Добрая свекровь• 18 апреля 2024

Квартира в Кременчуге?!

Добрый день! Кто живет в этом городе, похвалите или поругайте, какие есть плюсы и минусы?!
Два года на съеме в Киеве, мое жилье в окупации
Стоит ли сейчас покупать там жилье?
Аноним_1859• 18 апреля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В кременчуці немає ппо
Цікаво, хто ж тоді збиває оте все?
КоКоКоКоКоКо...• 18 апреля 2024
Ответ дляАноним_1859
Цікаво, хто ж тоді збиває оте все?
А хто вам сказав що збивають?
Аноним_1859• 18 апреля 2024
Я живу в Кременчуці, це не моє рідне місто, але так сталося. Довгий час жили на Аврорі, 5 років тому переїхали в район водоканалу, в новобудову. Хоча чоловік дуже не хотів переїзджати з району, де прожили довгий час. Але я рада що сталося як сталося. За 35 Ви знайдете гарну квартиру, не новобудова, але хорошого планування і блище до центру. Місто чисте, зелене, громадський транспорт новий, ходить по розкладу.
Аноним_1859• 18 апреля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А хто вам сказав що збивають?
Мені не треба казати, я знаю.
КоКоКоКоКоКо...• 18 апреля 2024
Ответ дляАноним_1859
Мені не треба казати, я знаю.
А в трц чому тоді влучили?
Аноним_1859• 18 апреля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А в трц чому тоді влучили?
Тому що гіперзвукові ракети почали збивати тільки в 23році. І то не 100%. А Амстор був зруйнований в 22році, ще не було таких можливостей.