Допомога знайомій з заначки на навчання

На днях взнала, що знайома з сусіднього будинку проходить 2 курс хіміотерапії.
Сім’я звичайна, чоловік точно багато не заробляє, у неї інвалідність. Статки скромні.
Щось мене так зачепило - не могла заснути. Уявила, як би хотіла вона бачити дорослими своїх дітей школярів середньої ще школи
Вранці взяла пару сотень з заначки на навчання сину та віднесла їй.
Дасть Бог зароблю , а їй ну от звідки взяти(
Мама моя трішки не зрозуміла мене - бо я сама сина виховую та утримую

якось боляче, що люди без високого доходу інколи приречені(
11 7 1
Мастер Пис 09 апреля в 17:41
доларов ?
Бува і таке 09 апреля в 17:42
Вы молодец.
Сделали от души, вам эти деньги точно вернутся.
Посмотрите, что ещё больше заработать сможете.
Десь так, але... 09 апреля в 17:43
Ну занесли, то і занесли. Чому вас гризе сумнів за свої ж обдумані дії? Все ок)
автор Василина Семеніч 09 апреля в 17:44
Ответ дляМастер Пис
доларов ?
Так
автор Василина Семеніч 09 апреля в 17:45
Ответ дляДесь так, але...
Ну занесли, то і занесли. Чому вас гризе сумнів за свої ж обдумані дії? Все ок)
Не сумнів , ні грама
Чомусь подумала, що по суті гроші інколи втрачають сенс коли лежать для чогось в майбутньому
8 1
Инфотуфелька 09 апреля в 17:47
Автор, добро повертається, не раз помічала. Причому часто не від саме тої людини якій ви допомогли, але від іншої в складній вже для вас ситуації.
Ви допомогли від щирого серця, ці гроші повернуться
Десь так, але... 09 апреля в 17:50
Ответ дляВасилина Семеніч
Не сумнів , ні грама
Чомусь подумала, що по суті гроші інколи втрачають сенс коли лежать для чогось в майбутньому
От і добре. Головне ще, що ви точно знаєте, що допомогли реально хворій людині, а не шахраю з інтернету з підставними виписками
Муркамурковна 09 апреля в 17:50
я не зрозуміла
вам жалко? вам не жалко?
ви хочете, що б ми вам сказали яка ви молодец?
7_кг_рыбы 09 апреля в 17:53
Автор, а чего с анонима ? Стесняться вроде нечего.
автор Василина Семеніч 09 апреля в 17:58
Ответ дляМуркамурковна
я не зрозуміла
вам жалко? вам не жалко?
ви хочете, що б ми вам сказали яка ви молодец?
В тут всі теми несуть якийсь посил?
Чарочка діда 09 апреля в 18:00
Молодець Ви, тутешніх жаб не слухайте
Муркамурковна 09 апреля в 18:01
Ответ дляВасилина Семеніч
В тут всі теми несуть якийсь посил?
ваша точно несе
коли ми хочемо допомагати іншим..впершу очередь потрібна допомога нам..
це раз
по друге
у вас уже сфершився факт, ви віднесли
у вас шо тепер чуство віни..тепер вам вона має дати отчет за потрачена .. ви прикоснулись до її ..спасенія
чесно
мені просто цікаво
8 1
Хочу наколоти губи 09 апреля в 18:04
Ви молодець , у вас добре і чуйне сердце ,а це саме найдорожче .
автор Василина Семеніч 09 апреля в 18:04
Зрозуміла , що хотіла сказати цією темою

От щиро-щиро-щиро хочу, щоб всі були здоровими. Щоб цих діагнозів ставало з кожним днем менше
Щоб діти побачили своїх батьків в поважних роках
Бо здоров’я таки сама основна річ як не крути
автор Василина Семеніч 09 апреля в 18:09
Ответ дляМуркамурковна
ваша точно несе
коли ми хочемо допомагати іншим..впершу очередь потрібна допомога нам..
це раз
по друге
у вас уже сфершився факт, ви віднесли
у вас шо тепер чуство віни..тепер вам вона має дати отчет за потрачена .. ви прикоснулись до її ..спасенія
чесно
мені просто цікаво
Перечитайте написане вами
Муркамурковна 09 апреля в 18:15
Ответ дляВасилина Семеніч
Перечитайте написане вами
мені нема чого перечитувати
я вам задала питання аналізуючи вашу тему
ви хочете бути хорошою і що б вам про це сказали?
ви жертвуєте кілька сотень у.е- що б що?
навіщо ви створили тему? що б що? сказали шо ви молодец бо вам десь там внутрі жалко ? чи шо б шо?
я просто не знаю, сотні людей кожен день донатять, перераховують і мовчать
а ви цілу тему створили
1 3
З родзинкою 09 апреля в 18:15
Можете пошукати благодійні фонди, депутатів, спитати на роботі в неї або чоловіка. Допомога може бути не тільки грошима
Зубожиння 09 апреля в 18:24
Ответ дляМуркамурковна
мені нема чого перечитувати
я вам задала питання аналізуючи вашу тему
ви хочете бути хорошою і що б вам про це сказали?
ви жертвуєте кілька сотень у.е- що б що?
навіщо ви створили тему? що б що? сказали шо ви молодец бо вам десь там внутрі жалко ? чи шо б шо?
я просто не знаю, сотні людей кожен день донатять, перераховують і мовчать
а ви цілу тему створили
Автор все правильно робить, про такі речі треба розповідати, можливо когось це надихне на добрі справи
Муркамурковна 09 апреля в 18:30
Ответ дляЗубожиння
Автор все правильно робить, про такі речі треба розповідати, можливо когось це надихне на добрі справи
Я наче ніде не написала, шо вона шось робить неправильно
Але ж вона сумнівається в тому, шо вона робить і може навіть вже почувати вину за те, шо віддала кількасот уе
СМСница 09 апреля в 20:43
та, автор.эти люди вокруг нас. жизнь боль( на самом деле.