Гравіцапа• 08 апреля 2024
Буду повертатися з Німеччини в Україну, але досі вагаюся. Підтримайте)
Виїхала ще на початку, бо тут рідна сестра. З дитиною тут вже живемо у своєму житлі, я закінчую курси, вже можна іти на роботу за спеціальністю.
Але вдома чоловік, і за ці 2 роки морально нам дуже важко, розумію що далі так тягнутися не може.
В нашому рідному місті тихо, є також ВПО, але це центр України і прильоти можуть бути, були у сусідньому місті.
І розумію що можливо я просто себе накручую і купа народу живе під час війни спокійно, але страх є. І також жалкую що багато сил вклала в навчання і інтеграцію, сподівалася після війни пожити тут з чоловіком ще пару років, знайти можливо дистанційну роботу у німецькій компанії і потім додому. Вдома роботу я втратила напередодні війни, хотілося спробувати тут попрацювати за спеціальністю. Але родина важливіша ніж мої амбіції.
Сиджу зараз і не можу в собі розібратися, чи вірне моє рішення. Буду рада вашим порадам і підтримці.
Г@Л@В@ломка• 09 апреля 2024
Об´єктивно: Ви не перебільшуєте свої амбіції?
Яка у Вас спеціальність, що Ви збиралися за нею працювати після курсів?
Мова після курсів найчастіше не достатня, щоб працювати за спеціальністю.
Весёлая морковка• 09 апреля 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Автор и так с центральной. И сидит 2 года, думает возвращаться к мужу или нет
Ох уж эти беженцы из мирных городов...
Твоя подружайка• 09 апреля 2024
Ответ дляМаю натхнення
Там десь на перших сторінках писали про безпечну ЦУ. Полтавську область бачили якраз цю ніч?
Як можна дорікати, я не розумію. Яка вам різниця що там з Іванофранківцями? Країни продовжують приймати біженців, хто хоче - їде. Хто хоче з сім´єю - також їде. Купа чоловіків на мовних курсах, вони не інваліди, не багатодітні. Просто в якийсь момент пожертвували нажитим і вирішили питання з виїздом. Таке життя....
Я такої самої думки
Чемна панночка• 09 апреля 2024
Дуже дивно що ви залишили чоловіка на 2роки....щей запитуєтесь
Сім´ї у вас не буде а робота буде...
Сон і дрімота• 09 апреля 2024
Автор, я на початку війни виїхала з двома дітьми до Польщі. Влітку повернулись, так як більш-менш налагодилось (як нам тоді здавалось). Взагалі я б і далі лишалась у Польщі, але менша дитина дуже хворіла, коли почала ходити в садок і мені взагалі було нереально вийти на роботу, а чоловік не зміг би нас забезпечувати з дому, так як втратив роботу через війну,
Повернулись. По троху увійшли в колію, так скажімо.
Але декілька місяців тому знову опанував цей страх і ми буквально за місяць (до виїзду) прийняли рішення виіздити. На цей раз виїхали всією родиною.
Вважаю, що сімʼї на відстані бути не може.
В нас на початку війни за ті декілька місяців життя порізно дуже зіпсувались відносини.
Я така бойова• 10 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Показывайте свой учебник С1 со специальной лексикой))
и хоть один курс В1 и В2 продолжительностью 4 месяца.
И Джобцентр, которьій оплатил С1 маркетологу - в каком городе?
Маю натхнення• 10 апреля 2024
Ответ дляЯ така бойова
В2 якраз може бути 4 місяці, хто добре здав В1 тому 400 годин дають на В2, якщо курс інтенсивний, щодня, то це й виходить 4 місяці.
Інше питання як засвоїти цю скажену лексику за такий короткий час.
Гравіцапа
• 10 апреля 2024
Ответ дляЯ така бойова
Берлін
Гравіцапа
• 10 апреля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Це не обʼєктивно) ви не знаєте мій досвід за фахом, мова буде с1. Навіть якщо послухати і сказати що я з сертифікатом не матиму знань на с1 (ну дівчатам звісно видніше за екзаменатора) то це впевнена б2. Для офісу це норм. Я у великому місті з великою пропозицією робот і купою людей іноземців, які там працюють. Для фірм брати на роботу іноземця це тут в порядку речей.
Стебель березы• 10 апреля 2024
В мене багато знайомих теж вважало, що в них твердий В2, хоча вони десь на А2 всього були. Це про англ. Деякі люди мають дещо завищену самооцінку і сприйняття власних вмінь і навичок.
Гравіцапа
• 10 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
В мене сертифікат б2 і в червні здаю екзамен на с1
Стебель березы• 10 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Шановна. Зараз (нарешті) думаю, що в мене є В2 з англ. Знаєте скільки в мене до цього було сертифікатів В2? Аж 2( з різних мовних курсів, де теж в кінці був екзамен), потім ще було 1.5 роки напів-індивідуальних занять з репетитором і ось я нарешті з В2. Колись давно, коли ще ходила на курси В1 (в Україні), то зі мною ходив ще 1 знайомий, який потім сказав, що знайшов роботу через пів року і зміг наплести їм, що в нього впевнений В2 (але мова про Україну) і він не інтенсивно спілкувався з замовниками. Тому йому просто пощастило. Ви знаєте на В2, якщо впевнено говорите майже без запинок і з мінімумом граматичних помилок. А також вмієте в гумор та іронію на іноземній мові. Але дуже часто люди не знаючи мови на достатньому рівні не можуть оцінити свої помилки. Вони просто говорять все без розбору, бо думають, що так правильно. От як узбеки, що приїхали на болота на заробітки. Їх приблизно можна зрозуміти, що вони намагаються сказати. Але з таким рівнем в офіс не беруть.
