ИграйМойГормон• 17 апреля 2024
Панкейки с бананами
Сделала панкейки с бананами. Вкусно. А с чем ещё можно сделать панкейки?
Правильно_Валерчик• 17 апреля 2024
Ответ дляВапщета
Дайте рецепт
стиглий банан розімʼяти виделкою, додати трохи сметани або кефіру або молока, яйце, розпушувач, борошно (до консистенції густої сметани). ще корицю додаю)
Вапщета• 17 апреля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ох все «на око», я так не вмію((
ИграйМойГормон
• 18 апреля 2024
Ответ дляВапщета
Дайте рецепт
У меня простой рецепт. Размять банан вилкой, 1 яйцо, 1 ст.л. муки с горкой. Жарить на сухой сковородке.
Вапщета• 18 апреля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
А молока скільки?
ИграйМойГормон
• 18 апреля 2024
Ответ дляЩас ухожу
З яблуком така вкусняшка, що з банан відпочиває в стороні
Так дайте рецепт)