Изменено 08 апреля в 13:02

Прикорм 7 місяців… щось я заплуталась

Дівчата стільки інформації зараз , в мене вже голова лопає.
Малій 7 місяців, зараз ввела овочі в обід, пару раз давала фрукти біля 9 ранку , по ложці.
Що я можу ще давати далі, не сидить , тому кусками не варіант, даю пюре
Прикорм має бути 1 раз на день ?
Що після овочів можна, каші ?які краще
Голова колгоспу 08 апреля в 13:04
Так. Вводьте каши.

А чому не сидить? Є діагноз?
птицаворона 08 апреля в 13:04
Я давала теж пюре, але формувала ТЗХ - м´ясо, овоч, каша, фрукт за раз. І по колу давала пробувати. З першого дня прикорму так давала - зараз малому 1.8 - їсть все, все ще любить пробувати нове.
В 7 міс ще один раз дається прикорм.
Ищу-брожу 08 апреля в 13:05
Ответ дляГолова колгоспу
Так. Вводьте каши.

А чому не сидить? Є діагноз?
Чого зразу діагноз? За нормами воз до 9.5 місяців має повне право.
автор Тирамісу на терасі 08 апреля в 13:06
Ответ дляГолова колгоспу
Так. Вводьте каши.

А чому не сидить? Є діагноз?
В плані сама не сідає ще.
Не піднімається.
Вся в кредитах 08 апреля в 13:08
Ответ дляГолова колгоспу
Так. Вводьте каши.