Мизимец• 10 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Отримала сериифікат і одразу записалась на прийом до бератора, нічого складного. Я вже здала б2
Но B2 писать так и не научились )))
Гравіцапа
• 10 апреля 2024
Ответ дляСтебель березы
Для чого ви мені це все розписуєте, щоб я засумнівалася і навіть не намагалася влаштуватися на роботу?))) я знаходжусь в середовищі, спілкуюся з німцями іноді години поспіль. Так, помилки проскакують, але це ок на всіх рівнях. От я дивуюся, що за дурна звичка у наших людей намагатися принизити чиїсь досягнення. Я ж не заявляю що вільно володію, але це достатній рівень для нормальної роботи тут. Ще раз, в берлінських офісах половина іноземців, німці ставляться до цього нормально і навіть якщо шось з помилкою скажеш, вони дуже спокійно це сприймають
Стебель березы• 10 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Ну то бажаю Вам удачі, деколи людям щастить, може і Вам пощастить.
Гравіцапа
• 10 апреля 2024
Ответ дляМизимец
Но B2 писать так и не научились )))
Так так, вам же видніше😁😁😁 чи я в темі просила визначити мій рівень?🙈
Мизимец• 10 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Вы создали тему, чтобы вам помогли неизвестные люди сделать фундаментальный выбор - идти на работу в Германии или возвращаться к любимому мужу
Из ваших ответов у многих складывается впечатление , что свои шансы на работу вы оцениваете, мягко говоря, не вполне реалистично
Следовательно , проясняется вариант выбора
Ну а стиль общения у всех разный , и надо быть к этому готовым, если чужое мнение в таких важных вопросах вам важно
Гравіцапа
• 10 апреля 2024
Ответ дляМизимец
Щодо роботи тут я впевнена, варіантів багато, навіть якщо не за фахом, то є адміністративні позиції, так, треба буде пошукати, але знайдеться. Але я хочу прийняти остаточне рішення До того, як почати працювати, бо влаштуватися і через пару місяців звільнятися - це не поважати фірму.
спальное место• 10 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Разрешаю уезжать
НеКонец-Света• 10 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Но на самом деле действительно она могла сдать В1 и В2 могло повезти сдать
А С1 она только учится. Хоть я ещё не знаю ни одной группы ни одного человека которые уже на С1
Почему? Я в августа сдала В2, могла бы уже запросто учиться на с1, просто не сижу смысла, так как В2 у меня по факту В1. А разговорный и того хуже.
НеКонец-Света• 10 апреля 2024
Ответ дляТака бойова Я
Знакомая после иняза (правда давно закончила) немецкий В2 завалила. Разговаривала свободно даже когда приехала.
Интересно,как его можно было завали ь. Я не разговариваю свободно, но у меня с логикой отлично и умею учиться. Учила с 0 здесь.
Гравіцапа
• 10 апреля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
У мене на курсі також була вчитель англійської, вишка, знає як вивчати мову, і не здала, завалилась на письмі
Цікавий писочок• 02 мая 2024
Ответ дляНоунэйм
У Вас С1,-C2, впевнений? Сходіть на декілька співбесід... питань не буде...
Хм, а чому так категорично, моя знайома виїхала в перший день з дітьми, німецьку там здала на В1 , рік вчила, здала на В2, каде, що дійсно непросто, особливо специфічна робоча лексика. Підтвердила два своїх дипломи, наразі працює помічником податкового інспектора , причому у них в офісі дійсно половина місцевих працює дистанційно. Ще їй дали безкоштовні курси доя підвищення далі. З її слів, в цій сфері, там люди виконують обмежену, однотипну роботу роками . Так що не всім « дороги мести».
Автор, поїдьте додому у відпустку на максимум часу, знайдіть роботу і попрацюйте. Ви приклали багато зусиль і пройшли довгий шлях до цього результату. Тим, хто зараз би прийняв рішеня виїхати, таких можливостей, як на початку, «не світить». Вибачте, але чоловіка можуть елементарно призвати на службу , ось вступає в дію закон, коли всі мають оновити свої дані, хіба що він має бронь. Про те, що останнім часом і скільки нам розвалили - писати не буду, новини читаєте, ніхто не знає , що нас чекає зимою, бо вона має перспективи бути значно складнішою за попередні.
Рівень економіку і можливість знайти роьоту в Україні теж значно відрізняються від Німецьких.
НеГолосую• 19 мая 2024
Якщо не хочете втратити чоловіка ,то повертайтесь.Мої подруги всі повернуоися саме по цій причині.А так теж все ок за кордоном було
Б´ю байдики• 20 мая 2024
Ответ дляНеГолосую
Мої ті, що повернулись до чоловіка, все одно разом не залишились
Чоловіків забрали в армію, і ті там собі швидко познаходили подруг
А жінки, жаліли що повернулись,і сидять самі з дитиною, ще й у війну
А зараз мобілізація ще більша
Це якщо чоловік прокурор, суддя чи інші такі професії, то так має зміст повертатись
А зараз мобілізація ще більша
Рекламама• 23 мая 2024
Ответ дляГравіцапа
Тут багато фірм пропонують практично повністю дистанційну роботу, і так, є можливість потім повернутися із збереженням місця, але не одразу ж. Тому і планувала пожити якийсь час тут і напрацювати місцевий досвід і зарекомендувати себе
Допоможіть будь ласка , які фірми пропонують дистанційну роботу ?
Який рівень мови має бути ?
В мене враження , що ніхто не хоче брати на роботу .
Але в мене і мова дуже слаба .
Може ще від міста залежить .
В якій ви землі ?
Дякую.
Який рівень мови має бути ?
Але в мене і мова дуже слаба .
Може ще від міста залежить .
В якій ви землі ?
Дякую.