Освічую темряву• 08 апреля 2024

Підкажіть, будь ласка, які банки оформлюють іпотеку в Є-оселі?

Хто оформлював, або просто володіє інфою
Ленне-Рейма• 08 апреля 2024
Сестра оформлювала в Ощаді.
Аннуитет• 08 апреля 2024
треба ще знайти хто Вам по є-оселі продасть
автор Освічую темряву • 08 апреля 2024
Ответ дляАннуитет
А чому не хочуть? Їм же банк одразу сплачує? Поясніть, будь ласка, бо я не розумію в цьому нічого
Аннуитет• 08 апреля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
бо вторинку хочуть готівкою за валюту
Аннуитет• 08 апреля 2024
Я сама шукаю 2к в Києві не за всі гроші світу, щоб віддати одразу 10к$ приблизно, жити у квартирі і платити собі потихеньку, в мене до повномасштабного знайома в Ірпіні придбала житло за пільговим кредитом, сплачували щось 7 тисяч щомісячно чи щось таке, то ж дешевше за оренду, але в них була половина від вартості
Королева Сарказма• 08 апреля 2024
Ответ дляАннуитет
бо вторинку хочуть готівкою за валюту
Колись цікавилась цим питанням, то в умовах начебто було, що житло повинно бути не старшим за 3 або 4 роки
Аннуитет• 08 апреля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
колись так і було, зараз наче можна старші будинки
Найщасливіша• 08 апреля 2024
Так і є 3 роки, а це ЖК без ремонту, теж цікавились, на тому і закінчили
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 апреля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Бо банк закидає на рахунок продавця гривню. Зняти її можна не більше ста тисяч в день. Валюту в банку можна купити не більше ніж на 50тис грн в місяць. От уявіть ви знайшли квартиру за 50 тис дол, що в еквіваленті грубо два мільйона грн. Продавцю треба ходити в банк двадцять робочих днів щоб їх зняти і купити валюту. А якщо курс скакне то в нього по факту буде не 50 а 46-48тис.