Гравіцапа• 08 апреля 2024

Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)

Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Ольга-f5e3• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Дитина за повернення, але йому 9 і просто хоче додому) чоловік сумує, хоче нашого повернення, але прийме якщо і залишимось. Хоча у цьому випадку я відчуваю провину
Ваш муж живёт 2 года без секса?

Свій варік• 09 апреля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Да вы хоть перечитайте ту конституцію. Будете знать, какие права во время войны ограничиваются, а какие нет. Заладили одно.
Какая еще страна закрыла границы для граждан во время войны?
Свій варік• 09 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
Як вирішите остаточно повертатись, то будьте точно впевнені, що чоловік хоче вашого повернення, бо є такі випадки, і не поодинокі, що чоловіки тут також влаштували своє життя. Відстань, вона віддаляє людей
Кстати да, верно, много случаев, когда жена вернулась, а муж - я полюбил другую
СКИБИДЫШь• 09 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
Откуда я знаю какая?Я вам посоветовала почитать Конституцию, чтобы понимать законно у нас ограничили свободу передвижения или нет. Я не виновата, что у нас такая Конституция. Или вы думаете, что если бы это было незаконно, то в стране не нашлось бы ни одного юриста, который бы иск в суд подал?
Свій варік• 09 апреля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Для начала какой статус войны у нас объявлен?
Щебетуха• 09 апреля 2024
Я в травні минулого року спробувала вернутися з Австрії. Дитина була в захваті, але я витримала півтора місяці в Україні, всі казали, що через два тижні звикну до тривог, я не спала весь час, вдень дрімала по пару годин. На сімейній раді постановили, що мені потрібно повернутися до Австрії, поки я остаточно не злягла від виснаження. Донька і цивільний чоловік залишилися в Україні, я з меншим - за кордоном. Вчора цілий вечір проплакала, і в Австрії мені дуже погано, німецьку за два роки тільки до А2 осилила, син - аутист взагалі не розуміє німецьку, сидимо в селі. І в Україні сходжу з розуму. Були на НР дома, якраз 29 грудня прилетіло поряд з батьками в приватний сектор, куди я напередодні відправила сина, бо я вважала, що там безпечно. В мене була сильна істерика, я в просто в розпачі від усього. За 2 роки 4 рази були в Україні, 35 годин в одну сторону добиратися. Скільки ще витримаю в такому режимі, невідомо.
БеллаДонна• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, я вирішила, але є страх зробити помилку і втратити те, що вже напрацьоване. Хочу послухати тих, то повернувся, як їм зараз морально знаходитись в країні
Морально добре, матеріально не дуже. Але я без чоловіка. І повернулася в місто на півдні. За кордоном працювала, бо в тій країні не було виплат. Повернулася дві неділі тому. Діти раді, що вдома.
Khmelnichanka• 09 апреля 2024
Ответ дляЩебетуха
Можна просто обійняти Вас?
Щебетуха• 09 апреля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Можна просто обійняти Вас?
Дякую. Я знову розплакалась. А вважала раніше себе жінкою - танком, багато років головбухом пропрацювала, загартована повинна бути.

КликОЛЬКА• 09 апреля 2024
Ответ дляUebersetzerin
Каждый день все два года по пять часов?
Неубедительно
В чего вы смеётесь? Я знаю семью з двумя детьми. Дось 19 лет, за год в ежедневном общении с немцами С1 немецкий, поступила учиться на психолога. Подружки одногрупницы, полностью интегрировалась. У сына 15 лет немецкий хуже, но школа не интеграционная, друзья- мальчики немцы. А вот родители В1 закончились курсы и еле еле говорят, не идёт им язык. Или не идёт или плохо учат. Моё мнение, плохо учат и общение у них с украинцами, а это очень мешает интеграции и изучению языка.
Пліснявілий сир• 09 апреля 2024
Ответ дляНоунэйм
У Вас С1,-C2, впевнений? Сходіть на декілька співбесід... питань не буде...
D5 впевнений у автора
Ви аби так ляпнути? Не у кожного носія мови С2 рівень
Дело было давно• 09 апреля 2024
Півроку на початку була в Польші. Для тіла там все було ідеально - для душі - морок. Повернулася. Не шкодую. Чоловік в Україні, думаю, якщо б залишиласяна довше, то сім’я була б під питанням. Хто б що не казав, а відстань - цн випробування для відносин , навіть, найміцніших.
СКИБИДЫШь• 09 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
Найдите мне статтю 33 в правах, которые не могут быть ограничены.
Пузата Хата• 09 апреля 2024
Ответ дляТоска в носках
Вы так пишете легко, почему за 2 года не выехал🤦
У нас же так легко выехать из страны
Ага. Многие в тюрьму выезжают на границе.
Missdior_22• 09 апреля 2024
Tammy21, це ви?)
Весела моль• 09 апреля 2024
А що тут думати? Якщо чоловік виїхати не може ніяк, а ви не повернетесь, то ви втратите сім´ю. Тільки ви знаєте чи треба заради нього повертатися, чи ні. Для мене вагання були б тільки в цьому питанні.
Ируся-пуся• 09 апреля 2024
Автор, ви спочатку спробуйте роботу знайти за спеціальністю. Думаєте, вас там раз і візьмуть? Вони не хочуть брати. Але я щиро бажаю вам успіху, де б ви не обрали жити
nahaka• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
С1
Реальний чи на бумажкє?
Бурундучиха• 09 апреля 2024
Ответ дляПузата Хата
У нас так знайомий виїхав нещодавно в Германію. Тут такий патріот був, так вболівав, а тут раз і став хворим та вирішив лишитись в Німеччині. Головне прапором обвішатись і кричати про патріотизм. А інший також бігав піарив нашу верхушку, хто більше заплатить, а чомусь вивіз сім’ю за кордон та й сам частенько їх навідує. Чудово буває люди влаштовуються

