ЯяяКакаджамбо• 17 апреля 2024

Досягти фінансового успіху може кожен? Чи це везіння?

Гадаю, що не кожен. Але опинившись в нормальних умовах, нам здається, що це легко, а всі інші - лузери.
Я давно живу, багато спостерігаю і нарешті дійшло, що просто збіг обставин.
- Колись, сомовпевнено гадала, що двушку баксів заробити легко. А інші не хочуть напружуватися. Життя показало, що помилялался. І я не сама розумна. Зараз, коли мене заносить, змушую себе згадати довгі 10 років, коли я билася за право отмати хоча б тисячу баксів в місць.
- У мене є знайомі, що з радістю б змінили роботу, але розуміють, що аналогічні посади в інших місцях оплачуються набагато менше. І тихенько сидять де сидиться.
- Є "успішний" бізнесмен, якого років 5 тому підтягнули друзі. Зараз він говорить, що він паше один і на ньому весь бізнес. Говориш, щоб відокремлювався. Ага виявиться, що є куча підводних каменів, що у самого так не виде.
- Є дві знайомі, що працюють на однакових посадах, із знінняс однакової кількісті іноземних мов, в різних міжнародних організаціях. Зарплати у них кардинально різні. Одній доводиться підробляти в інших місцях, щоб жити трохи краще.
- Є подруга з освітою 9 класів і досвідом роботи прибиральницею. В 35 років, коли чоловік вигнав з дому з дитиною, друзі допомогли влаштувалися, навчали. Через два місяці вона говорила "Та ну. Працювати менше ніж 1,5 тис у.о принизливо" Але коли пішло скорочення штату і звільнили її - більше не нашла такої робити. Благо, що заміж вдруге вийшла, не встигнувши накопичення проїсти. Зараз працює на 18 тис грн і задоволена.
- Є такі, що заробляючи дуже добре, зуміли скористатися моментом і накупили пару зайвих квартирок. Потім життя змінилося, робота така ж грошова не знаходиться, то й живуть на оренді цих двох квартирок.

В житті воно по різному буває. І говорити, що я самий розумний - не варто. Бо може, прилетіти. Зараз моя робота - це суцільне везіння, а не досвід і розум. Звісно в голові, щось є, інакше не платили б і не тримали б, але якби не збіг обставин, то сиділа б і іншому місці, і тоді не було б думок "та було б бажання і ціль, а пристойно оплачувана робота знайдеться". Зараз я себе опускаю на грішну землю.

А ви вірите в свою унікальність/розум/працьовитість чи вважаєте, що просто вдало склалися обставини?
Результат:
вже голосів: 43
23 (53.49%) Не знаю, як правильно.
12 (27.91%) Мені просто везло
8 (18.6%) Я сама така вся "умнічка"
Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ дляПоказушница
ви знаєте, ні) Математику я геть не знаю. Старання та навчання - це головне. Я раніше думала, що в айті одні вундрекінди, але це не так, ну якщо людина зовсім на ви з компютером, то їй важкувато буде, але головне бажання. Просто в цій сфері люди здобувають знання поступово, тому і здається, що вони гіпер розумні))
Спасибо за ответ. Тут написали, что с кого тяну, что. Что паразитирую, при том что работаю с 15 лет. Тут форум ненормальных

из_под_тишка• 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Что я тяну, с кого?
Со всего мира.
Вам все должны были что-то дать, но не дали
Потому вы обижены
Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Со всего мира.
Потому вы обижены
Что дать? Что должны? На кого я обижена.
неДоЖиру• 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
От 9000 что откладывать, мама 74 года, лекарство надо.
А когда учишься, как работать? Как жить, что кушать, за что платить комуналку, лекарство. А берут без экзаменов? Что делать?
А вам сколько лет?
автор ЯяяКакаджамбо • 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Тут є нормальні. А є ті хто самостверджується. Ім легше стає від цього.
У вас такі обставини склалися. Чи був у вас шанс - можливо. Про це ні ви, ні порадниці не дізнаються.
Змінити в житті багато чого можна, але потрібен праавильний збіг обставин.
Колись, я попала в одне середовище, де мені надали роботу і надали кредит на навчання, після якого підвищили в зарплаті і я поступово розрахувалался.
Потім мене взяли на іншу роботу, і погодилися навчати всьому, не зважаючі на вік.
У вас просто так не склалося - так що? Ну таке вже життя, такі обставини.
Намагатися змінити потрібно, стукати у всі двері (по прорстому розпитувати у знайомих, говорити, що хотілося б змінити), а там може і складуться обставини.
З сімейним життям, теж така картина. Хтось один проживає все життя, а хтось пригає з одних відносин до їнших.
Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Згідна з вами. Я впевнена що мала не один шанс, але не бачила його. Не змогла роздивитися по своїй глупості.
Але склалося, як склалося. Мені дивно читати, що якогось обдираю і на дурника шукаю. Я все життя працювала, а тут просто спілкуюся і якщо якась порада для мене буде корисна, буду вдячна. Но пишуть таку дичь.
из_под_тишка• 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Вы так и не хотите осознать, что всю жизнь ждете , будто кто-то решит ваши проблемы. И радуетесь, когда кто-то поддерживает вас в вашем мирровозрении
Пока не осознаете, ничего не изменится.
Удачи

Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Пока не осознаете, ничего не изменится.
Удачи
Спасибо. Я знаю что менять могу только сама, меня не кому поддерживать. Пока менять нечего, что меня ждёт завтра не знаю. Просто ищу работу с зарплатой выше, но это тоже не решит вопроса, потому что инфляция растёт, а зп не пересматривают. Я на курсы хочу, что учить не знаю и надо совмещать с работой. Как это сделать не знаю. Особых талантов нет совсем. Я просто общаюсь, не понимаю ваших претензий.
Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ длянеДоЖиру
А вам сколько лет?
Какая разница?
ВундерКИНГ• 17 апреля 2024
В нашей стране это только везение и если люди не начнут каким то чудным образом отстивать свои трудовые и финансвые права и не будет работодателей реальных патриотов и бизнесменов, а так же политиков которым будет не пофиг на то что население бомжует и побирается, то это никогда не изменится.
неДоЖиру• 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Какая разница?
Огромная. Если вам 25, то у вас еще есть шанс что то изменить в жизни на основе уже полученного опыта. А если около 40, то все что вам сказали, все правильно, ничего вы сами не хотите делать, вас устраивает ныть и обвинять всех вокруг.
Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Как бы вы поступили в 40 , с чего бы начали менять
неДоЖиру• 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Если ничего не меняли в 20, то 40 уже никак. Сидите теперь ждите минимальной пенсии.
Предугадывая ваши будущие возмущения- я была в примерно такой ситуации, пошла учиться заочно и работать. Потом потихоньку меняла работу и двигалась вперёд. Но я умная
Чесно брешу• 17 апреля 2024
Та везіння має ще й яке значення
Містечко з біженцями в Европі: одні розумніші і мають кращу освіту, а влаштувались набагато гірше тих, що навіть не працюють і приїхали з України з соціалки

Жіночка, що готує гірше, продає свої страви, хоча і менш смачні , менш відповідальна, менш акуратна і менш комунікабельна- в неї аншлаг
Інша- ніяк не може розкрутитися, хоч приїхала раніш і має більший круг знаймств, в неї бригади брали та інші, але …
Дві жінки з діточками , по двоє
Одній і домівка краща дісталася і місце в школі і іі дитину запримітила заможна родина і влаштувала в приватну школу, хоча обидві були з ними знайомі і діти другої талановитіши набагато і розумніші. От не пре їй та й все

Я волонтер тому знаю, працюю з багатьма родинами і сама собі не можу пояснити той факт
Або накриклад шукали двом родинам на аренду домівку, і повезло останнім, а першим, що ми їм шукали, ні, хоча вони, як на пене, більш і потребують і роботящі і взагалі приємніші
Я не вивела алгоритм розуміння того
Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Разница есть, я не писала что умная. Поумнела, но поздно
автор ЯяяКакаджамбо • 17 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Та везіння має ще й яке значення

Дві жінки з діточками , по двоє

Я не вивела алгоритм розуміння того
Отож. Отак придивишся до людей, і розумієш, що далеко не завжди в розумі чи кмітливості щастя. А щось незрозуміле впливає.
У мене є інші приклади везіння невезіння наших за кордоном. Декілька знайомих умудрилися попасти в такі обставини, що бігои назад в Україну з величезним стресом. Рдна готова була їхати додому в 20-км зону від бойових дій, аби тільки не Європа, а на оренду в Україні грошей не має, а інші дуже добре влаштувалися і мріють, щоб подовше залишатися в таких умовах.
Хто зна, що впливає на везіння.
Научительница• 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
А кто меня кормить будет, пока я буду учиться. Я могу только заочно учиться, но нет денег платно
Я вище писала про свою історію.
Аби було бажання.
Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ дляНаучительница
Я вище писала про свою історію.
Аби було бажання.
Дякую, в пошуку кращої роботи завжди
Научительница• 17 апреля 2024
Ответ дляСоображалочка
Дякую, в пошуку кращої роботи завжди
Не лише в роботі справа, а в постійному підвищенні кваліфікації. Тобто навчання, курси перепідготовки і тд.
Ну ви наче через слово читали

Соображалочка• 17 апреля 2024
Ответ дляНаучительница
Ну ви наче через слово читали
Тому що навчатися я не зможу на курсах, я працюю. Для мене це не можливо на данний момент і я це пропускаю і не акцентую на цьому увагу. Я все прекрасно читаю.Мені треба працювати, навчатися я можу тільки не відбиваючись від роботи. Так не вийде.
Чесно брешу• 17 апреля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Хто зна, що впливає на везіння.
Я навіть розбирала по крихтам , щоб зрозуміти
Але ні, то не залежить ні від розуму, ні від працьовитості , ні комунікабельності
Щебетушка• 18 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Ну, просто везением я свой уровень не могу назвать. В свое время пахала и учила язык, чтобы сейчас чилить на ненапряжной работе, ещё и удаленно (я юрист в международной компании). Но у меня по Вашим меркам небольшая зп, 45 т в среднем. Правда муж в разы больше зарабатывает, но у него профессия располагает. Знаю много друзей и знакомых сокурсников, которые получают прилично больше меня, но они и пашут не дай Бог как. Так, чтобы ничего не делать и много денег - это скорее исключение редкое либо связи. Знаю точно, что если бы я в свое время не была ’такая вся молодец’, то торчала бы сейчас в офисе целый день на 20-25 т в лучшем случае и напрягалась бы явно больше. Если бы пахала больше, чем сейчас и был бы стимул строить карьеру, то получала бы явно больше, 2-2.5 т уе где-то. Поэтому да, между количеством денег и затраченных усилий связь в моем случае наблюдаю однозначно. У других, как правило, тоже. Исключение - изначально неприбыльные профессии. Но тут кто на что учился.
А подскажите, пожалуйста, что входит в ваш функционал и в какой сфере вы практикуете? Какие проф знания вы подтягивали помимо иностранного языка?