Ду да ду да ду• 08 апреля 2024

Виробники укр чи бренди не дорогі які шиють на вузьку ногу з низьким підйомом?

Мені 40. Все життя важко знайти нормальне взуття. Особливо босоніжки. Бо кросівки, туфлі, ботінки можна купити на шнурках( які мене вже задовбало) або зарахунок форми закрите можна носити. В босоніжках проблеми що пальці на асфальті (( хочеться щоб і вигляд був сучасний. Раніше брала навіть в дитячому відділі. І такі щоб підходили під плаття, спідниці.
Люблю Украину• 08 апреля 2024
Через палец смотрите. Я только такими спасаюсь. Или что-то типа спортивных на низком ходу
Огірок та Помідорчик• 08 апреля 2024
Я собі минулого року в Туто Взуто знайшла таке, як Ви пишете - 40 розміру на вузьку ногу з малою повнотою. Там були на низькому ходу з ремінцями на пальцях і навколо щиколотки.
автор Ду да ду да ду • 08 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Плоскостопість не можна повністю плаский. Да й такі на підходять до суконь і спідниці
автор Ду да ду да ду • 08 апреля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
В мене 36.5р туто взуто це де і що таке?
Ms. Похвала• 08 апреля 2024
Мені Ecco подобається взуття
Теж нога вузька
Огірок та Помідорчик• 08 апреля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Туто Взуто - марка взуття) ви якраз запитували українського виробника.
Мені подобається по якості, маю їхні босоніжки, зимові черевики і туфлі.
автор Ду да ду да ду • 08 апреля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую гляну
автор Ду да ду да ду • 08 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Мені Ecco подобається взуття
Теж нога вузька
Ех. Дорого... Сподобалося за 6тис(((
Ms. Похвала• 08 апреля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ех. Дорого... Сподобалося за 6тис(((
Я шукаю в стоках, на ОЛХ прольоти у дівчат бувають , розпродаж в Інтертоп (-50-60 відсотків)
За повну ціну і сама не купую
Найзручніше взуття за все моє життя
автор Ду да ду да ду • 08 апреля 2024
Ответ дляMs. Похвала
За повну ціну і сама не купую
Найзручніше взуття за все моє життя
Так зручне. Колись я собі на замовлення і одяг і взуття шила.. саме зручне. А зараз з грошима біда...