Говорю відверто• 13 апреля 2024

Що страшніше? Алкоголь чи наркотики? Що можна кинути?

Чи можливо хлопцю покинути наркотики? І дівчині алкоголь?
Результат:
вже голосів: 36
18 (50%) Алкоголь легше, а наркотики ні
9 (25%) Все можливо
7 (19.44%) Свій варіант
2 (5.56%) Наркотики легше, алкоголь ні
Анонимарик• 13 апреля 2024
что за дичь?

Мост_Устал• 13 апреля 2024
Что хуже, погибнуть под колесами авто или упасть из окна многоэтажки?
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Можливо кинути і те і інше.
Немає такого : що страшніше. Залежність вона є залежність, це майже не виліковно, просто можна замінити одну залежність іншою.
В ідеалі алкоголізм на трудоголізм)))
Лиса Патрикевна• 13 апреля 2024
И то,и то плохо.
Я сейчас бросила курить,то страдаю. Хотя сигареты считаются не такой страшной зависимостью
автор Говорю відверто • 13 апреля 2024
Мені здається що дівчину можна витягнути з алкоголю, а хлопця з наркотиків майже неможливо. Можливо помиляюсь
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
При чому тут дівчата і хлопці?
ПуГоФФка• 13 апреля 2024
У смерть отруїтись можна і тим, і іншим. Просто алкоголь можна попивати все життя, а от деякі важкі наркотики руйнують здоров´я в хлам навіть якщо їх тільки пару раз спробувати. Зовсім деякі руйнують і за раз. Назви не питайте. Не пробувала, але знаю наслідки дуже добре.
Фізик-ядерщик заочно• 13 апреля 2024
всяка залежність шкідлива. он жрачка - людям теж тяжко відмовитися від пережирання, страждають морально, потім фізично, життя стає існуванням.
автор Говорю відверто • 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут дівчата і хлопці?
У мене такі є брат і сестра. Не знаю кому можу допомогти результативно. У мене своя сім´я. Я не можу розриватися.

Ирина_Б_• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо кинути і те і інше.
В ідеалі алкоголізм на трудоголізм)))
нет, героин вы не бросите и соли тоже
Луноликая Вика• 13 апреля 2024
Як на мене то дивлячись який наркотик, якщо просто канабіс то краще від алкоголю, від нього хоч немає залежності. Всі інші наркотики це повне дно з якого майже не можливо вилізти.
автор Говорю відверто • 13 апреля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Не знаю який наркотик. Ширка він називає. Це героїн?
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
нет, героин вы не бросите и соли тоже
От тиждень тому зустріла людину яка кинула це, не бачились 10 років. Зустріла тут в США в аеропорту, летів в Сакраменто церкву відкривати, виглядав шикарно, давно кинув, проповідник, реабілітаційний центр
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Помогти потрібно тому хто просить допомоги. В іншому випадку ви не поможете їм ніяк
Ирина_Б_• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
что именно бросил?
автор Говорю відверто • 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чоловік сестри просить допомоги. Бо вона не кидає пити. Я з нею говорю, слухає, обіцяє, але знову пьє. Брат сам. Його три рази клала в реабілітаційний центр, але там забирають телефон, водять молитися, заставляють прибирати, готувати їжу. Він знову втік.
Я не знаю що робити. В мене своя сім´я, діти. Я більше не можу просто!!!!
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
что именно бросил?
Ну там було дуже багато всього в тому числі героїн, метадон. За солі не знаю
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
А брат що вживає?
Ирина_Б_• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
нет это другое, они сами ее варят и колются, на героин у него денег не хватит.

автор Говорю відверто • 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А брат що вживає?
Ширка. Я не знаю що це. Уколи
Ирина_Б_• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
это скорее исключение, ему повезло, и полюбому он это сделал не сам , хорошая клиника. Сейчас уже такие наркотики синтетические что после первого раза привыкание, и бросить нереально, очень сильная химия
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Чесно, я в шоці, думала його давно вже немає на цьому світі. Ну раз проповідником став то видно за допомогою якоїсь секти/церкви. Хочу зустрітися з ним все розпитати
короткопамятна• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Тому хто хоче щоб йому допомогли. Без їхнього бажання результату не буде.
Ирина_Б_• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
он большой молодец, радуюсь за таких людей). наверное у него есть еще миссия на этой земле)
Червона ікорка• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Неможливо спасти того хто не хоче бути спасенним.

Якщо людина хоче померти від наркотиків чи від алкоголю то цю людину ніхто і ніщо не зупинить
НеГолосую• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Дайте им жить свою жизнь. Созависимость ещё то говно, отбирает огромное количество энергии.
Love_Love_Love_• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Вони не просять самі, тому хз чи щось вийде
Танцепесенная• 13 апреля 2024
Встретились два маргинальных одиночества. Алкашка и наркет. Красота, любовь, романтика. Деток больных нарожают.
НеГолосую• 13 апреля 2024
Ответ дляТанцепесенная
И вы, не умеющая читать)
Фіфачка• 13 апреля 2024
наркотики хуже, они сильнее влияют на организм, без них ломка даже если чуть-чуть употреблять. с алкоголем намного сложнее подсесть