Корсет_на_шурупах• 13 апреля 2024
ваші улюблені книги з психології, порадьте
топ 3 які порекомендуєте прочитати кожному
щоб не сильно для чайників але й не для докторів наук
Вся в кредитах• 13 апреля 2024
Ирвин Ялом - все
Можно начать с его художественных
Вирджиния Сатир про семью, точно название не помню
Осколки детских травм - про травматиский опыт детства и что с ним делать
Тайное искусство пофигизма, и другие книги Менсона
Любить с открытыми глазами - про отношения в паре.
Можно начать с его художественных
Я-ваш шанс• 13 апреля 2024
У мене дві знайомі є, вони розказують що отримали друге вище з психології, їм років по 40-43. Вже практикують, з людьми спілкуються. Але ж мама дорогая, скільки в них самих тарганів!!! Я просто з ними по іншому приводу розмовляла кілька разів, то я не можу навіть уявити як можно інших лікувати в тому стані, поняття викривлені... Бачу тому що пропрацювала такі проблеми які в них досі є, хоча не до кінця, досі працюю над ними.
Ухахайкина• 13 апреля 2024
Ігри в які грають люди.
Для звичайної людини то , моя думка, не претендую на істину, класика і як настільна книга. Допомагає вчасно глянути в якому сценарії ти зараз з тою чи іншою людиною.
Корсет_на_шурупах
• 13 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
дякую, я шукаю просто книги для досугу
Пушап Мі мі• 13 апреля 2024
Едіт егер дві книги
Дорослі діти емоційно незрілих батьків
Вільні діти емоційно незрілих батьків
Тіло веде лік
Це почалося не з тебе
Що з тобою сталося
Дорослі діти емоційно незрілих батьків
Вільні діти емоційно незрілих батьків
Тіло веде лік
Це почалося не з тебе
Що з тобою сталося