Чи продавати квартиру в Києві зараз, чи почекати, може

ще ціни підростуть? Продавати думали ще до війни, але ж все відклалося.... Їхати з Києва не думаємо, просто потрібна інша квартира, там, де нам зручно. Не терміново, але все ж боюся пропустити момент. Це 3к, в новому домі, ремонт не супер, але чисто, все є, заходь і живи.
После шести ни-ни 09 апреля в 09:50
Ніхто не знає.
Поддакиваю иногДА 09 апреля в 09:50
Странный вопрос. Цены вырасту не только на вашу квартиру, если вырастут
Мороженная курица 09 апреля в 09:50
Зараз стільки тих 3к на олх…
Млинці зі смайликом 09 апреля в 09:50
Я буду шукати 3к для купівлі, поки придивляюсь
Стрекозей 09 апреля в 09:50
Ответ дляМороженная курица
Зараз стільки тих 3к на олх…
Погано продаються?
Мороженная курица 09 апреля в 09:51
Ответ дляСтрекозей
Погано продаються?
Так, і їх реально дуже багато
Поддакиваю иногДА 09 апреля в 09:51
Ответ дляСтрекозей
Погано продаються?
Нет. Хорошие по рыночной цене - продаются. Я тоже трёшку ищу
Млинці зі смайликом 09 апреля в 09:51
Ответ дляМороженная курица
Зараз стільки тих 3к на олх…
Тільки мало в стані заходь і живи або ціни не адекватні
Забризкана водою 09 апреля в 09:52
Я думаю що тепер пік. Всі хто хотів і не мав де жити купив. Вище европи цін не буде. А ось хто буде жити закони чим далі тим гайки закручують і з яого потім купляти от це питання. Кого знаю всі продають виіезти чолов
автор Пешеходик 09 апреля в 09:53
Ответ дляМороженная курица
Зараз стільки тих 3к на олх…
Так ото ж :( Але в нас є певні привабливі бонуси.
автор Пешеходик 09 апреля в 09:55
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тільки мало в стані заходь і живи або ціни не адекватні
Ну, ми плануємо адекватну ціну ставити, бо супер ремонту немає. Є просто охайний мінімалістичний ремонт
Мороженная курица 09 апреля в 09:56
Ответ дляПешеходик
Так ото ж :( Але в нас є певні привабливі бонуси.
Дивіться самі, спробуйте знайти той варіант який вам підходить. Не факт що він існує зараз.
Оле Лукойе 09 апреля в 09:57
Ответ дляПешеходик
Ну, ми плануємо адекватну ціну ставити, бо супер ремонту немає. Є просто охайний мінімалістичний ремонт
все продавцы думают что у них цена ниже рынка, все покупатели - ох и зажрались они с этими ценами
Млинці зі смайликом 09 апреля в 09:58
Ответ дляОле Лукойе
все продавцы думают что у них цена ниже рынка, все покупатели - ох и зажрались они с этими ценами
Так і є....
автор Пешеходик 09 апреля в 09:58
Ответ дляМороженная курица
Дивіться самі, спробуйте знайти той варіант який вам підходить. Не факт що він існує зараз.
Нам є, де жити, можемо чекати.
Мороженная курица 09 апреля в 09:59
Ответ дляПешеходик
Ну, ми плануємо адекватну ціну ставити, бо супер ремонту немає. Є просто охайний мінімалістичний ремонт
Головне локація, а ремонт комусь подобається, а комусь ні, то таке, вторинне. Його можна переробити під себе.
І планування також важливо, поверх..
woman Warrior 09 апреля в 09:59
В каком районе квартира и что с метро?
Треба ось так 09 апреля в 10:10
Ми як раз в січні 22 надумали продавати свою і купувати іншу, і почалося(( ось в лютому цього року знайшли яку хотілиб, виставили свою, за 2 тижні продали нову купили
Але ми знали що будем докладати бо покращити і будинок і квартиру хотіли
Мороженная курица 09 апреля в 10:11
Ответ дляТреба ось так
Ми як раз в січні 22 надумали продавати свою і купувати іншу, і почалося(( ось в лютому цього року знайшли яку хотілиб, виставили свою, за 2 тижні продали нову купили
Але ми знали що будем докладати бо покращити і будинок і квартиру хотіли
У вас 3к була?
Треба ось так 09 апреля в 10:12
Ответ дляМороженная курица
У вас 3к була?
Двушка 87 квадратів
автор Пешеходик 09 апреля в 10:23
Ответ дляwoman Warrior
В каком районе квартира и что с метро?
Голосієвський, поруч М. Васильківська. Зараз не працює ця частина гілки, але ж відремонтують.
автор Пешеходик 09 апреля в 10:23
Ответ дляТреба ось так
Ми як раз в січні 22 надумали продавати свою і купувати іншу, і почалося(( ось в лютому цього року знайшли яку хотілиб, виставили свою, за 2 тижні продали нову купили
Але ми знали що будем докладати бо покращити і будинок і квартиру хотіли
І ми хочемо докладати.
автор Пешеходик 09 апреля в 10:24
Ответ дляТреба ось так
Двушка 87 квадратів
А в нас 3к такого метражу:)
Треба ось так 09 апреля в 10:26
Ответ дляПешеходик
І ми хочемо докладати.
Ми як знайшли квартиру таку як хотіли вирішили брати не відкладати, я того моніторили об‘яви, ходили з 10 дивились
То та не то, а цю знайшли все треба брати, добре що нашу швидко продали ще й по норм ціні
Як знайдете «свою» то чого чекати
Курочка-чубаточка 09 апреля в 10:30
Продавать, пл завышенной цене
Язвочка 09 апреля в 10:34
Ответ дляМороженная курица
Головне локація, а ремонт комусь подобається, а комусь ні, то таке, вторинне. Його можна переробити під себе.
І планування також важливо, поверх..
Не согласна. Ремонт сейчас по цене еще одной квартиры, так что это очень важно. Я лично выберу скорее ремонт, если локация совсем уж не в жопе мира
Мороженная курица 09 апреля в 10:41
Ответ дляЯзвочка
Не согласна. Ремонт сейчас по цене еще одной квартиры, так что это очень важно. Я лично выберу скорее ремонт, если локация совсем уж не в жопе мира
Каждому свое. Я много ремонтов пережила, и для меня это не проблема. Знаю где как и что. И вижу недостатки в уже готовых ремонтах. Поэтому только локация, планировка, этаж, сторона восточная и западная.
ХвостПистолетом 09 апреля в 11:11
Виставляйте. Все одно доведеться чекати поки продасте. За один день вона не улетить у вас
100pudov 09 апреля в 11:12
Я бы не продавал, тем более новыцмдом, 100 💯 цена вырастет
Кто покупает все равно хочеи ремонт по своему делать
автор Пешеходик 09 апреля в 11:26
Ответ для100pudov
Я бы не продавал, тем более новыцмдом, 100 💯 цена вырастет
Кто покупает все равно хочеи ремонт по своему делать
Вырастет когда и почему? И почему не сейчас. Сейчас может расти за счёт ВПО с деньгами, которые выезжают из прифронтовых. А дальше? Вырастет после войны? Но нам надо раньше продать. Максимум в течение года. А войне ещё конца не видно.