Чу Ча• 08 апреля 2024
Синсей балы за покупки
У меня появились какие то балы за покупки. Написано есть 150 балов. Как их можно активировать?
Чу Ча
• 08 апреля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Як буде 300,зможете отримати знижку
дякую, я думала можна одразу використовувати)
ДинамоКит• 08 апреля 2024
Вже не вперше чую про ці бали на сінсей. Як і кому вони нараховуються? Я вже стільки покупок зробила там протягом трьох років, ну дуже багато, у дітей і чоловіка половина речей звідти, але мені жодного разу ні бали, ні промокоди не приходили.
Чу Ча
• 08 апреля 2024
Ответ дляДинамоКит
Я не знаю, чекаю 3 посилки, заглянула в кабінет, а там з´явився акаунт учасника клуба і написано 150 балів. Раніше такого в кабінеті не було.
ДинамоКит• 08 апреля 2024
Ответ дляЧу Ча
Класно, може й мене колись добавлять 😁
Ангелок з ріжками• 08 апреля 2024
Ответ дляДинамоКит
У вашому кабінеті вони висвічуються,але їх треба використати протягом якогось часу,бо вони згорять