Свезло так свезло• Изменено 10 апреля 2024

Чоловік ставить мені умову після виходу на роботу

Що зароблені гроші я повинна нести в загальний бюджет. Я сказала, що мої гроші то мої, на що він відповів, що тоді також так буде робити.
Я зависла, бо ніколи це не обговорювали до шлюбу, я думала, що само собою, моя зп моя. Зараз є час обдумати що сказати, нічого не лізе в голову. Допоможіть скласти відповідь.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Слушайте а может вы с анкеты? Ящеродила яжезаслужила? Себе копнякайте. Я не домой к вам пришла

AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Як ви це уявляєте, я ж теж щось їм, дитина теж на творожках жити не може.
Удалено администрацией...
П´яна вишня• 10 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Автор, зараз така позиція в суспільстві, що дитина потрібна лише жінці і жінка має обов´язково працювати. Як би ви не будете повертати ситуацію у ваших стосунках з чоловіком і мотивувати його, все одно будете робити більше. У вас є вихід - або перестати займатися побутом взагалі при виході на роботу на повний день, дитину в садок, їсти на роботі, вдома не прибирати і нічого не робити, поки ситуація не стане помітна для вашого чоловіка і він може сам почне щось робити. Але як правило, вам прийдеться повторювати все це знову і знову. Тому другий варіант - шукати дуже хорошу роботу і жити самій з дитиною. Про компромісні варіанти вам уже надавали порад, але в житті вони мало працюють, або ви тягнете віз на собі, або просто живете самі. Діти стали зараз нікому не потрібні, на жаль.
А я наоборот заметила, что сейчас все больше мужчины занимаются детьми. Но это поколение до 30. Те, что старше трудно перестраиваются. Ну и есть индивидуумы, как здесь в теме, которые свое жлобство и недоразвитость оправдывают равноправием. Но равноправие почему-то только в бюджете хотят проявлять, больше ни в чем
Белая и пушистая• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Я не рано вийшла заміж і взагалі була чайлдфрі, бо вся ця ситуація з заміжжям та дітьми мені не подобалась. І менше всього мені хотілося, щоб прийшлося дресирувати чоловіка, щоб вибити собі місце під сонцем в сімʼї. Основне з вашого меседжу я зрозуміла. Не дуже приємно бути відвертою самій з собою.
Ваш чоловік робить просто як для нього зручно, не враховуючи ні вашу думку, ні ваші обставини, хоча формально ви сім´я. От і вам потрібно так, робіть так як тільки вам зручно, ні за що не оправдуючись і нічого не пояснюючи. Це для вашого ж блага і здоров´я.
автор Свезло так свезло • 10 апреля 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Звідки таке формулювання дике: він Вам допоммагає? Він що, не в тій же хаті живе? Унітазом не користується? Одяг не бруднить, тарілки з чашками? Обидва побут ведуть і дитину ростять нормальні люди
Від нього. Казала, що ти не допомагаєш, ти якби сам жив, то кому допомагав би? Згоджується і потім все одно те саме каже.
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Чего вдруг пополам, если так считать, мужик ест больше и мясного, еще и на готовке все. Салат с йогуртом он за еду не воспримет. Считаем тогда все затраты. И это точно не пополам. Еще и вопрос, кто готовить- убирать будет
Вообще как правило едят одинаково, если женщина не вечная диетчица, то салат с йогуртом ей тоже не еда)
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Не то что бы дети не нужны, сейчас началась гонка у кого ребенок круче умнее и больше кружков посещает

Рано или поздно папа думает-;я оплачиваю 250 кружков, а он как учился на шесть так и учится, а вот я никуда не ходил, а нах оно мне надо

Ну и ковид подкосил , раньше отдал с года и восемь хоть на полдня и ок, а тут все сидят по домам..
Ответ дляАшолюдискажуть
Хай купує. Свою частину кине в загальний котьол, купить що треба поточного дитині, за решту - хоч кархер частинами, хоч зореліт. Якщо кинув недостатньо, платим комуналку, а їсти йому вже нема шо. Сорі, коханий, щось придумаєш
Хіба так, але він влаштовуватиме бойкоти 100%, типу я винна бо вийшла на роботу і все по іншому.
Ответ дляпАлАвинкА
так пусть покупает , у него же есть зп .
Так тоді я винна що грошей не вистачає і 2 шматочки хліба засохли. А на зуби нема, я ось сам не йду зуб лікувати.

