Я вже просто не можу витримати цей токсикоз

9 тиждень почався, дівчата, я вже не витримую, порадьте , що робити, я блюю по 5-8 разів на день, тошнить від усього на світі , лікар каже терпи, я то терплю , але вже просто здають нерви 😭😭😭😭Призначили Емегест, але він допомагає як мертвому кадило, може є в когось якісь лайфхаки, я вже готова що завгодно робити, але аби трохи відпустило. Два тижні була на лікарняному, в понеділок треба вже на роботу, боюсь уявити навіть.
Слоник-тоник 13 апреля в 20:38
Мне кололи ю-норм. До 12-14 недели примерно. Я даже воды попить не могла, так меня воротило. Что там попить, я зубы не могла почистить, мне от запаха воды было тошно
2 1
Рассказница 13 апреля в 20:38
Не вагітніти
3 2 8
Смайлик 13 апреля в 20:38
Сочувствую, держитесь. У меня тоже был жуткий токсикоз и слюнотечение до 14 недели.
все по ГОСТу! 13 апреля в 20:43
Обнимаю вас. Держитесь. Я всю беременность рыгала, до самих родов. Ничего не помогало.
7 2
Вареничніца 13 апреля в 20:44
У меня и на 5 месяце была рвота. Вот вы пишете - токсикоз. А если вдуматься, это реакция организма на новое, растущее в вас крохотное человеческое создание с его гормонами, его клеточками. Новая вселенная в вас. Так что уж потерпите Мне когда -то рассказывала гинеколог, как долго она не могла забеременеть. А когда забеременела, рвала и радовалась, что в ней растет новая жизнь
На пів ставки 13 апреля в 20:44
я пила мамарин +, это было спасением
Ищу-брожу 13 апреля в 20:44
Ой как вспомню, боже как я это пережила, как я бегала на работе просто ужас. Помню потом постоянно у меня были сосательные конфеты и я на них сидела, было легче чуть.
Мона Лиза 13 апреля в 20:45
А разве с таким токсикозом в больнице не капают? Вам тест на ацетон делали?
автор Федорино Горе 13 апреля в 20:45
Ответ дляМона Лиза
А разве с таким токсикозом в больнице не капают? Вам тест на ацетон делали?
Ні , нічого не робили
Даха-сваха 13 апреля в 20:49
А я наоборот завидовала тем у кого токсикоз, у меня за всю беременность ни разу не было, мне казалось что я какая то не такая как все. И грудь не изменилась и вкусовые привычки, никаких признаков кроме отсутствия М
Кава з адреналіном 13 апреля в 20:49
Ответ дляРассказница
Не вагітніти
От создателей ,,просто перестати стріляти,,
7 2
Барвіночка 13 апреля в 20:50
У вас може й спраді бути ацетон і взагалі треба крапельницю.
Бо токсини в крові, організм не встигає виводити.
Кава з адреналіном 13 апреля в 20:51
Автор, а какие были первые признаки? Грудь? Живот тянуло?
автор Федорино Горе 13 апреля в 20:52
Ответ дляКава з адреналіном
Автор, а какие были первые признаки? Грудь? Живот тянуло?
Типу перші признаки вагітності?
автор Федорино Горе 13 апреля в 20:55
Ответ дляКава з адреналіном
Автор, а какие были первые признаки? Грудь? Живот тянуло?
Я дізналась ще до затримки, тест показав дві смужки, бо в нас двійня і хгл ріс дуже стрімко, далі боліли груди десь до 7 тижня , були важкі і дуже чутливі , а з 6 тижня почало нудити . Живіт тягнуло трішки і зараз досі іноді тягне не сильно бо матка росте мабуть .
Зоя Жорівна 13 апреля в 20:56
Ответ дляВареничніца
У меня и на 5 месяце была рвота. Вот вы пишете - токсикоз. А если вдуматься, это реакция организма на новое, растущее в вас крохотное человеческое создание с его гормонами, его клеточками. Новая вселенная в вас. Так что уж потерпите Мне когда -то рассказывала гинеколог, как долго она не могла забеременеть. А когда забеременела, рвала и радовалась, что в ней растет новая жизнь
Розчулила історія ❤️
долой_лама 13 апреля в 21:06
Мне капельницы с глутаргином капали помогало , тоже был капец полный
ЯкаКраля 13 апреля в 21:09
Ответ дляФедорино Горе
Ні , нічого не робили
Я два рази лежала в лікарні. Після крапельниць ставало легше на якийсь час
Пила Артішок постійно. Виписували. Ще Карсил допомагав, але це той самий Артішок.
