Хелп. Кияночки де святкувати ДН дитині 10 років?

Добрий вечір.
Дівчатка, виручайте. У дитини в суботу 10 років. Планували святкувати на природі з виїзд ним шою та грилем. Але прогноз погоди план зіпсував.

Порадьте, де святкувати? Можливо святкували самі чи були запрошеним і дуже сподобалось....
СамавиховуюКота 14 апреля в 20:44
Париж
Гаваї
Сан Тропе

Варіантів валом!
Nasty_b 14 апреля в 20:45
Буду на цьому тижні святкувати до доньки 11 років, в боулінгу
Як ухурделю 14 апреля в 20:46
Наше любимое было блокбастер. Бронировали заранее песто кафе, торт , пицца, салаты, заказ делала в часы скидки, как с этим сейчас не знаю. Брала детям роледром, боулинг, тир, потом там же кино 4д , все были счастливы, потом долго вспоминали
Я натуралка 14 апреля в 20:55
У вас в Київі здається теж є Лазертаг. Ми в понеділок у нас в Дніпрі святкували. У батьків свій стіл, у дітей розваги по програмі і окремо свій стіл
https://1legion.ua/paketni_propozytsii

Рекомендую пакет «супер» тільки в нас наповнення трохи інше було і замість паперової дискотеки ми замовляли хованки у темряві. Як раз 10 років святкували, всі були задоволені
ЯНаПэПэ 14 апреля в 20:58
Боулінг, контр страйк, квест кімнати,експериментаріум. Вибирайте будь яку, найближчу до вас локацію. Зазвичай можна не дорого орендувати столик і замовити суші, піцу, торт.
Воленс-неволенс 14 апреля в 20:59
Своєму святкували в цьому році 10 років в Республіці. Всім дітям дуже сподобалось
Пліткарка 14 апреля в 21:02
В Артмол є гарні програми в Кідс віл та поруч.
Лепешечка 14 апреля в 21:05
Обирайте те, що не далеко від Вас.

Сину 12. Останні роки святкували таким чином :
Боулінг+ стіл з різними стравами. Була пʼятниця, на 15:00, відвідувачів не було. Діти награлися в схованки, набігалися.

Papashon. Дитячий ігровий центр з розвагами+ їжа.

Альтанка в парку+атракціони+ різноманітна їжа+ рядом футбольне поле.

Ходив до хлопців на лазертаг.

Пейнтбол.

Ігровий центр Fly High.

Paty Bus.

Квест кімнати не дуже зайшли. Потім треба думати, де і чим нагодувати.

І не треба розповідати, що ідуть не їсти, а розважатися.
Треба сумістити все.
2 1
Лепешечка 14 апреля в 21:08
Ответ дляВоленс-неволенс
Своєму святкували в цьому році 10 років в Республіці. Всім дітям дуже сподобалось
Похресник там ходив на ДН. Дуже сподобалось.
автор Таня-84 14 апреля в 21:20
У нас республіка то вже як наше рідне. Часто буваємо. Дочка не хоче там святкувати. А мені дуже подобається