Чи має право на звільнення

Від призову чоловік, якщо дружина має 3 групу інвалідності по онкології?
Впораюсь зі всим 16 апреля в 21:20
Відстрочка від мобілізації:
.....
- які мають дружину (чоловіка) з числа осіб з інвалідністю ІІІ групи, встановленої внаслідок онкологічного захворювання, відсутності кінцівок , одного з парних органів, або за наявності у особи з інвалідністю ІІІ групи онкологічного захворювання, психічного розладу, церебрального паралічу або інших паралітичних синдромів;
Впораюсь зі всим 16 апреля в 21:21
Має право на відстрочку
автор Єдина Країна 16 апреля в 21:28
Ответ дляВпораюсь зі всим
Відстрочка від мобілізації:
.....
- які мають дружину (чоловіка) з числа осіб з інвалідністю ІІІ групи, встановленої внаслідок онкологічного захворювання, відсутності кінцівок , одного з парних органів, або за наявності у особи з інвалідністю ІІІ групи онкологічного захворювання, психічного розладу, церебрального паралічу або інших паралітичних синдромів;
Дуже дякую Вам!
Зам. зав. Анонима 16 апреля в 21:56
Відкриваєте новий закон і читаєте. Відстрочка десь на 25 сторінці починається, звільнення 55 ніби сторінка (+-)
Кукарачка 16 апреля в 22:12
Ответ дляЄдина Країна
Дуже дякую Вам!
А самой почитать варианта нет?
Гостра на язик 16 апреля в 23:30
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Відкриваєте новий закон і читаєте. Відстрочка десь на 25 сторінці починається, звільнення 55 ніби сторінка (+-)
А где его прочитать? На сайте Рады висит редакция от 23 года
Зам. зав. Анонима 17 апреля в 03:23
Ответ дляГостра на язик
А где его прочитать? На сайте Рады висит редакция от 23 года
Є уже текст на сайті ради. Вбиваєте 10449 і є текст нового , вчора після підписання президентом виклали. Читала, бо сама з 3 групою по онкології, тому точно знаю, що вже є