Свезло так свезло• Изменено 10 апреля 2024

Чоловік ставить мені умову після виходу на роботу

Що зароблені гроші я повинна нести в загальний бюджет. Я сказала, що мої гроші то мої, на що він відповів, що тоді також так буде робити.
Я зависла, бо ніколи це не обговорювали до шлюбу, я думала, що само собою, моя зп моя. Зараз є час обдумати що сказати, нічого не лізе в голову. Допоможіть скласти відповідь.
Гуляю босоніж• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
опущение органов, недержание, геморой, миомы, кисты, спайки после швов и пр.. Вы мужик?
Блин, если бы мне врач перед беременностью этот список написал, я б ушла из кабинета и не рожала бы.
Зачем эта жертва?
В мире миллиард китайцев. Жизнь на планете не остановится)

Мелочунь• 10 апреля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Чоловік правий. Може не так подав. Але так і має бути. Чи ви бажаєте, щоб він частину прибутку відкладав собі, а не в сім´ю?
Ну как должно быть?
Сначала съедим твоё, а потом каждый свое?

Здоровые партнёрские отношения - это все желать пополам. И с детьми, и с уборками-готовками.
Но в постсоветском пространстве здоровых партнёрских отношений нет. Женщина - это лошадь, которая и работает, и весь дом на себе тянет. Так быть не должно
Захекалася читать• 10 апреля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Что конкретно теряет женщина?
Волосы? лысых не видела
Зубы? ну чтобы не терять надо к стоматологу ходить
Родившие на улице гасают с колясками как лани, не одну не видела ползущую. Есть те что с 2-3 носятся.
Перед беременностью не плохо бы к врачу сходить и оценить’потери’.
А потом думать - стоит ли со своим состоянием здоровья рожать.
А то вдруг если ребенок родится не очень здоровый + еще и мама не очень здоровая КТО это будет вывозить?
Ответственность , не?
Вам в голову навіть не приходить,що до вагітності можна бути здоровою,а потім ні.У вас,я так розумію дітей немає?що ви такі розумні
Дюагональ• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
++Там непроходимая тьма...
Был один такой.. жена в 3 месяце, а он ей ’я думаю ШО беременной есть не нужно, она же своим организмом ребенка кормит, будем экономить на питании... ’ во как... дно...
Дюагональ• 10 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
Серьёзно? Вкладывать в семейный бюджет нормально и так все делают. Но почитав Ваши ответы мне не ясно, как можно хотеть вашего мужа... хотеть того,который считает, что Вы без всего обойдетесь? Как и зачем?
++ СУПЕР! ’как можно хотеть того, который считает что Вы без всего обойдетесь?’ Супер! Реально. это уже не мужчина, не глава... Это уже домашний деспотизм и жадность...
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
То ви сама вирішіть як ви хочете.
Якщо я вас правильно зрозуміла, чоловік має платити за продукти, комуналку, великі покупки. Ви хочете розпоряджатися своїми грошима сама і купувати собі косметику, одяг, оплачувати послуги перукаря, спортзал.
Якщо ви теж купуватимете продукти і при цьому зароблятимете менше чоловіка, то погоджуйтесь на сімейний бюджет.

Але треба дивитися на цифри. Якщо ви плануєте заробляти 7тис, а витрачати на себе 10тис, то чоловіка можна зрозуміти.

Працювати завжди краще. Будете сама себе більше поважати. Погоджуйтеся на сімейний бюджет. Буде рости зарплата - відкладатимете собі.

І не перегибайте палку зі скаргами на здоров´я. Є проблеми - вирішуйте поки не пішли працювати. Є і недорогі стоматологи. Розтяжки то не хвороба. Геморой, діастаз - свічки і спорт. Нема лишніх грошей на спортзал - ідете бігати в парк.

