ВерСаСе• 18 апреля 2024
Дексаметазон скільки днів?
Лікар призначила дитині 11 років по 1мг вранці і ввечері на 5 днів.
Мені двічі доводилося його колоти собі, то призначали не більше, ніж на три дні. Сумніви... Кому призначали на скільки?
Надежда наш компас• 18 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Точно, в мене ось перед очима лежить:
Аваміс, ізофра, тос-май і декса, після УЗД легень ще додала антибіотик, бо там рідина в плеаральних синусах і ще якісь типу набряки, не знаю як правильно називається. Але на УЗД мені два рази наголосила лікар, що запалення немає.
Автор, вам нужно к пульмонологу. Вот прям очень нужно. Жидкость плюс высокий СРБ - это нехорошо.
ВерСаСе
• 18 апреля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Записала на завтра, аж на вечір, алерголог-пульмонолог. Раніше не знайшла. Є два дорослих пульмонологи, хоч зараз йди, але вони відмовляють у прийомі, бо дитина ((
Надежда наш компас• 18 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Все правильно вы сделали. Должен детский врач, конечно, смотреть. Здоровья вашему ребенку!