Говорю відверто• 13 апреля 2024

Що страшніше? Алкоголь чи наркотики? Що можна кинути?

Чи можливо хлопцю покинути наркотики? І дівчині алкоголь?
Результат:
вже голосів: 36
18 (50%) Алкоголь легше, а наркотики ні
9 (25%) Все можливо
7 (19.44%) Свій варіант
2 (5.56%) Наркотики легше, алкоголь ні
Кракадэ• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Мені здається що дівчину можна витягнути з алкоголю, а хлопця з наркотиків майже неможливо. Можливо помиляюсь
Вытянуть никого нельзя.
Человек должен сам захотеть выйти.

Кракадэ• 13 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
нет, героин вы не бросите и соли тоже
Соли разрушают мозг. Там уже некого спасать
Кракадэ• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
От тиждень тому зустріла людину яка кинула це, не бачились 10 років. Зустріла тут в США в аеропорту, летів в Сакраменто церкву відкривати, виглядав шикарно, давно кинув, проповідник, реабілітаційний центр
Смог. Молодец
Ирина_Б_• 13 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
я знаю, это жесть просто ☹️
Кракадэ• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Чоловік сестри просить допомоги. Бо вона не кидає пити. Я з нею говорю, слухає, обіцяє, але знову пьє. Брат сам. Його три рази клала в реабілітаційний центр, але там забирають телефон, водять молитися, заставляють прибирати, готувати їжу. Він знову втік.
Я не знаю що робити. В мене своя сім´я, діти. Я більше не можу просто!!!!
Что пьёт сестра?
И чем вы можете помочь?
автор Говорю відверто • 13 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Что пьёт сестра?
И чем вы можете помочь?
Алкоголь
Танцепесенная• 13 апреля 2024
Ответ дляНеГолосую
И вы, не умеющая читать)
Ну вам интересно читать коменты, мне достаточно темы. Маргиналы не интересуют. И алкаши и наркоманы дно
НеГолосую• 13 апреля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Ну да, ну да))
Танцепесенная• 13 апреля 2024
Ответ дляФіфачка
наркотики хуже, они сильнее влияют на организм, без них ломка даже если чуть-чуть употреблять. с алкоголем намного сложнее подсесть
Не знаю где вы живёте, что вокруг. Но у меня весь город в алкоголиках, это уже не люди. И их явно не спасти. Просто овощи, но буйные

автор Говорю відверто • 13 апреля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Вам скільки років? Такі як ви, спочатку засуджують, кажуть -та ви що! мої діти ніколи в житті такого не спробують...а потім благають про допомоги...
Але ж то не ви, так?
Фіфачка• 13 апреля 2024
Ответ дляТанцепесенная
просто у вас в городе алкаши со стажем. наркоманы столько не живут, они умирают быстрее, а алкашить можно до старости
Вільний митець• 13 апреля 2024
Мне кажется, только марихуану можно легко бросить.
Алкоголь, если получаешь зависимость - ты навсегда алкоголик. Даже если будешь десятилетиями не пить, в любой момент сорваться можешь.
Наркотики ещё страшней алкоголя. Я не пробовала, но видела по другим. Это полное самоубийство.
ОхиИВздохи• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
можна закодувати, але має бути згода людини, під гіпнозом, мама тата кодувала, але не пропускати потім через 2-3 роки закріплення, то за час коли вона не буде пити, задача родини змінити життя, звички, вподобання, щоб коли ця ьерапія послабне, людина вже сама не хотіла...
після першого кодування тато 10 років сам не пив, а потім сварки в родині і знову... знову закодували, але на терапію мама не поїхала... кодувала десь у лікаря Київ, Арсенальна, гугліть.
з наркотиками вірю тільки через ці церкви, і тут що краще, людина живе і вірить в їх бога, чи просто з часом помре...
постою_послушаю• 13 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо кинути і те і інше.
Немає такого : що страшніше. Залежність вона є залежність, це майже не виліковно, просто можна замінити одну залежність іншою.
В ідеалі алкоголізм на трудоголізм)))
Ага, ну это в идеале. А на практике можно как легендарный Лемми лечить одну зависимость пристрастием к другому веществу, и так и прыгать с одного вещества на другое. Но он правда до 70 лет дожил, но это скорее исключение (((
постою_послушаю• 13 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Алкоголь
Автор, если сестра с мужем, а брат один, то ему некому помочь кроме вас. Но если оставлять его в том же окружении, что и сейчас, то вряд ли что-то получится. В любом случае я от всей души желаю вам сил и удачи