У кого настільна духовка? Вас все влаштовує?

По проєкту кухні не вдається розмістити вбудовану духовку. Розглядаю варіант - замінити на настільну. Але маю сумніви, чи не буде гіршою якість?
автор Сарафанное радио 08 апреля в 22:11
Загалом, щодо об´єму, у мене немає потреби в великій духовій шафі. Але чи не буде гіршою якість самої випічки?
Из Виа-гры 08 апреля в 22:14
Ви впевнені? Настільна духовка забере площу стільниці. Якщо для звичайної немає місця, то для настільної і поготів.
Купіть мікрохвильову з функцією духовки. В мене така на 28 (здається, чи 26) літрів, дуже задоволена. Навіть паски в ній печу. Єдине, що печиво не зручно. Але якщо захотіти, то і це не проблема.
Моїй мікрохвильовочці з функцією духовки (тобто функція конвекції) вже 20 років
автор Сарафанное радио 08 апреля в 22:19
Ответ дляИз Виа-гры
Ви впевнені? Настільна духовка забере площу стільниці. Якщо для звичайної немає місця, то для настільної і поготів.
Купіть мікрохвильову з функцією духовки. В мене така на 28 (здається, чи 26) літрів, дуже задоволена. Навіть паски в ній печу. Єдине, що печиво не зручно. Але якщо захотіти, то і це не проблема.
Моїй мікрохвильовочці з функцією духовки (тобто функція конвекції) вже 20 років
Не те, щоб кухня зовсім маленька... Просто незручне розташування труб, котла та лічильника. Через це так і не знайшли вдале місце, куди можна було б вмістити вбудовану духову шафу...
Прийнаймні, з меблярем, який наразі малював проєкт..
Из Виа-гры 08 апреля в 22:22
Ответ дляСарафанное радио
Загалом, щодо об´єму, у мене немає потреби в великій духовій шафі. Але чи не буде гіршою якість самої випічки?
Ні, якість не гірша, головне щоб функції свої виконувала. Тобто: набирала і тримала температуру, кілька варіантів увімкнення тенів і тому подібне.
автор Сарафанное радио 08 апреля в 22:22
Ответ дляИз Виа-гры
Ні, якість не гірша, головне щоб функції свої виконувала. Тобто: набирала і тримала температуру, кілька варіантів увімкнення тенів і тому подібне.
Дякую)
Из Виа-гры 08 апреля в 22:27
Ответ дляСарафанное радио
Дякую)
В моєму дитинстві навіть бабуся пекла в настільній духовці. Такі ще старі радянські, в яких нічого не було видно. То все було чудово з випічкою. В мене вже давно є духова шафа, але цією теж користуюся - бо, по перше, досі працює. По друге, зручно, коли ставлю малі об´єми - наприклад, роз´мні стандартні форми на 22-24-26 (пиріг чи чизкейк) то не треба гріти величезну шафу з манюсінькою формою. Але ж у мене ще й мікрохвилі, то я коли сумніваюся, чи допеклося, можу ще й їх увімкнути, щоб серединка допеклася.
Из Виа-гры 08 апреля в 22:29
Ответ дляСарафанное радио
Не те, щоб кухня зовсім маленька... Просто незручне розташування труб, котла та лічильника. Через це так і не знайшли вдале місце, куди можна було б вмістити вбудовану духову шафу...
Прийнаймні, з меблярем, який наразі малював проєкт..
А покажіть свій проект, може щось хтось підкаже, як це не можна її ’всунути’. І підняти вище, у шафу, як зараз робиться, теж не можливо?
_inka_ 08 апреля в 22:34
В мами така, вона дуже задоволена
автор Сарафанное радио 08 апреля в 22:34
Ответ дляИз Виа-гры
А покажіть свій проект, може щось хтось підкаже, як це не можна її ’всунути’. І підняти вище, у шафу, як зараз робиться, теж не можливо?
Теоретично можна підняти. Але якщо замовляти в магазині, де зараз малювали проєкт - вони цього зробити не зможуть. Як варіант - шукати інших меблярів. Або ж ставити настільну)
Я не тону 08 апреля в 23:28
Ответ дляСарафанное радио
Загалом, щодо об´єму, у мене немає потреби в великій духовій шафі. Але чи не буде гіршою якість самої випічки?
у меня была. размером с микроволновку. за 1200 грн).
отличнейшая штука
Перша леді колгоспу 08 апреля в 23:36
Ответ дляСарафанное радио
Загалом, щодо об´єму, у мене немає потреби в великій духовій шафі. Але чи не буде гіршою якість самої випічки?
Не буде
Из Виа-гры 09 апреля в 00:23
Ответ дляСарафанное радио
Теоретично можна підняти. Але якщо замовляти в магазині, де зараз малювали проєкт - вони цього зробити не зможуть. Як варіант - шукати інших меблярів. Або ж ставити настільну)
То покажіть проект.
Скоро_вчера 09 апреля в 01:51
У меня настольная, про большую уже забыла. Я правда не в Украине. Муж два года назад купил малюсенькую, вместо тостера, кусок пиццы разогреть, два кусочка хлеба влазит. Я стала мясо, рыбу запекать. На днях купила чуть побольше, хлеб пеку, кексы, в маленькую не влазит ничего, в новой есть функция сушки, сегодня поставлю мясо сушить. Большая духовка вообще не нужна оказалась
Этожзвяздаяегообожаю 09 апреля в 02:04
Ответ дляСкоро_вчера
У меня настольная, про большую уже забыла. Я правда не в Украине. Муж два года назад купил малюсенькую, вместо тостера, кусок пиццы разогреть, два кусочка хлеба влазит. Я стала мясо, рыбу запекать. На днях купила чуть побольше, хлеб пеку, кексы, в маленькую не влазит ничего, в новой есть функция сушки, сегодня поставлю мясо сушить. Большая духовка вообще не нужна оказалась
А можете сфотографировать или написать фирму, модель?
Скоро_вчера 09 апреля в 03:30
Черная была классная, но маленькая и за два года внутри ржаветь стала. А вторая новая, сейчас вот мясо сушится. Куча программ, регулировка и времени и температуры. И размер мне подходит, как раз влазит форма хлеба кирпичик. Но я в США живу, покупала в волмарте. В Украине я таких фирм не встречала.