Точу ляси• 09 апреля 2024
Ответ дляБурундучиха
От таких и противно. Тоже есть такие знакомые ’патриоты’.
Мафиозная• 09 апреля 2024
Ответ дляСвекруховна
С1 дают с сентября прошлого года только медработникам.))
Ні. В моїй групі дали декільком людям в березні, не медики. Сильно від землі залежить , від міста, навіть від конкретного бератора
Просто каралева• 09 апреля 2024
Я повернулася, але на захід.
Коли чула про прильоти, коли була закордоном, то це був страх прямо страх, страх, паніка. Коли прилетіло у рідному місті і ще годину не знала, чи близькі, рідні живі, то я себе ненавиділа, що не поруч.
Тому ще тоді вирішила, що час повертатися, щоб бути хоча б ближчою до них.
Зняли житло, щоб біля будинку не було ніякої інфраструктури, навіть тц.
Вже рік як в Україні і жодного разу не пошкодувала, лише з роботою напряг, у Польщі за своєю спеціальністю я заробляла врази більше, а сил витрачала у рази менше.
Гарачий Чокалад• 09 апреля 2024
гакручую? за 3 года ваш муж еще вам муж? вам просто гужно решить важен он вам и ребенку или нет
я бы н за что от своего мужа не уехала
Булькаю• 09 апреля 2024
Особисто я повернулась через чоловіка, тепер готуємось виїздити родиною
В Україні перспективи дуже погані для всієї країни і після війни буде ще гірша ситуація
Просто каралева• 09 апреля 2024
І знаєте мені моя подруга полька сказала прийми рішення сьогодні і тримайся його, яке б воно не було, вони буде твоє. Я теж так постійно вагалася, а потім раз і все, це моє рішення і я несу за нього відповідальність.
Так ми на початку травня повернулися не закінчивши навіть навчальний рік у Польщі. Молодшому, що правда видали табель, так як було багато оцінок і не було двійок. У школі проговорила, що є варіант, що повернемося. За житло мені колеги на роботі сказали, що нема питань у когось дача, у когось кімната для гостей, на роботі теж сказали, що приймуть завжди:). Не знаю, цим я не користувалася, але така підтримка була теж важливою.
Думаю у вас такий план відступу теж може бути.
Після першого прильоту по місту, де я зараз мої усі закордонні друзі дзвонили і кричали, щоб я поверталася, а я лише говорила це інший район, у мене все добре.
Мюллерная• 09 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
То есть ваш муж сам осознанно подписал контракт, причем за полгода до 24.02.22. и до сих пор сидит в тылу.
Очень показательно.

’Полгорода в части служат’- тоже интересно.
Значит ,в городе проблема с работой и люди осознанно подписывают контракт , зато потом сидят в тылу,воевать не хотят.
Что тебе показательно? Сумская область, знаешь как обстреливается? А нацгвардия чем может ответить? Лопатами да палками? Показательно ей. На границе они стоят, в болотах так же спят, так что молчи лучше, если не в курсе. А по поводу подписал контракт, да, подписал. Знаешь у скольких они закончились, эти контракты? И у моего скоро закончится. Но никто их никуда не отпускает.
Мюллерная• 09 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Очень показательно.

Я собственно в свое время потому с малым и выехала, потому что мужа постоянно дома не было, все время у границы. А тут в тылу... вам такого тыла в ответ пожелать хочется
Гостра на язик• 09 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
С1
😂 уже поверили
Шкварочка• 09 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У меня все знакомые кто хотел выехали еще в начале войны, и не за миллионы как тут пишут, в 2022 г март-апрель выезжали за 1000$ легко
В 22-м это стоило 3000$, не надо ля-ля.
И в мае 22-го не верилось, что это на долгие годы.
Сейчас цена от 10000$. Не у всех на 3-м году войны есть еще такая заначка.
бЭйбА• 09 апреля 2024
Ответ дляКастрюлька
Автор, не сделайте глупость. Конечно оставайтесь в Германии. Ради Вас самой, ребенка и будущего. А муж сидит на прпе ровно? Почему за 2 года не выехал? У меня все знакомые кто действительно хотели - выехали. Правдами и неправдами, с 2/3/10 попытки. Вот это я понимаю - семья в приоритете
У меня в окружении никто не выехал из мужчин,хотя все хотят,многие пытались,только деньги потеряли