Хачапууури• 12 апреля в 18:28
Что вы делаете, если просыпаетесь среди ночи и потом час не можете заснуть?
Крихітка на всі• 12 апреля в 18:30
Автор у мене таке було в 2023 році. Мені психотерапевт прописала за час до сну Лазею місяць пропити. Це заспокійливі на травах.
Тьфу тьфу 3 роки як пройшов той страх де сон лише 3 години . Спала так пів року.
ХтоЯкщоНеЯ• 12 апреля в 18:31
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую, куплю і я. У мене буває взагалі не виходить заснути за ніч.
Неправдиша• 12 апреля в 18:33
В мене ніколи такого не було.
Я вже як засну, то до ранку нічим не розбудеш
вентиляторная• 12 апреля в 18:35
Якщо прокинулась і відчуваю, що не можу заснути, то босоніж йду та лоджію, щоб замерзли ноги. Потім в ліжко під ковдру і зазвичай коли зігріваються ноги я засинаю. Або якщо не засинаю через потік думок, то граю у слова. Обираю просте рандомне слово, на приклад рушник. Потім циклічно називаю слова на літери цього слова
Ритм
Ухо
Шум
Нуга
И - іволга, тому що немає на И
Квасоля
Пару таких кіл і немає потоку думок, які заважають спати
Ритм
Ухо
Шум
Нуга
И - іволга, тому що немає на И
Квасоля
Залізна пані• 12 апреля в 18:35
Ответ дляНеправдиша
В мене ніколи такого не було.
А діти у вас є?
вентиляторная• 12 апреля в 18:36
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Коли виникають проблеми заснути з вечора, то пару тижнів пʼю мелатонін за пару годин до сна
Крихітка на всі• 12 апреля в 18:38
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це був ужас.
Я лягала в 22 і з 1 до 2 прокидалася і засинала десь біля 6..а в 7 уже вставати на роботу.
Через пів року я була схожа на овоч і вирішила звернутися до невролога чи психотерапевта уже не пам´ятаю. І така класна бабулька попалася. Каже, всі зразу сильні ліки виписують, а я тобі раджу спробуй на травах. Якщо не допоможе прийдеш, пропишу ’на хімії’.
Раздражевская• 12 апреля в 18:41
Читаю щось що давно цікавило але не було часу на це))Наприклад щось про жіночі гормони які ознаки високого жіночого гормону а які низького)або рейтинг американських міст по найбільш злочинне))
культУра• 12 апреля в 18:44
Ответ дляКрапипопка
Секс, телефон
Секс? То есть проснулись, и другого разбудили, потому что нехер спать, раз вам не спится?))
Додекаэдр• 12 апреля в 18:47
Ответ дляКрихітка на всі
Так и называется препарат : Лазея ?
Сама не знаю• 12 апреля в 18:48
Ответ длякультУра
Вас це теж вразило?
Мастер Пис• 12 апреля в 18:53
Вдих-довдих-повільний видих.
Спочатку тобі, наче лінь і не хочеться, але на десятому вже спиш)
мистерЛяпсус• 12 апреля в 18:54
Слушаю аудиокниги. Агата Кристи отлично начитана, отрубаюсь за 10 минут.
Хи хи, ну ну• 12 апреля в 18:57
А у меня постоянно так что с вечера посплю часа 2 ,а потом если беру телефон и час с ним сижу то вообще не могу заснуть потом часа до 4
Раздражевская• 12 апреля в 19:11
Ответ дляБолеИменее
пью 30 капель Корвалола и незаметно для себя засыпаю
Так само варіант)
СпайдерВумен• 12 апреля в 19:26
Ответ дляdulenok
Если долго ворочаюсь и не могу заснуть, иду пить корвалол.
И я) мой помощник если нужно уснуть
Додекаэдр• 12 апреля в 19:31
Я вчера так устала,что проспала без вставания среди ночи , аж до 6-30 .