Снегопадка• сегодня в 12:44

Часто беру квашену капусту, солоні огірки, помідори, можу їсти ледь не щодня

Це ок, якщо не переборщувати із солоним, чи краще робити перерви?
Анонимушка• сегодня в 12:46
я також, все ок, зимовий набір, це краще ніж оті пластікові типу свіжі томати
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 12:47
Якщо вам смакує, нема проблем зі шлунком, то чому і ні.
Поліпривіт всім• сегодня в 12:48
я зимой тоже так. и картошку в мундирах к соленьям, плюс селедочку)
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 12:51
Удалено администрацией...
Додекаэдр• сегодня в 12:51
Если это ферментированные овощи, а не уксусные и нет проблем с жкт, на здоровье
Дама с заначкой• сегодня в 12:53
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
Коржик• сегодня в 12:57
Ответ дляДодекаэдр
И не очень соленые
Коржик• сегодня в 12:58
Ответ дляДама с заначкой
Удалено администрацией...
Сорока-ворона• сегодня в 13:07
Головне щоб там не було оцту - а так їжте на здоров´я, квашене то лише на користь
Шукаю трусики• сегодня в 13:08
Треба перевірити аналіз мочі, бо каменів собі наробити
СМСница• сегодня в 13:23
Для мене це ок
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 13:29
Я ще їм квашені гострі перці, баклажани, яблука, кавуни, стручкову квасолю
короткопамятна• сегодня в 13:33
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А что её можно квасить фасоль? Очень люблю острый перец квашеный, интересно какая фасоль на вкус.
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 13:49
Ответ длякороткопамятна
Дуже смачна, подивіться, ’турша’ називається.
короткопамятна• сегодня в 13:59
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Спасибо, посмотрю)
Allein74999• сегодня в 14:03
Да, соленья и морскую капусту трескаю в приличных количествах, делаю еще себе ферментир овощи. А какие нам привозят в маг под домом квашенные арбузики…
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 14:18
Їжте на здоров´я. Я в країні де помідорів немає ні квашених, ні маринованих І за огірками свіжими скучила. Тут тільки здоровенні, як у нас весною тепличні
лаМпочка• 2 часа назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
І я вперше чую