В гортензіях мошки завелись

В горщику гортензіі на ґрунті зʼявилось море мілких мошок з крилами. Що це? Як їх вивести?
Леді Душка 09 апреля в 10:22
Пролляйте актарою
Радість моя 09 апреля в 10:48
Пораджу вам чудо засіб від усіх шкідників. Таблетки Міледі. Їх потрібно в грунт запихати. Справді класні, я ними і щитівку вивела, коли ніяка актара і інша хімія не помагала. Купувала в новій лінії. І плюс вони ще працюють як добриво.
автор Злюка бобер 09 апреля в 13:19
Ответ дляРадість моя
Пораджу вам чудо засіб від усіх шкідників. Таблетки Міледі. Їх потрібно в грунт запихати. Справді класні, я ними і щитівку вивела, коли ніяка актара і інша хімія не помагала. Купувала в новій лінії. І плюс вони ще працюють як добриво.
Дякую