16 апреля в 13:16

У кого какие предпочтения в паре в сексе?

Всем доброго времени суток:) интересует именно разнообразие в сексе семейных пар, как и что предпочитаете, как подготавливали вторую половину к каким то интересным экспериментам(если что то такое) были ли последствия для отношений какие то? кому не лень-делитесь)
Надежда наш компас 16 апреля в 13:18
Найцікавіше - займатися сексом, коли і дітей вклав і сам ще по дорозі десь не заснув. Нафіг те різноманіття, тут би просто зайнятися сексом не забуть.
Найщасливіша 16 апреля в 13:20
Не починайте навіть запитувати. Мій хотів страпон, анал, ммж. Почав проявляти якісь гей-нахили. В мене почався рвотний рефлекс на нього, був посланий. Краще з коханцем експериментуйте, а з чоловіком місіонерська без фантазій.
автор TeenaS 16 апреля в 13:20
Ответ дляНадежда наш компас
Найцікавіше - займатися сексом, коли і дітей вклав і сам ще по дорозі десь не заснув. Нафіг те різноманіття, тут би просто зайнятися сексом не забуть.
😂укладываю ребенка тоже даю себе время за день прийти в себя, но иногда просто что то хочется помимо традиционного секса) интересно как просто парочки справляются с таким если у кого-то есть желания всякие)
Спасибо за ваш ответ)🌷
автор TeenaS 16 апреля в 13:22
Ответ дляНайщасливіша
Не починайте навіть запитувати. Мій хотів страпон, анал, ммж. Почав проявляти якісь гей-нахили. В мене почався рвотний рефлекс на нього, був посланий. Краще з коханцем експериментуйте, а з чоловіком місіонерська без фантазій.
Очень жаль, я конечно только за разнообразие, за ммж , но вот ответа с жжм не выдержала бы я более ревнивая в отношениях, ну или эгоистичная(как хотите😂)
Найщасливіша 16 апреля в 13:24
Ответ дляTeenaS
Очень жаль, я конечно только за разнообразие, за ммж , но вот ответа с жжм не выдержала бы я более ревнивая в отношениях, ну или эгоистичная(как хотите😂)
Я теж думала ммж норм, а потім ці фантазії вилізли боком. Я не думала, що мені це буде так огидно, чесно. Подивіться хоум порно ммж, це жах, вам не захочеться думаю.
автор TeenaS 16 апреля в 13:28
Ответ дляНайщасливіша
Я теж думала ммж норм, а потім ці фантазії вилізли боком. Я не думала, що мені це буде так огидно, чесно. Подивіться хоум порно ммж, це жах, вам не захочеться думаю.
Нет порно меня такое не отталкивает, думаю тут зависит больше от личных предпочтений, жаль что вылезло боком, но думаю со временем же должно пройти у вас это ’отвращение’(
Фоточки нема 16 апреля в 13:30
Я б не погодилися ні на які ммж,якби чоловік запропонував,йшов би він лісом відразу
автор TeenaS 16 апреля в 13:34
Ответ дляФоточки нема
Я б не погодилися ні на які ммж,якби чоловік запропонував,йшов би він лісом відразу
Ну мой вопрос был в теме скорее больше про разнообразие в сексе и какое оно у пар которые долго,э вместе ,хотелось что то новенькое взять для себя на заметку:)
Значит надо 16 апреля в 13:45
Мы с мужем интересуемся БДСМ-тематикой, есть некоторые фетиши в плане одежды, есть игрушки разные. Изредка вызываем няню и уходим в отель для свиданий, очень понравилось там, можно отдохнуть как пара, а не как осторожные родители с детьми за стеной.
Что значит ’подготавливать партнёра’? Это же не ребенка к школе готовить. Взрослые люди, сели и обсудили, кто что хочет и что понравилось бы.
автор TeenaS 16 апреля в 13:51
Ответ дляЗначит надо
Мы с мужем интересуемся БДСМ-тематикой, есть некоторые фетиши в плане одежды, есть игрушки разные. Изредка вызываем няню и уходим в отель для свиданий, очень понравилось там, можно отдохнуть как пара, а не как осторожные родители с детьми за стеной.
Что значит ’подготавливать партнёра’? Это же не ребенка к школе готовить. Взрослые люди, сели и обсудили, кто что хочет и что понравилось бы.
Ух ты спасибо за ответ, очень интересно)
По поводу няни и отеля да очень интересно придумано, мы так же используем игрушки)
А подготавливать к примеру фетиши у людей разные бывают, у многих сто процентов есть страх что оттолкнут партнёра, я как бы с этой стороны интересовалась)
БДСМ не пробовали как таковой, так просто шлепки, хотя у меня есть набор для бдсм очень давно заказывала с интернета но применения ему как бы не было:( валяется
Значит надо 16 апреля в 13:51
Ответ дляTeenaS
Ух ты спасибо за ответ, очень интересно)
По поводу няни и отеля да очень интересно придумано, мы так же используем игрушки)
А подготавливать к примеру фетиши у людей разные бывают, у многих сто процентов есть страх что оттолкнут партнёра, я как бы с этой стороны интересовалась)
БДСМ не пробовали как таковой, так просто шлепки, хотя у меня есть набор для бдсм очень давно заказывала с интернета но применения ему как бы не было:( валяется
Может, вам шибари попробовать?
