Пишу з калідору• Изменено 18 апреля 2024

Помогите определить или оригинал парфюма по внешнему виду

По упакованной слюде и по наклейке на флаконе можете подсказать: это оригинал или подделка ?
Спасибо!
Хомо_сапиенс• 18 апреля 2024
Bvlgari?

автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Bvlgari?
Да)) Вы профи)! Подскажите, пожалуйста, как считаете?
Магиня• 18 апреля 2024
Перевірте бач код на спеціальних сервісах. Будете знати
Хомо_сапиенс• 18 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Не, я не профи. Мне сложно сказать, я никогда с рук не покупала, только в магазинах. Вроде оригинал.
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляМагиня
В підробках так само ставлять батч-коди, як і виробники оригіналів нажаль( Тому батч-код не показник оригіналу
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Просто я видела на некоторых Булгари наклейка с инфой сбоку флакона и батч-код там же выбит, а на некоторых , как здесь, наклейка снизу с инфой и батч-кодом
Хвець-тець• 18 апреля 2024
Если парфюм не бюджетный, то есть риск, что флакон копии будет практически идентичен оригиналу, делая такие покупки с рук, сильно рискуете.

tereska• 18 апреля 2024
Косо-криво наклейка, але в мене і на парфюмі від Діору наклейка теж не охайно, і на їх декоративці буває аби що наклеять, я би краще приліпила.
У вас є фото слюди збоку, не з низу?
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляХвець-тець
Вот поэтому я ещё сбросила скрин фото, на котором ещё видно целофан и спайку на целофане
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляtereska
У вас є фото слюди збоку, не з низу?
Ось все, що є. Шматочок бокового шву обвела колом
Ку ка ку ка ку• 18 апреля 2024
Де ви купували? На олх промишляв умілець який в оригінальні флакони заливав паль
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я ще не купила) Але об´явка дівчини з олх. У неї на продаж 5 різних позицій, а все інше - побутові дрібниці і біжутерія
Ку ка ку ка ку• 18 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
В нього ніби було багато оголошень, темка на сайті кремчик є
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А можете скинути посилання на тему? Дякую!
Ку ка ку ка ку• 18 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Зараз немаю часу шукати, читала давно
tereska• 18 апреля 2024
Багато місця вільного зверху гуляє, зазвичай оригінали прям впритик слюдою обтягують, через мене вже дуже багато парфумів пройшло в слюді.
Якісь він халтурний.
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Зараз немаю часу шукати, читала давно
Ок, спробую пошукати) Дякую за наводку)
автор Пишу з калідору • 18 апреля 2024
Ответ дляtereska
Якісь він халтурний.
Так то вони розпаковані і зверху просто прикриті. А так по коробочці наче впритик? Спайка нормальна? Не склеєна звичайним клеєм, як вважаєте? Охайна на Ваш погляд?
ПотеряласЯ Я...• 18 апреля 2024
Мені спайка звичайна, слюда теж. Покажіть верх флакону, треба ще дивитись на розпилювач і трубочку.
Побачила те, що Ви обвели. Навіть не знаю, як так могли пакування зробити. Там не має бути загорнуто прямокутником.