Ответ дляпАлАвинкА
вообще странная тема , вы до свадьбы не жили с мужчиной , сразу в загс побежали ?
я своему сыну сразу сказала , хочешь узнать девушку поживите с ней .
считаю это норм .
зато понимаешь что ожидать можно .
Ми жили півроку до шлюбу, спочатку все красиво.
Ответ дляАшолюдискажуть
ну то це ж тимчасово, а не ’я на себе хочу витрачати’. Здоров*я - це пріоритет, а запускати зуби - потім буде дорожче вигрібати проблеми. Полікуєте, і далі буде інакше. Якось домовляйтесь і формулюйте по-людськи. Один пропущений профогляд і чистка - і карієс аж на 4х зубах??? Ви їх не чистите чи що
Крім зубів ще є проблеми, я озвучила, що я йду працювати, щоб закрити питання по здоровʼю і мати гроші в перукарню сходити. Ви думаєте він не знає про мої зуби чи щитовидку?
За 7 місяців, коли я потрапила до стоматолога, так і було, якраз у лютому я роблю чистку раз на рік, тобто разом 1,7 років без чистки на фоні вагітності та гв таке зробили з зубами.
Ответ дляпАлАвинкА
так делайте зубы , а мужу скажите , сейчас все деньги мои идут на лечение .
он свою зп значит тратит на все остальное .
или вы хотите чтобы и зубы он оплатил ?
Він проти, щоб я мала свої гроші. А коли я покладу свої гроші в спільний бюджет, то буде як з грошима від продажу машини мого покійного батька, там небагато було, та всі вони розтанули там, у спільному бюджеті.
Ответ дляГуби з філером
Не має у вас сім´ї. Його влаштовувала ваша залежність від нього, і зараз відбираючи у вас гроші - ви потерпаєте в залежність. Краще вже самій, просити допомогу в батьків з дитиною, та працювати. Для мене так само мої гроші то мої гроші,його - це сім´ї. Якщо захочу щось вкласти - вкладу обрв´язково
Мабуть, немає сімʼї.
Українська Мрія• 10 апреля 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Купуйте що хочете, якщо основні потреби сімʼї закриті. В ситуації, коли дитину нема чим годувати, непотрібна куртка це трохи дивно
Дуже дивно для чого такий чоловік і створювати таку сім´ю, у якій немає чим годувати дитину?
...аяприкольная• 10 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Я всегда ела больше мужа. И пила.
...аяприкольная• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Все деньги мужика растворяются в общем бюджете, почему ваши должны быть только вашими?
Ответ дляШукаю трусики
Что именно вам надо лечить? Могу подсказать как это за счёт НСЗУ сделать
Підкажіть будь ласка. Щитовидка- узд, аналізи, нормальні призначення. Анемія, проктологія, стоматологія та гінекологія. Про спину я мовчу, бо щоб зробити мрт, треба лягати на операцію по видаленню металу з тіла, це небезпечно і дорого.
Ответ дляУкраїнська Мрія
Можливо ви це писали, але перепитаю.
Якщо ви не виконаєте ’умову’ чоловіка, що тоді?
Тоді я заробляю 10 тис і витрачаю на себе, а він в цілому заробляє 18, з них 4 комуналка і 10 він також забере собі, залишиться 4. От на них усе.
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...

Белая и пушистая• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Для чого ви поклали гроші від продажу машини у спільний бюджет? Це ваш спадок, чоловік немає до нього жодного відношення. Чому не купили собі машину або хоча б на депозит гроші поклали чи НЗ.
AmazingLady• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Белая и пушистая• 10 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Він думав що дитину має годувати жінка. Ну може в його батьківській сім´ї так завжди було.
Ответ дляБелая и пушистая
Дякую вам за глибоку думку, мабуть у цьому моя жертва і сидить, що я слухаю думку того, хто не рахується з моєю думкою.
Ашолюдискажуть• 10 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А у жінки нема голови - не народжувати дитину, яку двоє дієздатних дорослих не можуть прогодувати
Шукаю трусики• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Узи щитовидной вам кто назначил? Анализы какие? Нормальные назначения это стоит вашем понимании? Анемию семейный врач не сказал как лечить?

Проктолог по направлению семейного бесплатно, гинеколог даже без направления от семейного в районной жк бесплатно.

Стоматолог платно.
ДваДваВісім• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Якби він заробляв 60 тисяч, а ви 10, тоді немає питань. А так, 10 і 18 це не багато, і звісно мають робити внесок у спільний сімейний бюджет обоє. І звісно, що в таких обставинах виникає багато питань.

На 4 тисячі які залишилися корочки гризти з макаронами?
Белая и пушистая• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Якщо всі ті проблеми зі здоров´ям у вас справді є, вам треба ними зайнятися, інакше не буде у вас сил ні на дитину, ні на роботу. У вас хтось з близьких родичів є, хто міг би з дитиною допомогти?
Ответ дляБелая и пушистая
Так і було.
Ашолюдискажуть• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Так це ж від Вас, а не від нього про «допомагаєш». Чого ти не прибираєш бардак, який розвівся у нас в хаті? Є різниця?розвісь нашу білизну, а я попрасую
...аяприкольная• 10 апреля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Может, потому что у неё тоже семья и ребёнок, а не только у мужа?