А чому не сидить? Є діагноз?
В 7 місяців не сидять 80% дітей . Хіба що насильно садити то да
Голова колгоспу 08 апреля в 13:08
Ответ дляИщу-брожу
Чого зразу діагноз? За нормами воз до 9.5 місяців має повне право.
Норми ВОЗ середньостатистичні для всього світу. В том числі і для бідних країн, де в розвиток дітей взагалі не вкладаються.
Тому на норми ВОЗ орієнтуватися не варто.
11 1
Сегодня я не я 08 апреля в 13:09
есть хорошее правило,чего не знаешь по ребенку,спроси у своего педиатра
Жинси на дитину 08 апреля в 13:09
Вводьте каші. Плюс гарбузову кашу чи суп. В суп селеру - дуже добре длЯ діток. Я починала з каш і супів овочевих.
Голова колгоспу 08 апреля в 13:12
Ответ дляТирамісу на терасі
В плані сама не сідає ще.
Не піднімається.
Укріплюйте спину. Провокуйте до повзання.
Якщо спина вже готова (про це вам лікар скаже) то вчить дитину сідати та сидіти.
Більшість дітей не розуміють, що можно сісти через повертання на бік. А прес ще не той, щоб сісти з положення лежа. С
Летюча помилка 08 апреля в 13:13
Ответ дляГолова колгоспу
Норми ВОЗ середньостатистичні для всього світу. В том числі і для бідних країн, де в розвиток дітей взагалі не вкладаються.
Тому на норми ВОЗ орієнтуватися не варто.
оволодіння навичками немовляти не залежить від вкладу батьків.
4 1
Лепетун 08 апреля в 13:13
Давала овощи, заменяя полностью одно кормление. Потом вводила каши и заменяла ими завтрак. И тд
автор Тирамісу на терасі 08 апреля в 13:15
Ответ дляптицаворона
Я давала теж пюре, але формувала ТЗХ - м´ясо, овоч, каша, фрукт за раз. І по колу давала пробувати. З першого дня прикорму так давала - зараз малому 1.8 - їсть все, все ще любить пробувати нове.
В 7 міс ще один раз дається прикорм.
А що це за схема ?)
автор Тирамісу на терасі 08 апреля в 13:16
Ответ дляСегодня я не я
есть хорошее правило,чего не знаешь по ребенку,спроси у своего педиатра
Вона сказала всього потрохи 😂😂😂
Ищу-брожу 08 апреля в 13:16
Ответ дляГолова колгоспу
Норми ВОЗ середньостатистичні для всього світу. В том числі і для бідних країн, де в розвиток дітей взагалі не вкладаються.
Тому на норми ВОЗ орієнтуватися не варто.
Там, де не вкладаються, діти ще швидше починаються рухатись самостійно, бо ніхто з ними не панькається. Не бачу причин, чому, не маючи претензій від невролога, треба в 7 місяців приписувати діагноз
Летюча помилка 08 апреля в 13:16
Ответ дляГолова колгоспу
Укріплюйте спину. Провокуйте до повзання.
Якщо спина вже готова (про це вам лікар скаже) то вчить дитину сідати та сидіти.
Більшість дітей не розуміють, що можно сісти через повертання на бік. А прес ще не той, щоб сісти з положення лежа. С
з положення лежачи взагалі ніхто не сідає. ви і самі так не сідаєте, бо це не фізіологічно.
Лепетун 08 апреля в 13:17
Ответ дляЛетюча помилка
оволодіння навичками немовляти не залежить від вкладу батьків.
Ой, ну конечно. У меня старший встал и сел в 6 мес. Младшего взяла из дома малютки в 6 мес, он даже не переворачивался еще и в руке не держал. Массаж, физкультура и ежедневные занятия - и к 7,5 мес и сел сам, и встал, и на четвереньки начал подниматься. И гулить начал, и слоги повторять. Очень даже зависит от родителей.
Голова колгоспу 08 апреля в 13:17
Ответ дляЛетюча помилка
оволодіння навичками немовляти не залежить від вкладу батьків.
Хто вам про це сказав?
Повірте, дитина, яка регулярно проходить курси масажу, плаває в басейні та регулярно батьки роблять зарядку - випереджає в розвитку тих дітей, батьки яких впевнені, що прийде час і дитина сама все зробить.
Доречи, фізична активність добре стимулює розвиток мозку.
Летюча помилка 08 апреля в 13:19
Ответ дляЛепетун
Ой, ну конечно. У меня старший встал и сел в 6 мес. Младшего взяла из дома малютки в 6 мес, он даже не переворачивался еще и в руке не держал. Массаж, физкультура и ежедневные занятия - и к 7,5 мес и сел сам, и встал, и на четвереньки начал подниматься. И гулить начал, и слоги повторять. Очень даже зависит от родителей.
якщо взяти звичайну дитину, яка проводить час на животі, з якою граються, яка тягнеться до іграшок і тд, вона сама оволодіє потрібними навичками, так як є для цього всі умови! ваш молодший просто лежав нікому не потрібний.
Голова колгоспу 08 апреля в 13:20
Ответ дляЛетюча помилка
з положення лежачи взагалі ніхто не сідає. ви і самі так не сідаєте, бо це не фізіологічно.
Я ж про це і кажу. Що бачу багато дітей, якім треба показати як сідати. Бо часто діти лежать на спині і намагаються підтягнутися. Безрезультатно.
Лепетун 08 апреля в 13:21
Ответ дляЛетюча помилка
якщо взяти звичайну дитину, яка проводить час на животі, з якою граються, яка тягнеться до іграшок і тд, вона сама оволодіє потрібними навичками, так як є для цього всі умови! ваш молодший просто лежав нікому не потрібний.
Вот я и говорю, если с ребенком занимаются регулярно, развитие идет быстрее. Речь о здоровых детях, конечно.
Сегодня я не я 08 апреля в 13:21
Ответ дляТирамісу на терасі
Вона сказала всього потрохи 😂😂😂
так и делайте, каша есть в пачках, можно самой варить, гречка,овсянка,рис,мясо уже можно,творог потихоньку,яйцо
Сегодня я не я 08 апреля в 13:23
Ответ дляЛепетун
Ой, ну конечно. У меня старший встал и сел в 6 мес. Младшего взяла из дома малютки в 6 мес, он даже не переворачивался еще и в руке не держал. Массаж, физкультура и ежедневные занятия - и к 7,5 мес и сел сам, и встал, и на четвереньки начал подниматься. И гулить начал, и слоги повторять. Очень даже зависит от родителей.
а зачем делать массаж,чтоб ребенок сел в шесть месяцев,если без массажа он сядет сам в восемь?
Летюча помилка 08 апреля в 13:25
Ответ дляЛепетун
Вот я и говорю, если с ребенком занимаются регулярно, развитие идет быстрее. Речь о здоровых детях, конечно.
я більше про те, що ’тренування’ не дають результату. наслухавшись бабусь ’як?? ще не повзає?!’ вчила дитину якийсь час. поки він сам не став до цього готовий, не повзав, не переставляв руки.
це не означає, що дитину можна просто кинути в ліжечко і займатися своїми справами. просто навчити, як на мене, неможливо, якщо м´язи і мозок не готові.
Лепетун 08 апреля в 13:25
Ответ дляЛетюча помилка
з положення лежачи взагалі ніхто не сідає. ви і самі так не сідаєте, бо це не фізіологічно.
Садятся. Из положения полулежа, схватившись за опору. Старший так начал садиться из качельки, подтягивался за дугу с игрушками. Но он и не ползал, потом сразу пошел в 9 мес, это плохо конечно, был повышенный тонус в ножках, куча массажей, плаванье. А все равно велосипедом овладел только к школе.
Лепетун 08 апреля в 13:27
Ответ дляСегодня я не я
а зачем делать массаж,чтоб ребенок сел в шесть месяцев,если без массажа он сядет сам в восемь?
Вам выше уже написали, у ребенка физическое развитие крепко связано с умственным. Но я делала из-за тонуса в ножках, невролог.
птицаворона 08 апреля в 13:27
Ответ дляТирамісу на терасі
А що це за схема ?)
https://www.facebook.com/groups/846729565806730
Гляньте тут. Там є досить зрозумілі гайди по прикорму і по тзх (тарілці здорового харчування), але доведеться витратити трохи часу, звісно)
автор Тирамісу на терасі 08 апреля в 13:28
Дівчата, питання було про приколи, до чого тут сідати !
Активно на клаптику час проводимо, вона в нас трохи крупненька, повзає назад , перевертається, огляд у ортопеда в 6 місяців був, ніяких претензій.
автор Тирамісу на терасі 08 апреля в 13:28
Ответ дляптицаворона
https://www.facebook.com/groups/846729565806730
Гляньте тут. Там є досить зрозумілі гайди по прикорму і по тзх (тарілці здорового харчування), але доведеться витратити трохи часу, звісно)
Дякую
Sunrise23 08 апреля в 13:29
Да, до 8-ми месяцев 1 приём пищи, потом 2, с 10-ти три раза. Я сразу давала по принципу тарелки здорового питания 50% овощи, фрукты, 25% мясо или субпродукты, или творог и 25 % каши, или хлеб, картофель. Ну или все сразу типа блинчиков. Самостоятельно сел в 9 месяцев, кусочками начала давать сразу. Все равно с 8-9 месяцев надо потихоньку переходить на кусочки. Сейчас 11 месяцев, все ещё учимся жевать
Задираю носа 08 апреля в 13:32
Я оце тоже так дотошно все вводила, рахувала лодки, вичитувала порядок продуктів. А зараз підписана на молоду прогресивну педіатриню, та що з секти доказових.
То в неї мала з 5 такі тарілки лупить. Покупні помідори і огірки і перець болгарський