Марічка• 08 апреля 2024

Мне нужна помощь коллективного разума!

Покупать квартиру сейчас или снимать? Киев.
Результат:
вже голосів: 64
33 (51.56%) Покупать
22 (34.38%) Снимать
9 (14.06%) Результат
После 18• 08 апреля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
А чого страшний? :-) Все поруч - 2 ТЦ, магазини, зупинка маршрутки - 2 хвилини від будинку, фітнес-зал, всі дитячі розвивашки і спорт.секції, класний стадіон, школа тощо, стоянка для машин, кафешки-кавярні, магазинчик маленький в сусідньому будинку з 7 до 23 працює, Атб цілодобовий.
Я на дистанційці- 1 раз на тиждень їзжу в офіс на Подол.
Не бійтесь лівого берега - він не такий жахливий 😀
А я 5 дней в офисе, один раз по делам ездила и 40 минут в тривогу на мосту простояла, ьакое себе удовольствие
КонФФетОшка• 08 апреля 2024
Ответ дляПосле 18
Тогда- да, согласна. Удобнее , конечно, снимать на том берегу, где работаешь