Свезло так свезло• Изменено 10 апреля 2024
Чоловік ставить мені умову після виходу на роботу
Що зароблені гроші я повинна нести в загальний бюджет. Я сказала, що мої гроші то мої, на що він відповів, що тоді також так буде робити.
Я зависла, бо ніколи це не обговорювали до шлюбу, я думала, що само собою, моя зп моя. Зараз є час обдумати що сказати, нічого не лізе в голову. Допоможіть скласти відповідь.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
А нафига ему безработная больная неудовлетворённая женЩина
Так она с ним такой стала. Не?
Одяг та сумки• 10 апреля 2024
семья єто какбы двое. Каждый ищет выгоду и хочет партнера в жизни, а не обузу. А у вас вы одна, он один? Вот и равноправие. Когда жена в декрете и муж не дает деньги он козел. А когда жена работает и ее деньги ее деньги - она кто?
Или равноправие нам не нужно....
Яб сказала что ок, но 10-20 % своей зп мне на салон и тп.
Или равноправие нам не нужно....
Свезло так свезло
• 10 апреля 2024
Ответ дляДюагональ
Муж познается в декрете... когда женщина в позиции зависимости..
Если муж невысокого уровня интеллекта, духовности, порядочности.. он начинает издеваться (насилие моральное, экономическое ’тебе ничего не нужно!’. у вас еще и ограждение и отчуждение ’без секса’.. хотя с таким отношением такого мужа уже никто не захочет!) будете впадать в жертву - это усилится в разы.. есть инстинкт низменный - унижать слабых... вот он у необразованных часто срабатывает даже тут на форуме: кто-то пожаловался и его начинают ТОПИТЬ и издеваться... - это признак высокой внутренней агрессии и низкого уровня морали и духовности в человеке.. Морально сильные не топят слабых и тех кому ПЛОХО...
Згодна. Просто до цього «плохо» приходиш поступово, по каплі. А потім приходить розуміння, що ти інша людина. І відношення до тебе інше. Починаєш шебуршатися, піднімати голову, отримуєш по голові.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
Так она с ним такой стала. Не?
Не. Была такая. Притянула то что заслужила
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
И что? Хочет ребенкаоэ больше женщина. Первое. Второе - можно не рожать вообще.третье- на войну женщина может пойти. Чтоб не манипулировать деторождением
Такое....
Петриківна• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Йому нічого для мене не жалко, ви що. Свята людина, це у мене запроси. Так поставлено все. Я хочу лікуватися, він скаже ой мені треба теж до лікаря, так немає за що.
Що значить хочу лікуватися? Як щось болить, то вже не хочу, а треба. Йдете в поліклінику і лікуєтеся. Все інше - то або косметичні проблеми або ті, які можна вирішити фізкультурою.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ для...аяприкольная
Господи, рожаете одного единственного ребёнка и все должны вас на руках носить всю оставшуюся жизнь
Так себе вывод
Свезло так свезло
• 10 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Забирає дитину з садочка той, хто раніше з роботи приходить.
Один готує, другий накриває-прибирає зі столу. Прання то машинку загрузити і розвісити? Попросіть розвісити чоловіка. Прибираєте разом у суботу. Що прибирати, як вдома цілий день нікого не було?
То він уже працює і міняти роботу не збирається, забирати дитину він не зможе. Тому знайти таку роботу доведеться мені і автоматично на мене лягає побут.
Він розвісить, покидає комкане, як попало. А скажеш розправляй, то як умію, так і вішаю. З приводу прибирання треба пробувати, бо зараз я прибираю кожен день, дитина перевертає всю квартиру.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
До чого тут не бажання,народити дитину хочуть двоє людей.Але зробити це може ,лише один з них.
Там туго доходит))) Человек считает что мужику надо только удовольствие, а женщина должна это удовольствие во всем предоставлять потому что мужик так хочет)))
Да, я блондинка!• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він проти, щоб я йшла, тому ставить умови.
Я скажу Вам честно. На Вашому місці, я б пішла на роботу. Не дає грошей взагалі? Подаєте на аліменти. Прибирає за собою і готує собі сам. На вихідних, дитину йому в зуби, а самі розвіятись. Мої б були правила. А далі дивитись як будувати життя далі. Завести коханця для сексу чи розлучатись.
Автор, час брати своє життя у свої руки і виходити з позиції жертви.
Свезло так свезло
• 10 апреля 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Рабства в нас наче немає, тобто він ставить умови?
А ви на них не погоджуєтеся і що тоді?
