18 апреля в 11:50

Порадьте ресурс для вивчення ПДР "з нуля" (..може типу тестів як на здачі)?

Порадьте будь ласка ресурс аби вивчити правила дорожнього руху для подальшої здачі.
Можливо є якісь сайти/додатки де не просто теорія "в книзі" - а питання у вигляді тесту, подібні до того, що буде на іспиті?
Мені потрібно вивчати геть "з нуля"
Дякую!
Я не чарівниця вам 18 апреля в 11:51
Для тестов есть приложения бесплатные. Для поучить мне больше заходят видео с примерами с Ютуба чем текст.
В автошколе нет теории?
автор Вся така шо куди там 18 апреля в 11:52
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Для тестов есть приложения бесплатные. Для поучить мне больше заходят видео с примерами с Ютуба чем текст.
В автошколе нет теории?
я без автошколи буду
вже можна
п.с. живу в глухому селі, мені далеко їздити
за практику буду щось думати
Я не чарівниця вам 18 апреля в 11:54
Ответ дляВся така шо куди там
я без автошколи буду
вже можна
п.с. живу в глухому селі, мені далеко їздити
за практику буду щось думати
Есть много автошкол онлайн сейчас.
Но смотрите, если что видео уроки в ютубе ищите
Розбещена цяточка 18 апреля в 11:55
Greenway
автор Вся така шо куди там 18 апреля в 11:55
Ответ дляРозбещена цяточка
Greenway
дякую
куркулиха 18 апреля в 12:06
А_я_ЛОЖУ! 18 апреля в 12:07
Тести проходила по 1 фото (там такі самі питання як на екзамені. Але треба буде сплатити трохи за доступ)
Читала/вчила ще по книжці такій, але є ще застосунок фото 2
А_я_ЛОЖУ! 18 апреля в 12:08
Ще класна онлайн автошкола Час. Там реєструєтесь. по темі йде спочатку відео з поясненнями, потім тест питання по відео. Поки на все не відповіси далі не пустить вчити )
автор Вся така шо куди там 18 апреля в 12:13
Ответ длякуркулиха
фото
дякую
автор Вся така шо куди там 18 апреля в 12:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Тести проходила по 1 фото (там такі самі питання як на екзамені. Але треба буде сплатити трохи за доступ)
Читала/вчила ще по книжці такій, але є ще застосунок фото 2
о, ДУЖЕ дякую
ПешитеБесАшипок 18 апреля в 13:13
Гринвей, с 1 раза теория