Де купити медичний халат в Києві завтра?

Хто знає, де в Києві на правому березі чи в центрі можна купити завтра медичний халат, щоб поміряти? Потрібен терміново.
Значит надо 13 апреля в 22:51
гугл забанил?
Бубль Гум) 13 апреля в 22:51
Десятки магазинов спецодежды, погуглите ближайший
Личко Невеличке 13 апреля в 22:52
метро КПИ, подземный переход, магазин с медицинской одеждой

https://med-ok.kiev.ua/контакты/
автор Ліньки гуглить 13 апреля в 22:54
Ответ дляЛичко Невеличке
метро КПИ, подземный переход, магазин с медицинской одеждой

https://med-ok.kiev.ua/контакты/
дякую
Уси Пуси 13 апреля в 23:00
В ТЦ Мармелад, той що на Індустріальному мосту (вул. Борщагівська, 154) - там є магазин DOKTORAM з медичним одягом і взуттям (кроксами). Ось їх сайт: https://doktoram.com/uk/
На їхньому сайті пишуть, що є їх магазин ще в ТЦ Олімпійский, вулиця Велика Васильківська, 72 Працюють без вихідних.
автор Ліньки гуглить 13 апреля в 23:04
Ответ дляУси Пуси
В ТЦ Мармелад, той що на Індустріальному мосту (вул. Борщагівська, 154) - там є магазин DOKTORAM з медичним одягом і взуттям (кроксами). Ось їх сайт: https://doktoram.com/uk/
На їхньому сайті пишуть, що є їх магазин ще в ТЦ Олімпійский, вулиця Велика Васильківська, 72 Працюють без вихідних.
дякую , цей бачила, дуже дорогий магазин
Жена_КотораяСтена 13 апреля в 23:06
Осенью видела на Троещенском базаре у входа на рынок Глория
Уси Пуси 13 апреля в 23:06
Ответ дляЛіньки гуглить
дякую , цей бачила, дуже дорогий магазин
Зрозуміла. Я просто щодня в Спортлайф туди ходжу, тому знаю, що є там такий, але цінами не цікавилась, не медик. Вище писали про підземний перехід на КПІ, теж тудою часто ходжу, там великий вибір, можливо там більш демократичні ціни. Ще на Петрівці є палатки з медичними халатами (палатки між зупинкою та гозподарчим ринком, вздовж дороги).
автор Ліньки гуглить 13 апреля в 23:09
Ответ дляУси Пуси
Зрозуміла. Я просто щодня в Спортлайф туди ходжу, тому знаю, що є там такий, але цінами не цікавилась, не медик. Вище писали про підземний перехід на КПІ, теж тудою часто ходжу, там великий вибір, можливо там більш демократичні ціни. Ще на Петрівці є палатки з медичними халатами (палатки між зупинкою та гозподарчим ринком, вздовж дороги).
дякую Вам
Уси Пуси 13 апреля в 23:09
Ответ дляЛіньки гуглить
дякую Вам
На здоров´я
СамавиховуюКота 13 апреля в 23:19
Очень красивые на углу дома Павловская 10. Между Лукьяновкой и цирком- это примерно