Бубль Гум)• 15 апреля 2024

У кого є перевірений рецепт оладок чи панкейків на сметані?

В холодильнику 2 пачки сметани строком до 16.04… 30% жирності. Що зробити з неі
Детские_Будут?• 15 апреля 2024
Сметанник зробіть або суфле ( додати желатин, цукрову пудру і збити). Сметані за 2 дні нічого не буде.
Птица Говоруша• 15 апреля 2024
У меня так же йогурт стоит)
Лидия-36a1• 15 апреля 2024
не знаете? у меня есть)
Кондуктор трамвая• 15 апреля 2024
Десь на форумі, є ця тема. Назва: Порадьте смачний рецепт оладушек, щось цього
ЗдесяЯ• 15 апреля 2024
Я со сметаной делаю заливные пироги, мой любимый с молодой капустой.
Мішечок щастя• 15 апреля 2024
Базовый рецепт панкейков (по настроению можно добавлять ягоды/фрукты, специи):

Мука 175г, сахар 125г, сметана 160г, разрыхлитель 2 ч.л, слив.масло 100г, яйца 2шт, ванилин, цедра апельсина/изюм.
Размягченное масло взбить с сахаром + яйца + сметана + остальные продукты.
180 градусов, 25-30 мин