Чи будете йти на фільм Наші улюбленці?

Результат:
вже голосів: 38
32 (84.21%) Ні
3 (7.89%) Ще не знаю
2 (5.26%) Результат
1 (2.63%) Так
Бибер-анонимер 08 апреля в 18:13
Нет
ША! я прийшла! 08 апреля в 18:14
Ні. Не дивлюся фільми про війну.
Анютины ласки 08 апреля в 18:15
Ні. Не можу я дивитись фільми про війну, а тим паче, про страждання тварин. Я і так з нестабільною психікою останій час. Так хреново.
Вишиванка 08 апреля в 18:15
Нет, однозначно. Животные для меня больная тема. И так тошно.
1 10
Кручу хвости 08 апреля в 18:15
Ні, я таке не можу дивитися. Потім спати не буду.
До 08 апреля в 18:16
Плачу, тому буду дивитися вдома. Тож чекаю на ютубі або інших інетплатформах.
Та_все_ок_будет 08 апреля в 18:18
Скорее всего нет. Не потому, что не хочу, а потому что с воздушными тревогами ходить в кинотеатр перестала.
ТигрЛьвович 08 апреля в 18:19
Не хочу ридати потім
Не гоню 08 апреля в 18:21
Нет, моя психика такого не выдерживает.
Я до сих пор вспоминаю фотку кота который умер в запертой квартире на детской кроватке.
Для меня это боль, права животных никого не волнуют, им на этой войне страшнее чем нам
Playland 08 апреля в 18:22
Ні, біль тварин дуже важко переношу

У фільмі ,сподіваюсь, внесок Анни Куркуріноі у порятунок тварин відзначено?
Каяспер 08 апреля в 18:24
Ответ дляВишиванка
Нет, однозначно. Животные для меня больная тема. И так тошно.
++ аналогично
2 2
тянитолкайка 08 апреля в 18:26
Ні, я не дивлюся ніякі фільми про війну, ми і так в ній живемо. Я, якщо і дивлюся фільми, то якісь легкі і не напрягаючі, щоб відволікатись від цієї реальності і відпочивати головою.
Марафетчица 08 апреля в 18:26
Нет, я не смогу такое смотреть, слишком люблю животных. Помогаю, как могу.
В прошлом году усыновила кота, вывезенного с окуппированной территории. До сих пор, когда смотрю фото, в каком состоянии он тогда был, с ужасом думаю, что ему бедному пришлось пережить.
Леди Г 08 апреля в 18:53
Не люблю животных, а соответственно и фильмы про них, так что не пойду.
4 1 1
До 10 апреля в 21:37
🎬 Cтрічка Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна» за перший вікенд зібрала рекордні 2,3 мільйона гривень

СЕО дистрибʼюторської компанії Green Light Films Вероніка Ясінська розповіла Forbes, що сума стала рекордною для українського документального кіно.

Варто зазначити, що картина «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова зібрала 2,1 мільйона гривень за 16 вікендів.

«Ми, наші улюбленці та війна» розповідає про взаємини людей та тварин під час повномасштабного вторгнення.