Ранковий базар• 09 апреля 2024
Який аналіз здати при постійній втомі?
Син-підліток, навчається в універі.
Жаліється, що втомлюється постійно.
Спеціальність бажана, вступив туди, куди хотів, навчатися подобається. Не сказати, що прям шалене навантаження.
Що, про всяк випадок, перевірити?
Розширений аналіз крові здати, як мінімум?
Жаліється, що втомлюється постійно.
Що, про всяк випадок, перевірити?
я Кукарача• 09 апреля 2024
И ещё по сколько часов спит?
Во сколько ложится и какое качество сна. Спит всю ночь, или просыпается
Ранковий базар
• 09 апреля 2024
Ответ дляя Кукарача
И ещё по сколько часов спит?
Погано спить. Коли приїзжає додому - відсипається.
Так, бачу , що в Інеті може бути і в 3, і в 4 ночі. А як в общазі спить - не знаю.
Вельшановна• 09 апреля 2024
Ответ дляРанковий базар
О. Надо спать есть...и свежий аювозлух анализы не помогут как и витамины
Ранковий базар
• 09 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
Та це ясно ) Я більше для самозаспокоювання хотіла б, щоб здав базові аналізи.
А так: молодість, дівчина, гуртожиток...
я Кукарача• 09 апреля 2024
Ответ дляРанковий базар
тогда тут и анализы могут не нужны, конечно, будет усталость, если не восстанавливаться.