14 апреля в 19:00

Вам нравятся мармеладные конфеты (мармелад)?

Результат:
вже голосів: 63
49 (77.78%) да
14 (22.22%) нет
0 (0%) не пробовала
З понеділка на дієті 14 апреля в 19:00
я на диете- мне нравится все, даже то, что раньше считала несьедобным
1 9 2
Психологічка 14 апреля в 19:08
Старые добрые цитрусовые дольки, если свежие и не очень много сахара, обожаю)))
1 5
Alex_Kri 14 апреля в 19:16
люблю, когда там мало сахара
AmazingLady 14 апреля в 19:17
Солодка мрія мармелад понравился, ну и сонячний віночок
Залізна пані 14 апреля в 19:22
О да. Но хотела бы без добавления сахара, а нахожу только в интернете очень мало фирм, при этом довольно дорого. Обычный магазинный тоже люблю, но он часто слишком сладкий. А тот, что еще и посыпанный хрустящим сахаром - брррр.)
Бавовна 14 апреля в 19:25
Не подобаються. Мені взагалі не подобається нічого що має в собі желатин.
Докладальниця 14 апреля в 19:29
Ответ дляБавовна
Не подобаються. Мені взагалі не подобається нічого що має в собі желатин.
В мармеладе нет желатина, это желейки, а не мармелад.
Бавовна 14 апреля в 19:33
Ответ дляДокладальниця
В мармеладе нет желатина, это желейки, а не мармелад.
Докладальниця 14 апреля в 19:33
Ответ дляБавовна
фото
И где там желатин
Та_шо_ж_таке 14 апреля в 19:41
Колись любила мармелад в смужечку брусковий, якщо вдавалося знайти, щоб цукор не храпустів - ох і добренний був. Я любила взяти булку, покласти шматочок масла, а зверху слайси цієї зебри - дуже мені смакувало. Зараз солодкого не купую, але беру ’Джеллі’ для начинки в торт
Інесса -5c9a 14 апреля в 19:52
Купую такі в атб, єдиний мармелад який подобається, ще цукерки південна ніч, але їх давно немає в продажу.
Бавовна 14 апреля в 19:57
Ответ дляДокладальниця
И где там желатин
Агар, желатин, пектин усі називаю просто желатином так як властивість точно такі самі і від зміни назви їстівними такі продукти не стають
Докладальниця 14 апреля в 19:59
Ответ дляБавовна
Агар, желатин, пектин усі називаю просто желатином так як властивість точно такі самі і від зміни назви їстівними такі продукти не стають
Желируют по-разному и состав разный и происхождение. А то, что вы все называете одинаково лишь ваши причуды как и то, что вы считаете несъедобными, дело вкуса)
Бува і таке 14 апреля в 20:03
Мені так, ходжу жувальний мармелад купувати на вагу.
Психологічка 14 апреля в 20:14
Ещё очень вкусный харьковский мармелад Shoud, он без сахара сверху, малина и апельсин топ.
Э-велин@ 14 апреля в 20:19
Ответ дляЗалізна пані
О да. Но хотела бы без добавления сахара, а нахожу только в интернете очень мало фирм, при этом довольно дорого. Обычный магазинный тоже люблю, но он часто слишком сладкий. А тот, что еще и посыпанный хрустящим сахаром - брррр.)
Дорого, это сколько?
Кинг-Конгша 14 апреля в 20:34
Ответ дляБавовна
Агар, желатин, пектин усі називаю просто желатином так як властивість точно такі самі і від зміни назви їстівними такі продукти не стають
Агар делают из морских водорослей
Бавовна 14 апреля в 20:54
Ответ дляКинг-Конгша
Агар делают из морских водорослей
А помідор це ягода, але чомусь його називають овочем. Так само і для мене усі желюючі речовини це желатин.
Та_шо_ж_таке 14 апреля в 23:54
Ответ дляІнесса -5c9a
Купую такі в атб, єдиний мармелад який подобається, ще цукерки південна ніч, але їх давно немає в продажу.
В 90их, в моєму дитинстві були галяретки, оці схожі на них, не підкажете? Бо на вигляд один в один. Чи ви не така стара, як я))