Позиція бідної-нещасної- хворої, яка пиляє бо мало грошей, відштовхує. Жінка має бути красива, сильна, весела, здорова, працьовита, тоді і чоловік захоче вас порадувати. А як не захоче - легко знайдеться інший.
Дуже цікаво. А чоловік яким повинен бути? Ну так щоб приваблювати жінку? Ви любите хворих чоловіків?)), А не веселих, нудних?)) А не красивих?)) А слабких?))) А не працоьвитих?))) А скупих, неуважних, нерозумних, не багатих....?)) Чи не вцикається і вже гарний?)))
Дюагональ• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
От я і не розумію, що вийти на роботу не дорівнює стати незалежною, бо все одно гроші розійдуться в загальному котлі і я нічого не отримаю. То в чому незалежність?
Независимость, там где Вы не взяли на себя роль лошади в семье...
Муж не справляется и все валит на Вас и любая Ваша инициатива - это его жажда облегчить его жизнь.. Он свесил ноги.. и вы не жена, а лошадь с которой ему хочется ощущать удобство... А надо, чтобы комфортно было Вам... Не тянет он семью... рано стал отцом.. увы. это сейчас часто...
автор Свезло так свезло • 10 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
То шукайте вихід. Ви поки жодної серйозної своєї проблеми на назвали. Просто перерахували можливі наслідки вагітності та родів.
Озвучте проблему, придуймайте план як цю проблему вирішити і дійте.
Чоловік вам що на аналізи грошей не дає?
І що то за хвороби такі, що ви не здоровям займаєтеся, а шукаєте роботу?
Чоловік ваш партнер, а не нянька. Чого він має вас утримувати?
Будьте хитріша. Озвучуйте йому все в позитиві. Ви підете на роботу, будете більше грошей на сімю. Нова робота - треба оновити гардероб. Ваш одяг та косметика - це також сімейний бюджет.
І взагалі, кидайте курити, бо це перекреслює всі ваші скарги.
Я писала вище про свої наслідки пологів. На аналізи немає грошей, таблетки також гроші. Умовно кажучи, 10 тис спочатку я матиму, з них 3 тис харчування в садочку, на дорогу, я здачу не вийму з загального бюджету, він так зробить.
Я кину курити, почала взагалі через його шашні на роботі, стресувала.
Морковна• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
как минимум половина у каждой
У меня не было ничего из вышеперечисленного

Морковна• 10 апреля 2024
Ответ дляМеня не звали
как минимум половина у каждой
Я тертий жук• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він побутом не хоче займатись порівну.
а це аргумент. Вносимо в бюджет однаково, однаково щось робимо вдома. Якщо хтось витрачає більше часу на дітей, побут, логічно, що другий має компенсувтаи це якось грошима
Ответ дляДюагональ
Муж не хочет заниматься дома бытом...
те Автор обязана работать + быт + дети...
А муж работать...
Но, Автор обязана все отдать... так она идет на работу потому ШО муж ужимался в деньгах.. Тут неравноценное деление обязанностей!
Женщина идет на работу чтобы облегчить жизнь мужу? Вы серьезно? Она лошадь? Нет смысла в таком муже... (автор, пардон)
Виходить так, як ви кажете. Бо забрати дитину з садочка, то і їсти треба приготувати, і прання лежить, прибрати треба, а там і спати пора. А чоловік прийшов, хіба дитину покупав і все.
Маю рацію• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Відносини погіршились, не хочу бути залежною.
розлучайтеся, справа не в тому що пополамщик, справа в тому, що жлоб, це гірше
Маю рацію• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він почав попрікати грошима, я хочу своїх.
о блін, це точно сигнал що час втікати
Я тертий жук• 10 апреля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Какое здоровье женщина теряет? В норме никто ничего не теряет.
Рождение ребенка выбор женщина, на это мужчина к счастью повлиять никак не может.
’В нормі’ народження дітей - це спільне рішення чоловіка та жінки, де жінка несе втрати здоровʼям, карʼєрою (переріва в роботі більша чи менша, але у всіх), тому чоловік на певний час має взяти на себе більше матеріального обовʼязку.
Гуляю босоніж• 10 апреля 2024
Ответ дляДюагональ
++Там непроходимая тьма...
да вы шо_))
так мужу перед беременностью надо показать этот список с
’опущение органов, недержание, геморой, миомы, кисты, спайки после швов и пр..’
и спросить важен ли ему наследник? и готов ли он содержать женщину ’после подвига’
Думаю многие скажут ’да ну нафиг’))
А вот если не сказать - это как бы ... обман, Хотя наверное... сам идиот надо было медицину изучать))
Ответ дляДюагональ
О-ооо, лЯбовь сильная у него к Вам, жуть, Обесценивает на каждом шагу? Прислуга? Жажда власти проснулась у него?
Щось схоже на останнє речення, типу я тепер тобі пригадаю подарунки, ось дивись, я собі майже нічого не купую, що ти лікуватись хочеш, он я тобі дав 8 тис на їжу та побут, на здачу лікуйся. Так прямо не каже, а взагалі йому не жалко, бери. Не вистачить до кінця місяця? Економ.
Дюагональ• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Саме так і було, я серйозно. Зараз я намагаюсь якось прийти в себе і зрозуміти що сталося, що людина помінялася навпаки. Тобто і голос піднімає, і попрікає, тільки все щоб було, як він хоче.
Муж познается в декрете... когда женщина в позиции зависимости..
Если муж невысокого уровня интеллекта, духовности, порядочности.. он начинает издеваться (насилие моральное, экономическое ’тебе ничего не нужно!’. у вас еще и ограждение и отчуждение ’без секса’.. хотя с таким отношением такого мужа уже никто не захочет!) будете впадать в жертву - это усилится в разы.. есть инстинкт низменный - унижать слабых... вот он у необразованных часто срабатывает даже тут на форуме: кто-то пожаловался и его начинают ТОПИТЬ и издеваться... - это признак высокой внутренней агрессии и низкого уровня морали и духовности в человеке.. Морально сильные не топят слабых и тех кому ПЛОХО...
Ответ дляМелочунь
А кем?
Каже це равноправие.