автор TeenaS 16 апреля в 13:54
Ответ дляЗначит надо
Может, вам шибари попробовать?
Пойду гуглить😂секунду))
Партнёру моему не нравится связывание:(
Значит надо 16 апреля в 13:59
Ответ дляTeenaS
Пойду гуглить😂секунду))
Партнёру моему не нравится связывание:(
Тогда, может, с обстановкой поиграть? Новое место? Тот же отель - даже не тематический, а просто чтобы не дома.
автор TeenaS 16 апреля в 14:04
Ответ дляЗначит надо
Тогда, может, с обстановкой поиграть? Новое место? Тот же отель - даже не тематический, а просто чтобы не дома.
Вот про это задумаюсь отличный совет, наш секс конечно с игрушками все такое но после рейса всегда постель именно одно и то же место уже думала может надо более глобальные изменения 😂
Значит надо 16 апреля в 14:06
Ответ дляTeenaS
Вот про это задумаюсь отличный совет, наш секс конечно с игрушками все такое но после рейса всегда постель именно одно и то же место уже думала может надо более глобальные изменения 😂
Вы знаете, свидание вне дома без детей (да хоть кофе выпить) тоже отлично освежает отношения, даже без секса))
E11y 16 апреля в 19:53
Ответ дляНайщасливіша
Я теж думала ммж норм, а потім ці фантазії вилізли боком. Я не думала, що мені це буде так огидно, чесно. Подивіться хоум порно ммж, це жах, вам не захочеться думаю.
А що огидного?
E11y 16 апреля в 19:55
Ответ дляTeenaS
Вот про это задумаюсь отличный совет, наш секс конечно с игрушками все такое но после рейса всегда постель именно одно и то же место уже думала может надо более глобальные изменения 😂
Почитайте БДСМ , с чего начать. Там есть лёгкие практики. Шлепки всякие. Может вам это подойдёт
автор TeenaS 16 апреля в 21:02
Ответ дляE11y
Почитайте БДСМ , с чего начать. Там есть лёгкие практики. Шлепки всякие. Может вам это подойдёт
Лёгкое мы и так практикуем)) неплохо, а вы сами что предпочитаете?)
Тень льва 16 апреля в 22:39
Різноманіття без екстриму і без спец предметів. (але все одно треба фантазію, бо різноманіття під ковдрою в місіонерській позі не вийде).
1) Різні пози - варіацій типових поз можна нарахувати під сотню. Раком. боком, стоячи, лежачи, він зверху, вона зверху - спиною-лицем, ноги туди-сюди, разом чи не разом. Тут навіть пояснювати немає сенсу - купа сайтів в інеті. Все перепробувати певно і декілька років не вийде. При чому ініціюєте сама - хочу, отак, отак і отак і ще в стрибку і на люстрі.
2) Алкоголь. Не в сенсі набухатися, а в сенсі як елемент секс гри. Жінка зверху з бокалом вина - це досить еротично в пинципі - такий дуже повільний секс і заборонити йому рухатися. рухаетеся лише ви і пєте вино. А ще можна оральний секс з міцним алкоголем, а можна те саме 69, а можна поливати і злизувати. В принципі сексуальні ігрища з невеликими дозами алкоголю це топчик. Рекомендую. Класику текіла лимон-сіль навіть не пояснюю - простір для фантазії необмежений.
3) Масажна олія (тільки гіпоалергенна, краще дитяча без запаху) - теж простір фантазії необмежений від банального масажу, до лінгами та секса в олії (тобто дуже масштабно налити її на тіло, аби тіла ковзали один по одному).
4) жорсткий активний секс під якусь гучну та ритмічну музику типу умовного Рамштайну. Німецький рок топчик.Чи якась латина запальна - танці і секс це ідеальне поєднання (звісно треба хоч трішки вміти)
5) секс не в ліжку - на столі, на підлозі, будь де - тільки аби безпечно.
6) ігрища по типу дам-не дам, типу не давати йому вас роздягати чи торкатися, але самій приставати до нього, мінет наприклад. тут можна і в зв´зв´язування рук погратися, його ж ременем.
7) секс з елементами одягу та взуття типу в туфлях на шпильке чи лише в одному фартушку щось типу того.
8) секс одразу після пробіжки. Спорт стимулює виробітку тестостерону та феромонів, тому оце прибігли додому і без душа одразу почали трахатися. Звісно мова не про триста підходів зі штангою і біг не на марафонську дистанцію - межа підняти пульс на рівень інтенсивної зони.
9) секс з дурилками - типа вивернути на підлогу вміст шафи і типа ’прибиратися’, тільки постійно до нього приставати
10) спільна готовка якоїсь піци, ви майже гола і в борошні, він незабаром також.
