13 апреля в 13:00

Яка з трьох вам подобається?

Яка сильніша з трьох?
Чорт і Шо 13 апреля в 13:04
Чёрная класс
4 1
автор Аля789 13 апреля в 13:05
Ответ дляЧорт і Шо
Чёрная класс
Мені також вона найбільше подобається
1 1
Инфотуфелька 13 апреля в 13:05
Взагалі мені жодна не подобається. Але якщо потрібно було б щось вибрати з цих трьох, то взяла б першу, бо там капюшон. Не розумію курток без капюшону, мені його не вистачає
МатьЧасть 13 апреля в 13:06
Перша.
Светка-пипетка 13 апреля в 13:09
Черная более универсальна для моего образа жизни. Первая для выгула собаки или ребенка в песочнице, вторая в офис.
автор Аля789 13 апреля в 13:09
Ответ дляСветка-пипетка
Черная более универсальна для моего образа жизни. Первая для выгула собаки или ребенка в песочнице, вторая в офис.
Дякую
Наша взяла 13 апреля в 13:11
Перша взагалі не подобається, друга нормальна
Люблю порядок 13 апреля в 13:18
Они разные.
Первая - на холодную погоду в пир и в мир.
Второй пиджак не понимаю вообще - на какую он погоду. Для прохладной погоды в нем холодно, для +20 - жарко. Бесполезная хрень , хоть и модная.
Черная - абсолютно безликая пенсионерская вещь.
Смайликівна 13 апреля в 13:19
Мені більше перша, бо як писали попередні коментатори, вона більш універсальна. Більш практична*
автор Аля789 13 апреля в 13:20
Ответ дляЛюблю порядок
Они разные.
Первая - на холодную погоду в пир и в мир.
Второй пиджак не понимаю вообще - на какую он погоду. Для прохладной погоды в нем холодно, для +20 - жарко. Бесполезная хрень , хоть и модная.
Черная - абсолютно безликая пенсионерская вещь.
Дякую
миссАрфография 13 апреля в 13:45
Первая никакая, у меня наподобие беж есть, ну типа «женщина обыкновенная», не люблю ее
Черная интереснее
автор Аля789 13 апреля в 14:11
Ответ длямиссАрфография
Первая никакая, у меня наподобие беж есть, ну типа «женщина обыкновенная», не люблю ее
Черная интереснее
Чорна я так зрозуміла з тканини поліестер