Изменено 19 апреля в 08:44

Чи може бути, що

Я телефоную на київстарівський номер, а на лінії занято , а потім приходить мені смс, що абонент завершив розмову. Але сама людина говорить, що він ні з ким не говорив? І це вже не перший раз. З мене роблять дурну?чи таке буває?
Нагайна 19 апреля в 08:57
З таким ніколи не зтикалась, якщо зайнято, то дійсно розмовляли люди. А от в вайбері іноді показує, що людина була 2 дні тому, а я сьогодні спілкувалася з цією людиною по вайберу, маю на увазі переписку.
Всміхайлик 19 апреля в 09:05
Может, сеть была перегружена. А конкретно ваш абонент ни с кем не говорил.
автор ЖонДуан 19 апреля в 09:11
Ответ дляВсміхайлик
Может, сеть была перегружена. А конкретно ваш абонент ни с кем не говорил.
зрозуміло.дякую
Жменятко 19 апреля в 09:13
Бывает если связе плохая! И очень часто
Заикальница 19 апреля в 09:31
Я донці 2 тижні додзвонитися не можу. То казало, що такого номеру не існує, тепер - що неправильно набраний. Дзвоню чоловікові, він - їй, вона мені передзвонює. Або через вайбер. Вже й номери видаляли і перезаписували, телефони перезавантажували, заблоковані перевіряли. Хєрня якась, кароч.
А - не Київстар, до речі. В неї Лайф, в мене Водафон.