Я только за!• 09 апреля 2024
Дівчата, розмір 52-54, де ви одягаєтесь?
Цікавлять верхній одяг, плаття, джинси, лонгсліви, ліфи, трусики… раніше мені подобався m&s
Я только за!
• 09 апреля 2024
Ответ дляПростоваля
Там же, где и девчата с размером 46-48
Наприклад?
Заздрість то погано• 09 апреля 2024
Лише онлайн замовляю. Zara, H&M. Живу в маленькому містечку, тут одяг розміру 50+ це вже для жіночок за 50 років, тому доводиться все купувати онлайн. На сейлі набираю всього багато, що не підходить то продаю. І ще на Шафі у мене є збережені продавці які продають секонд, інколи можу замовити якесь платтячко.
Вареничніца• 09 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
НМ, Олдневи, Кунда, Маталан, Джордж.
Турецкие точки в инсте.
Сдайте турецкие точки в инсте
Простоваля• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ только за!
Наприклад?
В большинстве магазинов есть одежда всех размеров
ИграйМойГормон• 09 апреля 2024
Ответ дляПростоваля
Якби ж то
Їжак в панчохах• 09 апреля 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
в ZARA есть что-то на 54 размер?
Заздрість то погано• 09 апреля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
в ZARA есть что-то на 54 размер?
валом усього. У мене груди/бедра 120 см. З зари у мене увесь верхній одяг у розмірах XL-XXL, сорочки, футболки, брюки ті що більшомірять. В мене є навіть майки у розмірах М, джинсова куртка М-Л. У зари бувають такі оверсайзи що мені завеликі.
Как_б_не_так• 09 апреля 2024
на днях стільки в Хумані набрала рубашок,блуз бавовняних,штапельних,штанів....супер))) 3 штанів не джинси і з 10 блуз.такі класні. за все заплатила 2500.
ТМ Zara. H&M. Reserved і ще якісь. Олдневи ще
Рожки-да-ножки• 09 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
фу
Как_б_не_так• 09 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
фу
самі такі
7 з 10 геть нових,неношених. 5 з 10 знайшла в каталогах за дурні гроші)))
наприклад
я купила таку за 249. дурні платять 2 тис)
наприклад
Мать драконов• 09 апреля 2024
Ответ дляПростоваля
Там же, где и девчата с размером 46-48
Да конечно!
Рожки-да-ножки• 09 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
самі такі
наприклад
сколько б вы себя не убеждали в ’ новизне’, но это реально фу. Не уважаете себя и свою жизнь. Печаль.
Рожки-да-ножки• 09 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
самі такі
наприклад
а пока в лексиконе у вас будет выражение ’ дурні гроші’ и ваш склад мышления, то достатка вам не видать. Так и будете рыться на подобных помойках.
Мне не нужно отвечать. Лучше задумайтесь о сказанном!
Как_б_не_так• 09 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Рожки-да-ножки• 09 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
самі такі
наприклад
манго, оказывается ’бренд’ за которым нужно гоняться
искренне вас жаль...
Как_б_не_так• 09 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
в мене є достаток)))) але я знаю місця де можна купити дешево))) американські мійльйонери теж в більшості одягаються на секонді)))і не стидаються) парадокс)) я одягаюсь в Хумані і донька вчиться в Британії))парадокс?)) так. бо не шмотки роблять людей людьми)))) і не шмотки визначають статус))\ви убога і крім шмотья дорогого більш нічогоне маєте)і не будете мати))
Как_б_не_так• 09 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
искренне вас жаль...
ні) я взагалі не ганяю за брендом.мені все одно. мені головне натуральна тканина і якість)) льон,штапель..оце головне) ганяєте за брендами ви,судячи з усього)))
Moon shine• 09 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
фу
Кстати,в прошлом сезоне моя подруга отхватила себе где-то в люксе на секонде шикарное пальто,новое, реально классное. Так что не все фу. Показывала мне его стоимость в инете,более 12 тыс грн было. Иногда там можно хорошие вещи взять и новые абсолютно. Новую вещь видно сразу.