Бабо-лебідка• Изменено 05 апреля 2024

Був період коли люди брали гроші в кредит... а потім бац...!

І стали мільйонерами, і закрили свої кредити швидко. Моя тетка свого часу брала квартиру в кооперативі по тим чам за шалені гроші!!! Але прийшов період мільйонів і вони продали корову і бика = закрили цей шалений борг!! Як думаєте таке може бути ще раз колись
Та_все_ок_будет• 05 апреля 2024
корову за сколько миллионов продали?
Доктор Хаос• 05 апреля 2024
Ну не миллионерами стали, но кредит закрыли через 3 месяца как взяли авто
Мусик Пусик• 05 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ви кого корову чи бика продали?)
Доктор Хаос• 05 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ви кого корову чи бика продали?)
Хату отжала у родыча
Мусик Пусик• 05 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Хату отжала у родыча
Теж варіант
В мене родичів з хатами немає, от блін.
Дама с собачкой• 05 апреля 2024
Враховуючи, який це був період - не хочу, щоб так ще раз сталося
Доктор Хаос• 05 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Теж варіант
В мене родичів з хатами немає, от блін.
Ну усё, одна надежда на корову или быка тогда
Соседушка• 05 апреля 2024
В нас навпаки було, коли гроші були, вистачило б на квартиру, а потім згоріли, добре що перед цим машину купили, а то і ті б згоріли
Мусик Пусик• 05 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Так треба ж ото визначитись корова чи все таки бик, бо обох не потягну.
Доктор Хаос• 05 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Я за корову
viter33• 05 апреля 2024
Навіщо згадувати що було 30-40 років тому ?
Комусь на інфляції повезло (закрили кредит на квартиру з 2 з/п), комусь - ’не дуже повезло’ (згоріли всі заощадження на ощадкнижках)
Мусик Пусик• 05 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Я за корову
Треба тему створити, щоб порадниці проголосували.
Мусик Пусик• 05 апреля 2024
Автор, я іпотеку взяла в доларах по 5,05, а повертала по 25, так що, в цьому житті може бути все що завгодно. Але з коровою тема цікава)
Я-ваш шанс• 05 апреля 2024
Заплатили бОльшую часть за новострой, а остаток (20 тысяч) - в рассрочку беспроцентную от застройщика на полгода. Отдали за 2 месяца
Ни быков, ни коров не продавали, муж стал больше работать
Мишка-шалунишка• 05 апреля 2024
чего-чего
Бабка-ежика• 05 апреля 2024
Знайомі взяли квартиру в кредит в 13 році
Після зміни курсу дуже швидко змогли виплатити
Николай-b526• 05 апреля 2024
а колись 7-ка машина стоила, как 1-комнатная в Донецке и шо???)))
Малявка ще та• 05 апреля 2024
Легко! Ось сценарій: ’Зелена команда керує ’післявоєнним відновленням’ за відсутності західних грошей’. Гіпер буде такий, що оті мільйони, це така ’легенька розминка’.
БезникаяЯ• 05 апреля 2024
Беріть іпотеку Єоселя в гривнях, на 20 років. Точно інфляція буде , і ті гроші смішні будуть через пару років
АсобеннАя• 05 апреля 2024
Ответ дляБабка-ежика
випадок навпаки - знайомі взяли однушку на Троєщині за 100 тис дол в 2007 році, валютний кредит, курс виріс, платити не змогли, зарплатня просіла, продали квартиру, віддали ці гроші банку і ще й винні залишились, ніби ще пару років виплачували потім решту
БезникаяЯ• 05 апреля 2024
Ответ дляАсобеннАя
Бо вони в доларах взяли, якби взяли в гривнях, то було б все супер
Туфли в чешуе• 05 апреля 2024
Нет, Автор, такого не будет.
Научительница• 05 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
А чи залишиться то житло взагалі? Чи ракета влучить і залишися ні з чим ?
АсобеннАя• 05 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
а хто знав про це в 2007ому році?
автор Бабо-лебідка • 05 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
з офіційною з/п в 7100 іпотеку не дадуть...
автор Бабо-лебідка • 05 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
з зарплатою яка показана по мінімалке а решта в конверті, ніхто недасть є-оселю!!!
Забобонний фрукт• 05 апреля 2024
Периодически такие бывают. Моя знакомая в гривне квартиру взяла, через пару лет курс вырос и она закрыла кредит. Вышла дешевле намного если в валюту пересчитать.
Г@Л@В@ломка• 06 апреля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
А с 14 тыс грн? Не знаете?