Якщо не погоджуюсь, наприклад я заробляю 10 тис, витрачаю на себе і він так зробить. Тоді на життя залишиться 3 тисячі, так приблизно.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
Такое....
Такое как и аргумент что женщина разваливается
Шалена красуня• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він побутом не хоче займатись порівну.
Він не хоче побут, ви не хочете зарплату віддавати)))
Ну а як він це собі уявляв? Жінка в дві зміни?
Куму так другий чоловік на роботу відправив, та прийшла додому і лягла поруч з ним на диван)) Два місяці конфронтації - і вона знову сидить дома та займається побутом)
Ваш іще спробує задіяти вашу ЗП повністю, а свою на себе)))
PANTERA_KET• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він побутом не хоче займатись порівну.
Не готовьте
Переходите на творожки и йогурты
Петриківна• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Не придирайтеся до чоловіка коли він щось робить. А хваліть! Молодець, як гарно все розвісив (хоч і скомкане), ти мені дуже допоміг. Попилососить - не провіряйте кути, а хваліть за допомогу.
- Який ти молодець! Допоможеш підлогу помити? А я приготую твої улюблені котлети...
Ваша задача - створити в домі позитивну атмосферу. Тоді буде і сімя і гроші заробляться.
Дитина в садочку коли розкидає речі? Ввечері привчайте прибирати дитину свої іграшки. Все поскладає - тоді мультик.
Свезло так свезло
• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Ашолюдискажуть• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
От я і не розумію, що вийти на роботу не дорівнює стати незалежною, бо все одно гроші розійдуться в загальному котлі і я нічого не отримаю. То в чому незалежність?
в якому загальному котлі? Хто з нього бере? Ви сама, дитина, яку Ви також маєте утримувати, їжа на загальний стіл? Незалежність - це мати можливість заробити в першу чергу.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Блин, если бы мне врач перед беременностью этот список написал, я б ушла из кабинета и не рожала бы.
Зачем эта жертва?
В мире миллиард китайцев. Жизнь на планете не остановится)
Зачем эта жертва?
Так тоже можно. Но если все же принято родить ребенка, то и 2-я половина должна понимать все последствия и принимать во всем участие. Ну хотя-бы поддерживать
Петриківна• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Це як державний бюджет, у виграші той, хто котлом розпоряджається :)
Взяли з котла 2 тис, купили продуктів на ринку і собі сумочку. Чи він у вас на закупах, а ви тільки варите їсти?
пАлАвинкА• 10 апреля 2024
Ответ дляПарова машина
Лучше пусть дома. А то выйдет на работу, будет деньги отдавать, и ещё исполнять все обязанности домохозяйки после работы
а зачем что-то отдавать , она сама не может тратить на семью что считает нужным ?
пАлАвинкА• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
опущение органов, недержание, геморой, миомы, кисты, спайки после швов и пр.. Вы мужик?
а без последствий не бывает ?
Ашолюдискажуть• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
а чому Ви плануєте лише на себе? У Вас дитини нема, яку зобов*язані так само утримувати? Ви не істе-не п*єте? Кидаєте по 6 тис на життя, вдягаєте-взуваєте дитину вдвох, решту кожен на себе.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
да вы шо_))
так мужу перед беременностью надо показать этот список с
’опущение органов, недержание, геморой, миомы, кисты, спайки после швов и пр..’
и спросить важен ли ему наследник? и готов ли он содержать женщину ’после подвига’
Думаю многие скажут ’да ну нафиг’))
А вот если не сказать - это как бы ... обман, Хотя наверное... сам идиот надо было медицину изучать))
Думаю многие скажут ’да ну нафиг’))
Все нормальные мужчины и так знают о последствиях, но никто от наследника не отказался
Свезло так свезло
• 10 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую, я теж розумію, що зараз в стані жертви. Щось починаю робити і отримую спротив від чоловіка. Борюсь зі страхом, думаю про це багато.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
ясно
Обнемашечка• 10 апреля 2024
Ответ для...аяприкольная
А, это ваши бусинки женятся и тарелку со стола убрать не умеют?
А это вы рожаете детей, чтобы ними посуду мыть и стирку развешивать?
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Его задача какая?
Свезло так свезло
• 10 апреля 2024
Ответ дляШалена красуня
То що це за відносини, це якась боротьба хто кого. Я хочу, щоб навпаки мене залишили в спокої. Я так могла зробити б до народження дитини, а зараз якась вижата, немає на це сил.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
а без последствий не бывает ?
не знаю таких. если не сразу вылезло, то потом аукается