Маю рацію• 10 апреля 2024
Ответ дляДваДваВісім
він правий частково, в нас так було завжди - мої гроші то мої, а чоловіка, то спільні, зараз працюємо разом (власний бізнес), тож наче усі спільні , але я завжди роблю заначки, не знаю, чи він робить

до того ж, чоловіки не дуже розбираються що скільки коштує, але якщо автор буде повинна звітувати про покупку умовно кажучи трусів, косметики та прокладок, то чоловік жлоб, краще розлучитися, а от якщо вона має звичку до марнотратства то інша історія

коротше кажучи, треба знати який дохід у нього, який у неї та на що витрачаються кошти обох, а потім вже про щось казати, бо насправді обидві позиції виглядають інфантильними
Петриківна• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Забирає дитину з садочка той, хто раніше з роботи приходить.
Один готує, другий накриває-прибирає зі столу. Прання то машинку загрузити і розвісити? Попросіть розвісити чоловіка. Прибираєте разом у суботу. Що прибирати, як вдома цілий день нікого не було?
Я тертий жук• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Він проти, щоб я йшла, тому ставить умови.
Рабства в нас наче немає, тобто він ставить умови?
А ви на них не погоджуєтеся і що тоді?
Маю рацію• 10 апреля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ага, черга бажаючих утримувати авторку вже вишикувалися і чекає сигналу

Власне, про розподіл обов´язків в родині треба було говорити до шлюбу і декрету.
Зараз або розлучаєтесь, і забезпечуєте себе самостійно. Або розмовляєте з чоловіком про можливі варіанти розподілу бюджету і побутових питань.
І схема ’мої гроші - мої, а його - спільні’ - лише один з варіантів, і не завжди найкращий, хоч його і поважають справжні порадниці
та ну, слухайте, ми особливо не говорили про розподіл, але з часом вони трохи так розподілилися, як мені зручно)))
Маю рацію• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ні, я шукаю роботу, він проти. Каже, що я нічого не знайду і не зароблю.
точно придурок
Аноним_1859• 10 апреля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Это бред полный я не поверю что мужчина полностью и готовит и убирает и продукты покупает и детей на кружки водит , делает уроки с ними , следит на здоровьем детей ( прививки , стоматолог , офтальмолог итак далее у всех разные проблемы ) . Тогда да можно о чем то говорить , а у нас это пополамщики которые из женщины делают ломовую лошадь и всем она должна и зарплату и готовку и за детьми следить .
Ответ дляЯ тертий жук
То він же більше заробляє, бачите як.
Я тертий жук• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Що я не так роблю, поясніть будь ласка. У мене тільки розлучення в голові, бо здається неповага у нього, яку не можна повернути назад.
Може, спробувати з психологом поговорити? 0 800 100 102 — Безкоштовна від Психологічної асоціації.
Ответ дляМаю рацію
Йому нічого для мене не жалко, ви що. Свята людина, це у мене запроси. Так поставлено все. Я хочу лікуватися, він скаже ой мені треба теж до лікаря, так немає за що.
Меня не звали• 10 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Инвалидом может стать мужчина . В любой момент
И? Он же захочет чтоб женщина его поддерживала? Или как?
Я тертий жук• 10 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
То він же більше заробляє, бачите як.
але ж не покриває геть усі потреби він, отже. теж має щось робити вдома