Шафа і безпечна оплата

Питання до продавців. Всі продають через безпечну оплату? Хочу відключити цю послугу, але хвилююсь що не будуть замовляти
автор Пекельнi Борошна 11 апреля в 12:49
Як це вплине на продажі?
Оновлена версія 11 апреля в 12:50
Да никак, там все равно глуховато)
2 1
Зам. зав. Анонима 11 апреля в 12:56
Ответ дляПекельнi Борошна
Як це вплине на продажі?
Ніяк.Хтось замовляє ’безпечною оплатою’,хтось ні.Це ж не обов´язково.
автор Пекельнi Борошна 11 апреля в 12:58
А хтось ФОП продає через шафу? Як там все правильно зробити? Може хто підкаже?
АнтиТроль 11 апреля в 13:38
Я відключила безпечну оплату. І взагалі та ш..а задовбала і покупці теж. Роблять замовлення, не пишуть ні розмір, ні колір, я питаю, не відповідають, на другий день знову роблять те саме замовлення. Якісь тупі. Я ж не ясновидиця, що здогадатись що вони хочуть. Вибачте, накипіло.
Eva030330 11 апреля в 13:53
В основном у меня продажи через безпечну.
Поэтому ничего не могу сказать.
Но я бы не рисковала
Комиссия50% 11 апреля в 17:03
Після того як влетіла з ’безпечною’ оплатою на 70 грн, вимкнула її.
ВсеЧетко 11 апреля в 17:57
Ответ дляКомиссия50%
Після того як влетіла з ’безпечною’ оплатою на 70 грн, вимкнула її.
Как влетели?
Комиссия50% 11 апреля в 18:37
Ответ дляВсеЧетко
Как влетели?
Пані замовила посилку безпечною оплатою і навіть не прийшла за нею.
Повернення за мій рахунок.
Натомість Шафа мене ощасливила нарахуваннями бонусів, які я зможу використати якщо там щось продам