Курочка• 08 апреля 2024

борг 10 років

Підскажіть будь ласка хто знає, чоловікові подзвонили з банку Пумб, назвали його ім´я (шахраї просто говорять шановний клієнт) і сказали, що в нього борг з 2014 року! 400 грн. Тобто 10 років вони не дзвонили, а тепер борг.... Чи є якісь закони, щодо відшкодування кредиторської заборгованості? Вони ж напевно мали дзвонити/писати хоч раз в пів року
ПАЦАНКА О• 08 апреля 2024
Кредит 400 грн и 10 лет?
Кундалина• 08 апреля 2024
заплатить и забыть , не стоит тратить нервы за 400 грн
БеллаДонна• 08 апреля 2024
Нехай чоловік їде і зʼясовує, борг чи шахраї, чому ви думаєте що шахраї не можуть дізнатися прізвище чоловіка по номеру телефона?
Вимагаю спілкування• 08 апреля 2024
Для початку - піти в банк та розібратися.
Проработник• 08 апреля 2024
в привате раньше так было , при закрытии кредита какие то копеечные проценты на следующий месяц насчитывались, через несколько лет набегала сумма и начинались звонки .
Все і одразу• 08 апреля 2024
Ответ дляПроработник
А клиент спрашивал?
Семицветка• 08 апреля 2024
У мужа раньше был открыт счёт в этом банке?
Я бы заплатила и не парилась. Сумма не стоит лишних телодвижений.
Николай-b526• 08 апреля 2024
могли продать долг 3-м лицам...
sur_sur• 08 апреля 2024
Загуглити той номер телефону? Зв,язатися з банком?))
Не пириживай• 08 апреля 2024
А пеня?
автор Курочка • 08 апреля 2024
Ответ дляПроработник
я тоже к этому склоняюсь, в аваль так у знакомых было, пришлось покупать у них справку , что долга нет
Мадам Подлинник• 08 апреля 2024
Откройте любое приложение любого банка,и гляньте))в привате-меню-кредитный рейтинг-кредитная история
автор Курочка • 08 апреля 2024
Ответ дляНиколай-b526
могли продать долг 3-м лицам...
я думаю это не та сумма))
Мадам Подлинник• 08 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Зачем заморачиваться)))кредитную историю посмотреть,и все)))мошенники это
Николай-b526• 08 апреля 2024
Ответ дляКурочка
я думаю это не та сумма))
им пофиг..список есть-девочка на процент обзванивает...
Леди Г• 08 апреля 2024
Нещодавно зайшла на убкі) в мене, виявляється, борг приватові 350 грн. З 2014. Я тоді брала ноут в кредит, кредит я виплатила) треба зайти в банк і спитати, що це таке.
Невловимий Джо• 08 апреля 2024
Ответ дляКундалина
мені так телефонували з банку Форвард десь місяць, я їх довела до того, що вони вибачалися всім банком, а справа в тому, що кредит давно був сплачений, вони мабуть вирішили, що немає вже ніяких документів, а коли вони почули, що в мене є всі квитанції та довідка від них, що кредит погашено то заборгованості нема, та я їх потягну до суду, тоді схаменулися
Невловимий Джо• 08 апреля 2024
Ответ дляБеллаДонна
якщо боргу немає не ходити, слати нахєр по телефону, він прийде, вони йому спочатку скажуть багато, потім типу скасують частину та просто здеруть кошти, якщо він буде розумніший та відмовиться платити, будуть схиляти оформити кредитку, це мій досвід, вони сильно хотіли щоб я прийшла
Невловимий Джо• 08 апреля 2024
Ответ дляСемицветка
не знаю, мені було принциповіше послати, хоча сума була ще меншою, але вони мені декілька місяців слали смс-ки, сума з 38 грн виросла до 750, я тоді вже сказала, що до суду їх потягну, це було вже років 7 назад
НаливайКа• 08 апреля 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Какой нафик банк, это сложно все.
Советчицы знают больше
Госпожа_тамагочи• 08 апреля 2024
Ответ дляКундалина
Якби так легко було те, що ви кажете. За 10 років сума процентів наростає в геометричній прогресії. На зараз вона може бути і 100 тис. Банки ще ті шахраї - спеціально не дзвонять і нічим про борг не нагадують, а потім з´являються через 5-10. Здрасті!!!
Семицветка• 08 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Не, я ценю своё время. Как-то в похожей ситуации не стала разбираться с электросетью, сумма тоже была небольшая. А ещё мне было лень ходить по организациям собирать бумажки и я единственная в классе не оформила для сына бесплатное питание, а платила по 300-400 гривен в месяц))
Шиворот Навыворот• 08 апреля 2024
Колись в нас була ситуація. 10 років назад брали кредит в Дельта-банк. І у них на той момент була акція, закриваєш кредит раніше,-списують якийсь процент. На той момент це було досить вигідно і ми, звісно, погодились. Кредит закрили в благополучно забули. А потім років через 7 чоловіку почали дзвонити і вимагати оплатити борг(450 грн). Коротше, той банк став банкрутом, а дані всіх клієнтів злив в колекторську контору. Дзвонили вони постійно. Дістали так-що неіснуючий борг оплатили і на цьому все. Сімку викинути не варіант-робоча. Я потім в інтернеті читала, що багатьом вони надзвонювали. От вам і захист даних