Може ще третю?• 14 апреля 2024
Якби вас запросили на день народження, в чому ви б пішли?
День народження на наступних вихідних, ресторанчик в заміському комплексі. Іменинниці 35 років, запрошені тільки жінки (30-45 років). Іменинниця запрошуючи каже "вдягай сукню, підбори і чекаю". В мене немає ні сукні, ні підборів і щось купувати для дня народження не дуже хочеться. Невже реально більшість ходить на такі заходи в сукнях?
От уявіть що вас на завтра запрошують на день народження такого формату, що ви одягнете?
Результат:
вже голосів:
52 (49.06%)
Пішла б в сукні
28 (26.42%)
Пішла б в брюках
16 (15.09%)
Пішла б в джинсах
10 (9.43%)
Інше
Ластовиння• 14 апреля 2024
Оделась бы насколько могла празднично. Именинница огласила дресс-код. Можно было бы приложить чуть-чуть усилий.
Може ще третю?
• 14 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
’чуть-чуть усилий’ це витратити 3000+ грн на одяг\взуття, яке я використаю 1 раз?
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Як це немає сукні?! Підбори я б теж не взувала, мені незручно,але ж сукні?! Півроку літо, в мене більш 25 сукень і мені дуже мало цього. Хоча б спідниці гарні є? Щоб з нарядним топом вдягнуть
ПампушОК• 14 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Автор, одягайте що хочете. Ви доросла жінка, хто вам має право казати що вдягати.
Може ще третю?
• 14 апреля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
У меня даже нет ни одного платья в шкафу
От і у мене, і підбори не ношу, тому що і так 175 см зріст, плюс практично завжди на авто і незручно буде натискати педалі
Міряю від одиниці• 14 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Вот не понимаю этого прикола. Неужели люди не понимают, что они напрягают своими требованиями. Я на свадьбу подруги заманалась искать фиолетовое платье, блин.
Решили с мужем, что на праздник после венчания всем скажем, чтобы все пришли в полосатом. Пусть ищут
Балаболка• 14 апреля 2024
на фоне остальных вы будете странно смотреться в спортивном костюме и кроссовках, например.
но если есть какой-то подходящий наряд, а не платье и туфли на каблуках, то почему нет?
Аннуитет• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Бууває нема ні суконь ні спідниць.
Ответ дляМіряю від одиниці
Ответ дляМоже ще третю?
Ідіть у тому, що зручно) може щось є таке більш вичурне - його і вдягайте. я на Новий рік корпоратив одягла штани голубі палаццо довжелезні і шовкову оранжеву сорочку і ядрьоні аксесуари - так мені керівник (британець) сказав, що я як королева сиджу))))
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляАннуитет
Бууває нема ні суконь ні спідниць.
Це не жінка тоді))))
Міряю від одиниці• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Це не жінка тоді))))
Пойду скажу мужу, что он по ходу гей
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Пойду скажу мужу, что он по ходу гей
В доброї половини жінок чоловіки дійсно латентні геї
Міряю від одиниці• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
А женщины все бишки
Бабуся мороз• 14 апреля 2024
Не представляю чтоб у женщины не было платья и шпилек. Но я своих подруг рада видеть и в кроссовках, но день рождение все таки повод выгулять свои лучшие наряды.
Танго утрьох• 14 апреля 2024
В мене нема ні спідниць ні суконь ні підборів. І я може б і хотіла щось носити з цього, але не можу підібрати фасон, все на мені виглядає якось непривабливо, незграбно, некрасиво. Я якась ніби старушенція виглядаю в тих платтях та спідницях.
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
А женщины все бишки
Ні)хоча перший сексуальний контакт у всіх дійсно із жінкою)
Ластовиння• 14 апреля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Так это же прикольно. Тем более, 35-40 - это не такой нереальный возраст чтоб было тяжело на себя что-то найти.
Костюм влияет на атмосферу, оно тоже создает настроение.
Великий сатирик• 14 апреля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Сукні пасують взагалі всім жінкам) тільки треба знати свій типаж і обирати ’свої’ фасон,тканину, кольори,принти.
А з фигурою у вас все ок?
Танго утрьох• 14 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
А з фигурою у вас все ок?
Не ок 😞😿
Міряю від одиниці• 14 апреля 2024
Ответ дляЛастовиння
Так. По ходу приглашу я вас на венчание. Пойдёте с моей подругой искать полосатое платье
Байрактара• 14 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Невже проблема покласти кроси чи кеди до багажнику?
Немає різниці хто і що одягне. Бо кожен опирається на свій гардероб, любов до шопінгу і фінансові можливості. Якщо чогось із цього немає, то потрібно щось вирішувати, шукати компроміс. Особисто я люблю спідниці. Короткі чи міді з розрізом. Але можу одягти джинси і якусь кофтинку, наприглад зі спущеними плечима і прикраси. І це також буде жіночно і святково.
Свезло так свезло• 14 апреля 2024
Каблук, да, но не платье. Хоть убейте, но я лучше откажусь, но только не платье. Ну не люблю я их
Ластовиння• 14 апреля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Шелковая или белая блузка и юбка в полоску.