Вообще не факт• Изменено 12 апреля 2024
Це справедливо таке витворяти на фото?
Святкували день народження колеги в кафе і одна знайома фотографувала нас (гуртове селфі) І потім вона в соц мережі виставляє це селфі, мене відмітила. І я бачу, як вона своє обличчя відредагувала фейстюном, а наші - ні. Воно ще якось так дивно виглядає, наші обличчя темні такі, примружені і на контрасті її, під таким сяючим фільтром, така вся згладжена і на макіяжі панянка поряд з кріпачками)) Навіть не впізнати, що то вона взагалі. Як наче ми з Голлівудською зіркою сфотографувалися. І їй коментарі пишуть в дусі: - Свєтік, ти как всєгда ярчє всєх. Як ви вважаєте, це неповага до нас, коли вона таким чином захотіла себе виділити?
Результат:
вже голосів:
93 (74.4%)
Так, це неповага
32 (25.6%)
Ні
Шикаю і викаю• 12 апреля 2024
Вона викладала, вона себе й редагувала) Викладіть ви, зафейстюньте всіх, крім неї)
Все знаю від і до• 12 апреля 2024
Видно, что Светик под фильтрами, а остальные - обычные люди ) Или комментаторы вашу Светик вживую никогда не видели?)
Кроме Светика вашу компанию никто не фоткал больше? Откомментируйте ее, сбросив групповое фото без фильтров в духе ’хорошо погуляли, да’)
Вообще не факт
• 12 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну хай би вже всім той фільтер наклала)
Шалена невинність• 12 апреля 2024
Можливо у неї комплекси якісь, тому себе відредагувала. Не бачу в цьому неповаги
Вообще не факт
• 12 апреля 2024
Ответ дляЧемна панночка
Выложите её так же )
Ідея гарна, але не хотілося б робочі відносини псувати)
Вообще не факт
• 12 апреля 2024
Ответ дляШалена невинність
Так воно дуже палєвно виглядає, видно ж, що фільтри
Вообще не факт
• 12 апреля 2024
Ответ дляЖонДуан
Выложите это же фото, но без фільтров и отметьте ее
Так воно на її телефон роблене
Не за Будка• 12 апреля 2024
Я не понимаю вообще смысла корректировать фотки,вы же себя на ней хотите,а не картинку.хочется картинку,вырежьте с журнала и приклейте,смысл с фотки,где человек на себя уже не похож
Чемна панночка• 12 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
У меня в фейсбуке большая часть фотошопит, лица как попа у младенцев в их 45))
В реале крокодилицы
Ещё добавляет смеха, когда внизу пишут ’ красотка’
В реале крокодилицы
ЖонДуан• 12 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
Так воно на її телефон роблене
Попросите, чтобы вам сбросили
Так точно!• 12 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну хай би вже всім той фільтер наклала)
Так а кто то обиделся бы
Вообще не факт
• 12 апреля 2024
Ответ дляЧемна панночка
В реале крокодилицы
А ця ще колега пише ’спасибки, стараемся’) А по суті, це програмісти постарались, такі фільтри зробили
Так точно!• 12 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Здрасьте. А комплименты в комментариях?
Шикаю і викаю• 12 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
Вона ж не побоялась зіпсувати відносини.
Упругая попка• 12 апреля 2024
Прокоментуйте: Свєтуля, ну, цього разу в тебе фільтр взагалі агніще! Я тебе спочатку і не впізнала!
Не за Будка• 12 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Здрасьте. А комплименты в комментариях?
Комплименты кому?несуществующей картинке?)))
Так точно!• 12 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Нет, себе любимой)
Вообще не факт
• 12 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Ну це така собі ілюзія ’сногшібатєльності’) Чоловіки на таке ведуться, а потім вже можна і справжню себе показати))
Не за Будка• 12 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Нет, себе любимой)
Так любимой нет уже на тех фотках)))
Карамелька• 12 апреля 2024
Якого взагалі виставляти фото з іншими людьми без їх згоди? Я на таке не погоджуюсь, крім того роблю акцент на тому, що фото, де я присутня нікуди не викладати. Візьміть те фото, зробіть те саме зі своїм обличчям, вставте і її відмітьте, хай подумає
Не за Будка• 12 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
Ага,а потом темы,почему мужик сбежал со свидания)))
Так точно!• 12 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Так любимой нет уже на тех фотках)))
Любимая так не считает и кайфует от комментов))
Вообще не факт
• 12 апреля 2024
Ответ дляКарамелька
Ну це ж фейсбук, там так прийнято всіх відмічати на фото)
Так точно!• 12 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
Можно настроить так, что тебя нельзя будет отметить.
Однозначная• 12 апреля 2024
Тю, так напишіть у коментах: ’ Свєтік, ми теж хочемо фотошопу , як у тебе на цьому фото! Внеси правки, подруга!’
Карамелька• 12 апреля 2024
Ответ дляВообще не факт
Коли є згода на це, то так. Бувають різні обставини, які можуть додати неприємності цій людині. Сама особисто в такі ситуації потрапляла.
Непонятно• 12 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Мужчина может сбежать со свидания, даже если женщина выкладывала фотки без фотошопа