Токсикоз був всю вагітність. Думала, що ніколи не закінчиться. Після пологів (КС) прокинулась зранку і нема. Не тошнить. Дівчата стогнали лежали, а я від щастя ледь не стрибала)
Ноу коммент 13 апреля в 21:22
Підіть показатися, щоб зняти інтоксикацію, одразу стає краще на пару днів
забиякина 13 апреля в 21:34
Було теж саме, тільки терпіла((( пройшов на 16 тижні(
Треба тільки терпіти, теж приписували емегест. Мені допомогла дуже кола коли вже не могла нічого, це єдине що мені допомагало. Бажаю вам всього найкращого, бірежіть дитинку😊
Бегущаяпо 13 апреля в 21:39
У мене як почався токс на 6 тижні так і закінчився коли дитину народила. До 20 тижня взагалі був жесть
Лежала в лікарні тиждень, капали. Ну мені стало ще гірше, не знаю кому допомагає
Схудла на 7 кг
Головне не чути ніяких запахів, бо зразу бее
На роботу і з роботи їздила на таксі, їжу замовляла, бо готувати не могла, все воняло
І якщо чоловік щось готував, я чула запах і уже не їла і не їв він, бо я орала щоб викинув бо мені воня
Грошей за ці місяці потратила капець
Ааа, скрізь ходила з судочком для їжі))) і коли було погано просто відкривала сумку і все робила туди, а потім закручувала і йшла далі. Це був треш
Я рвала жовтим, піною, зеленим, по 7 разів на день, спала з іконами, молилася, спати лягала десь 19:00. Сон для мене був спасіння.
Я шукала в інтернеті людей які займаються гіпнозом, бо читала що допомагає...просто їхав дах
І якби це не довгождана дитина, яку ми ждали три роки і багато пройшли з чоловіком, я б зробила аборт. Це був ад
Але після 20 тижня стало набагато легше, не відпустило на 100, але я почала насолоджуватися вагітністю
Автор, це потрібно просто пережити
І за роботу не переживайте, навпаки там ви будете відволікатися і буде трішки легше
Мені допомагало їсти те, що я не готувала сама, а купляла
Спробуйте так. Ви просто не встигатиме чути запах)) і пити щось кисленьке спробуйте
Я пила апельсинові фреші, ну не перегибайте з ними
Стриптизерка 13 апреля в 21:46
Із-за двійні такий токсикоз. Далі буде ’веселіше’, Ви ж в курсі що ризик ускладнень при багатоплідній вагітності більший.
До декрету протягнете хіба на лікарняних, якщо компанія іноземна або просто велика будуть ’закривати очі’,імовірно.
Або терпите всі випробування які підкине вагітність, або аборт і надіятись що наступного разу буде 1 плід🤷
У Вас ризик зневоднення, дефіциту купи вітамінів і мінералів, тут вже писали про ацетон.
У мене в сім´ї були двійні. В родичів у 1 плода потім виявили ще й патологію на 12 чи 16 тижні, дитина померла.
Бегущаяпо 13 апреля в 21:48
Ответ дляСтриптизерка
Із-за двійні такий токсикоз. Далі буде ’веселіше’, Ви ж в курсі що ризик ускладнень при багатоплідній вагітності більший.
До декрету протягнете хіба на лікарняних, якщо компанія іноземна або просто велика будуть ’закривати очі’,імовірно.
Або терпите всі випробування які підкине вагітність, або аборт і надіятись що наступного разу буде 1 плід🤷
У Вас ризик зневоднення, дефіциту купи вітамінів і мінералів, тут вже писали про ацетон.
У мене в сім´ї були двійні. В родичів у 1 плода потім виявили ще й патологію на 12 чи 16 тижні, дитина померла.
У вас з головою все в порядку?
Стриптизерка 13 апреля в 21:51
Ответ дляБегущаяпо
У вас з головою все в порядку?
Не треба романтизувати вагітність. Це тяжке випробування для організму і тим більше з двійнею!!!
Вище жінка писала , що якби не чекала 3 роки на вагітність, то зробила б аборт.
Мою родичку також відправляли на редукцію(аборт хворого плода).
Нехай автор буде хоча б морально готова, а не буде жорстоко розчарована.
marishka1001 13 апреля в 21:55
Водичка рео,мятные конфеты,еду не готовить пока и сон
сЛАдКОежКА 13 апреля в 21:55
Ответ дляСтриптизерка
Із-за двійні такий токсикоз. Далі буде ’веселіше’, Ви ж в курсі що ризик ускладнень при багатоплідній вагітності більший.
До декрету протягнете хіба на лікарняних, якщо компанія іноземна або просто велика будуть ’закривати очі’,імовірно.
Або терпите всі випробування які підкине вагітність, або аборт і надіятись що наступного разу буде 1 плід🤷
У Вас ризик зневоднення, дефіциту купи вітамінів і мінералів, тут вже писали про ацетон.
У мене в сім´ї були двійні. В родичів у 1 плода потім виявили ще й патологію на 12 чи 16 тижні, дитина померла.
Лучше бы вы вообще не писали
Чемодан-Вокзал-Майами 13 апреля в 22:11
В мене жахливий був токсикоз, просто жити не хотілося, обидва рази тривав до 12го тижня. Прокапували в лікарні, ставало набагато легше одразу. А ще дуже рятувало взяти до рота заморожену ягоду прямо з морозилки і смоктати, як цукерку - полегшувало нудоту