Коротше трішки непередбачуваності та веселощів - секс не повинен бути нудним. Смійтеся, втікайте від нього, робіть щось несподіване (але безпечне). Це і є різноманіття.
Ну варанти з іграшками чи більш специфічними практиками типа АС чи золотого дощу, горлового мінету чи страпона не пишу - тут по перше треба пряма згода партнера і до цього треба прийти, домовитися, а зненацька схопити страпон це ’ту мач’ навіть між постійними партнерами... Але якщо оце те що написала вище ще й помножити на базовий асортимент сексшопа та невеличких збочень типу АС чи мінета з масажем простати -то кожен секс має шанс бути дуже різноманітним.
любителів писати усіляку маячню про АС чи ’на фіг нада отак мужика ублажать’ - прошу мою збочену персону не помічати, я для товариства ’білих пальт’ точно не підійду, час на мене не витрачати сенсу немає.
автор TeenaS 16 апреля в 22:53
Ответ дляТень льва
Різноманіття без екстриму і без спец предметів. (але все одно треба фантазію, бо різноманіття під ковдрою в місіонерській позі не вийде).
1) Різні пози - варіацій типових поз можна нарахувати під сотню. Раком. боком, стоячи, лежачи, він зверху, вона зверху - спиною-лицем, ноги туди-сюди, разом чи не разом. Тут навіть пояснювати немає сенсу - купа сайтів в інеті. Все перепробувати певно і декілька років не вийде. При чому ініціюєте сама - хочу, отак, отак і отак і ще в стрибку і на люстрі.
2) Алкоголь. Не в сенсі набухатися, а в сенсі як елемент секс гри. Жінка зверху з бокалом вина - це досить еротично в пинципі - такий дуже повільний секс і заборонити йому рухатися. рухаетеся лише ви і пєте вино. А ще можна оральний секс з міцним алкоголем, а можна те саме 69, а можна поливати і злизувати. В принципі сексуальні ігрища з невеликими дозами алкоголю це топчик. Рекомендую. Класику текіла лимон-сіль навіть не пояснюю - простір для фантазії необмежений.
3) Масажна олія (тільки гіпоалергенна, краще дитяча без запаху) - теж простір фантазії необмежений від банального масажу, до лінгами та секса в олії (тобто дуже масштабно налити її на тіло, аби тіла ковзали один по одному).
4) жорсткий активний секс під якусь гучну та ритмічну музику типу умовного Рамштайну. Німецький рок топчик.Чи якась латина запальна - танці і секс це ідеальне поєднання (звісно треба хоч трішки вміти)
5) секс не в ліжку - на столі, на підлозі, будь де - тільки аби безпечно.
6) ігрища по типу дам-не дам, типу не давати йому вас роздягати чи торкатися, але самій приставати до нього, мінет наприклад. тут можна і в зв´зв´язування рук погратися, його ж ременем.
7) секс з елементами одягу та взуття типу в туфлях на шпильке чи лише в одному фартушку щось типу того.
8) секс одразу після пробіжки. Спорт стимулює виробітку тестостерону та феромонів, тому оце прибігли додому і без душа одразу почали трахатися. Звісно мова не про триста підходів зі штангою і біг не на марафонську дистанцію - межа підняти пульс на рівень інтенсивної зони.
9) секс з дурилками - типа вивернути на підлогу вміст шафи і типа ’прибиратися’, тільки постійно до нього приставати
10) спільна готовка якоїсь піци, ви майже гола і в борошні, він незабаром також.
Коротше трішки непередбачуваності та веселощів - секс не повинен бути нудним. Смійтеся, втікайте від нього, робіть щось несподіване (але безпечне). Це і є різноманіття.
Ну варанти з іграшками чи більш специфічними практиками типа АС чи золотого дощу, горлового мінету чи страпона не пишу - тут по перше треба пряма згода партнера і до цього треба прийти, домовитися, а зненацька схопити страпон це ’ту мач’ навіть між постійними партнерами... Але якщо оце те що написала вище ще й помножити на базовий асортимент сексшопа та невеличких збочень типу АС чи мінета з масажем простати -то кожен секс має шанс бути дуже різноманітним.
любителів писати усіляку маячню про АС чи ’на фіг нада отак мужика ублажать’ - прошу мою збочену персону не помічати, я для товариства ’білих пальт’ точно не підійду, час на мене не витрачати сенсу немає.
Вау прочитала затаив дыхание!) очень у вас работает круто фантазия, блин действительно очень интересно перевести секс больше как в такую игру это даже читая вызывает желание подурачиться и приставать)) спасибо вам колоссальное за такой развернутый ответ! Было интересно читать! А по поводу конца вашего сообщения даже посмеялась, ну разные девушки по разному любят секс и в разных местах))) не капли осуждения 100 процентов понимания, сама так люблю и считаю это не то что нормальным а даже обычным скорее 😂