жар-птица Нюра• 22 июня в 19:37
Не можу довго працювати на одному місці роботи
Родичі, знайомі вважають мене дивною
Цікаво, чи є такі як і я.
Не можу бути на одній роботі більше 2-х років, починає все бісити, не цікаво стає
Цікаво, чи є такі як і я.
Не можу бути на одній роботі більше 2-х років, починає все бісити, не цікаво стає
6
1
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:39
Ответ для7_кг_рыбы
Вопроса никакого нет ,я так понимаю
Немає, цікаво почитати чи є такі ще як я...чи я дійсно дивна
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:40
Ответ дляКолгоспниця
Я така...
У вас теж як працюєте більше року, починає все дратувати, колеги, саме місце?
Чупокабра• 22 июня в 19:40
У меня еще хуже. Я вообще не могу долго работать. Еще я не знаю как можно выдерживать находиться среди людей постоянно - это же ад.
3
2
1
Сколько_мне_лет?• 22 июня в 19:41
Я тоже такая
Но вас хоть на 2 года хватает
Меня только на 1 год
Потом все и всё бесят
Автор кем работаете ?
Но вас хоть на 2 года хватает
Меня только на 1 год
Потом все и всё бесят
Автор кем работаете ?
2
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:40
Ответ для7_кг_рыбы
И сколько вы работ поменяли?
За 4 роки 3 роботи
3
Чупокабра• 22 июня в 19:41
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я тоже такая
Но вас хоть на 2 года хватает
Меня только на 1 год
Потом все и всё бесят
Автор кем работаете ?
Но вас хоть на 2 года хватает
Меня только на 1 год
Потом все и всё бесят
Автор кем работаете ?
Для меня и год слишком долго (
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:42
Ответ дляЧупокабра
У меня еще хуже. Я вообще не могу долго работать. Еще я не знаю как можно выдерживать находиться среди людей постоянно - это же ад.
Мене теж дратує, навіть не сама робота, а як пусті розмови з колегами ні про що, просижування штанів.
Коли розумієш, що задачі виконав і той вільни1 час можеш присвятити родині, наприклад, кудись поїхати, взяти підробіток, а ти просто втикаєш
Коли розумієш, що задачі виконав і той вільни1 час можеш присвятити родині, наприклад, кудись поїхати, взяти підробіток, а ти просто втикаєш
6
Куплю орехи• 22 июня в 19:42
Ответ дляжар-птица Нюра
Мене теж дратує, навіть не сама робота, а як пусті розмови з колегами ні про що, просижування штанів.
Коли розумієш, що задачі виконав і той вільни1 час можеш присвятити родині, наприклад, кудись поїхати, взяти підробіток, а ти просто втикаєш
Коли розумієш, що задачі виконав і той вільни1 час можеш присвятити родині, наприклад, кудись поїхати, взяти підробіток, а ти просто втикаєш
Работайте онлайн
Чупокабра• 22 июня в 19:42
Ответ дляжар-птица Нюра
Мене теж дратує, навіть не сама робота, а як пусті розмови з колегами ні про що, просижування штанів.
Коли розумієш, що задачі виконав і той вільни1 час можеш присвятити родині, наприклад, кудись поїхати, взяти підробіток, а ти просто втикаєш
Коли розумієш, що задачі виконав і той вільни1 час можеш присвятити родині, наприклад, кудись поїхати, взяти підробіток, а ти просто втикаєш
Я от этого всего в отчаяньи ( очень сложно жить (
1
Колгоспниця• 22 июня в 19:43
Ответ дляжар-птица Нюра
У вас теж як працюєте більше року, починає все дратувати, колеги, саме місце?
Я в такій сфері що люди вигорають на одному місці- часто міняють заклади!
Завжди буде щось краще-просто переходжу. Найдовше за останній час це 1 рік пропрацювала, а найкоротший-1місяць.
Я кухар.
Завжди буде щось краще-просто переходжу. Найдовше за останній час це 1 рік пропрацювала, а найкоротший-1місяць.
Я кухар.
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:43
Ответ дляКолгоспниця
Я в такій сфері що люди вигорають на одному місці- часто міняють заклади!
Завжди буде щось краще-просто переходжу. Найдовше за останній час це 1 рік пропрацювала, а найкоротший-1місяць.
Я кухар.
Завжди буде щось краще-просто переходжу. Найдовше за останній час це 1 рік пропрацювала, а найкоротший-1місяць.
Я кухар.
Я теж переходжу на краще, на кращу зп
2
Колгоспниця• 22 июня в 19:44
Ответ дляжар-птица Нюра
Я теж переходжу на краще, на кращу зп
І нічого особистого..у мене так.
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:45
Ответ дляКолгоспниця
І нічого особистого..у мене так.
Ну..хоча в мене є такий мінус, що я дуже до колег прив´язуюсь, хоч і бісять мене
Сметчица• 22 июня в 19:45
Ответ дляжар-птица Нюра
Я теж переходжу на краще, на кращу зп
Т. е. через год с каждым разом всё лучше и лучше место работы и больше ЗП? Можно и не переживать тогда
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:45
Ответ дляСметчица
Т. е. через год с каждым разом всё лучше и лучше место работы и больше ЗП? Можно и не переживать тогда
На пару тисяч більша, а що тут дивного?
1
Сметчица• 22 июня в 19:46
Ответ дляжар-птица Нюра
На пару тисяч більша, а що тут дивного?
Это скоро закончится ) Удивительного ничего нет в этом, конечно же )
Колгоспниця• 22 июня в 19:46
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну..хоча в мене є такий мінус, що я дуже до колег прив´язуюсь, хоч і бісять мене
У мене нема такої схильності- просто нормальні відношення з людьми...з усіма.
автор
жар-птица Нюра
• 22 июня в 19:46
Ответ дляСметчица
Это скоро закончится ) Удивительного ничего нет в этом, конечно же )
Тобто закінчиться?
Люблю джаз• 22 июня в 19:47
Ответ дляжар-птица Нюра
Немає, цікаво почитати чи є такі ще як я...чи я дійсно дивна
Сдвг у вас. Може бути без гіперактивності.
Якщо цікаво, знайдіть в ютубі блог, Лина Мерголд. Послухайте, подумайте, наскільки це про вас.
Якщо цікаво, знайдіть в ютубі блог, Лина Мерголд. Послухайте, подумайте, наскільки це про вас.
1
Сметчица• 22 июня в 19:49
Ответ дляжар-птица Нюра
Тобто закінчиться?
Ну то есть, мало кто будет брать на работу человека, который сменил 9 мест работы за 10 лет.
Дама_с_караваем• 22 июня в 19:52
Я консервативна в этом вопросе,как-то все бросить и уйти в никуда не могу,но! Мне интересно работать,пока я учусь,пока что-то там не получается.Когда въехала и на автомате всё происходит,то не интересно уже(
2
Невгамовна• 22 июня в 19:55
Ответ дляДама_с_караваем
Я консервативна в этом вопросе,как-то все бросить и уйти в никуда не могу,но! Мне интересно работать,пока я учусь,пока что-то там не получается.Когда въехала и на автомате всё происходит,то не интересно уже(
Так само. Поки є в чому копатися, сиджу. Коли все переходить у рутину - йду.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу