Банан-барабан• 14 апреля 2024

Не хочу сексу з чоловіком

Спілкуватися норм, хочу щоб був поруч, сексу не хочу взагалі 10 років разом. Мене він взагалі не збуджує - як з братом спати. Оргазму з ним немає вже років три. Це вже старість?
Вчителька з мікрорайону• 14 апреля 2024
Скільки вам років?
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Скільки вам років?
Мамина корзиночка• 14 апреля 2024
Это значит пора расходится
А ему найти того , кто его хочет , как и Вам
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Что вы и он делали для возбуждения?
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Это значит пора расходится
Але почуття є. Він кожного дня в коханні зізнається, подарунки, квіти... завжди уважний був. Я його кохаю, але не хочу - від слова зовсім. Наче звалтування за моєю згодою. Імітую пристрасть та оргазм, щоб його не ображати
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Что вы и он делали для возбуждения?
Мені неприємно навіть коли він мене торкається інтимно от обніматися перед сном - це залюбки. В машині завжди тримаємося да руки, часто обнімаємося, цілуємося. Але коли груди мої торкається або нижче лізе, то просто
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Не надо симулировать, больше будет стараться.
У нас была пауза в сексе , начали работать над этим
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Ой ні, мені б поскоріше, щоб закінчилося, бо коли я не імітую - він чекає мене, крутить-вертить, а мені ніяк просто хочу щоб зліз з мене в душі
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Просто отключить мозг и отдаться ему?
Если вам обнимашки нравится - так вообще отлично, вы хотя бы без белья их делайте?
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Если вы не хотите секса - его не должно и быть.
Повітруля• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
У нас почти так же. Только я не даю уже года 2. Не хочу его совсем, а ради него себя насиловать не могу и не хочу
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Просто отключить мозг и отдаться ему?
Ну не знаю, якось пропав інтерес. Спимо разом, але я завжди намагаюсь найти привід спати не голою. Мені неприємно, коли він мене інтимно торкається. Раніше не було такого. А зараз загалі не цікавить секс з ним, ну і взагалі секс з буль яким мужчиною. Сама для розрядки дивлюся інколи порно
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
В обнимку спать любите, положив свою голову на плечо, руку?
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Шкода його - він же хоче... а ще ображається, коли я починаю секс уникати
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Вы просто спите голыми, или голой, попросите просто так не трогать
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Если вы его не хотите - в ход пускайте руки
А_мій_самий_самий• 14 апреля 2024
У меня также начиналось. Я старалась быстрее заснуть, пока он был в душе, или притворялась спящей. Думала, что уже старость, уже всё. Пока не встретила другого мужчину. И такая страсть и чувства вспыхнули, и появилось дикое желание секса, но не с мужем, а с любовником.
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
У нас десь раз на тиждегь, але серез силу з мого боку... не спати з ним - це ж мучити його... просто намагаюсь 5-10 хв перетерпіти, купила смазку, бо взагалі постійно суха. Думаю просто старість. Чоловіки взагалі не цікаві стали.
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ручки ваш помощник от нежелательного секса, идеально если прямо в душе.
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Так, ми завжди так засинаємо, він завжди мене обіймає. Я без нього взагалі погано сплю... от сьогодні поїхав до батьків, а я не можу заснути... він мені пише як хочу зайнятися зі мною коханням, а мені просто треба, щоб він мене обнімав
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Та і руки і рот, він завжди мене зупиняє на пів дороги - типу я теж маю отримати ´задоволення´ а мені того взагалі не треба.
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Так вообще хорошо) а вы спите от него справа или слева? (Просто интересно)
У меня мужу пришлось научиться спать на спине, правое плечо - моя подушка)
Повітруля• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Я не могу через силу. Я всегда с ним испытывала оргазм, всегда. А тут пропало желание, а он хочет. Я первый и единственный раз согласилась через силу. Сказала я не хочу, давай сам по быстрому. В итоге я себя чувствовала реально изнасилованной, было так неприятно после. Хотя я себе говорила это да твой муж, вы 15 лет вместе, он тебе не чужой и тд. Больше не соглашалась. Я ему предлагала и любовницу найти, и спать на стороне, меня не трогать. Но нет. Иногда говорит, намекает, иногда уже вроде и смирился, не трогает меня. А разводиться он не хочет, я хочу. Мне не комфортно так жить
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Я сплю від нього справа
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
Я так так себе почуваю тільки подумаю про секс з ним і все
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Мы обычно в душе целуемся в обнимку и одной рукой дела делаю, а идеально если получается его довести до оргазма даже не касаясь члена руками
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Я теж так намагалася, але він завжди хоче сексом все закінчувати а в душі взагалі боляче, бо смазки немає - вона під ліжком
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Не секс у нас только в постели, в душе то доведение до оргазма без секса
Морожена_курка• 14 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Я сплю від нього справа
Я тоже и он немного за это поплатился)))
автор Банан-барабан • 14 апреля 2024
Ответ дляМорожена_курка
Мій готовий завжди скрізь сексом займатися