ФФФФристайла• 13 апреля 2024
Не здоровий колір обличчя і спф
Постійно користуюсь кремом спф, і маю бліде,якесь наче нездорове обличчя, коли змиваю спф,косметику.
Коли в молодості не користувалась спф, а заграла, то був гарний колір обличчя,але де не де була пігментація.
І от я незнаю як краще тепер.
І дивлюсь на сусідку,яка весь час загорає, їздить по морям, так вона молодо і гарно виглядить на свої 50 років,а я як бліда поганка якась
І от я незнаю як краще тепер.
Реанимация• 13 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Я слегка завидую людям без пигментации и необходимости спф.
не понимаю вообще зачем он, никогда не пользовалась. Лицо тронутое слегка солнцем для меня выглядит здоровее
Мию чакри щоденно• 13 апреля 2024
То треба обирати. У мене така пляма одразу на носі вискакує, що краще вже блідою поганкою бути, але я смуга сама по собі, тому, мабуть, не така і бліда.
Хлопаю ресницами• 13 апреля 2024
У меня пигментация с 30 лет, поэтому круглый год спф. Раньше любила свое лицо, тронутое загаром, теперь увы...
ФФФФристайла
• 13 апреля 2024
Ответ дляSo_so
А коли загораєш, хіба пігментацію не менше видно?
Вона не зливається з загаром?
Творческий типаж• 13 апреля 2024
Я засмагаю, бо мене люди лякаються коли я бліда, думають, що я хвора. Теж є пігментація, але з спф вона не стає більшою.
Творческий типаж• 13 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Я була така, поки не почала користуватися кислотами і не стала робити пілінги) до певного часу все було норм, незважаючи на ігнорування санскріну, а на третій рік вилізли плями, третій рік намагаюся їх вивести і Люмеккою, і біо, і пілінгами.
Але засмагаю після п´ятої, бо я не просто біла, а бліда, і люди думають, що я хворію.