Може ще третю?• 14 апреля 2024
Якби вас запросили на день народження, в чому ви б пішли?
День народження на наступних вихідних, ресторанчик в заміському комплексі. Іменинниці 35 років, запрошені тільки жінки (30-45 років). Іменинниця запрошуючи каже "вдягай сукню, підбори і чекаю". В мене немає ні сукні, ні підборів і щось купувати для дня народження не дуже хочеться. Невже реально більшість ходить на такі заходи в сукнях?
От уявіть що вас на завтра запрошують на день народження такого формату, що ви одягнете?
Результат:
вже голосів:
52 (49.06%)
Пішла б в сукні
28 (26.42%)
Пішла б в брюках
16 (15.09%)
Пішла б в джинсах
10 (9.43%)
Інше
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляБез Баяна
Аж захотілось оновити гардероб на літо після Вашого коменту
Тоді точно треба оновити! От прям вже починайте обирати))в мене на шафі 7 сторінок в обраному,де б стільки грошей на сукні взяти))
Бутерброд з ікрою• 14 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
’чуть-чуть усилий’ це витратити 3000+ грн на одяг\взуття, яке я використаю 1 раз?
Нет, просто оденьтесь нарядно, в чём Вы себя чувствуете красоткой.
И неважно, пусть это будет брючный костюм и обувь без каблуков.