17 апреля в 16:02

А вы бы пошли у свекрови?

Очень большие трудности с мужем сейчас. Я на грани. Сегодня как никогда плохо. Мама далеко, подруги далеко, и им сейчас не до меня.
У меня мировая свекровь. Которая любит меня как дочь. Она живёт в другом городе. Хочу ей набрать, пригласить на кофе. Не ради рассказов о муже, а просто отвлечься. Но понимаю, что такой мой поступок вызовет у неё вопросы, что случилось. И на ее сына жаловаться я не стану. Но , скорее всеоо, она и так все поймёт.
Собственно вопрос. Страдать в одиночестве, или поехать отвлечься к ней? в кафешке посидеть, на отвлечегные темы поговорить. Сижу на вокзале уже. И думаю
Сама хожу рыдаю. Так обидно за себя. Ушла на улицу, потому что дома сын, чтоб не видел. Работа удалённая, пол дня проработала и оставила, потому что не могу сконцентрироваться. Надо отвлечься.
Что думаете?
Мне нужен холодный взгляд со стороны на ситуацию.
Спасибо
4 2
Кіна не буде 17 апреля в 16:03
Повезло вам со свековью
А я с Рио-де-Житомира! 17 апреля в 16:04
Пошла бы. Вам надо выговориться в жилетку.
5 1
Моль Моллівна 17 апреля в 16:04
Едте!!!!
3 2
Надежда наш компас 17 апреля в 16:04
Да. Если вы в хороших отношениях, то конечно пригласила бы на кофе. Но жаловаться не стала бы.
Вишневий цвіт 17 апреля в 16:04
Думаю, щоб свекруня лишилася хорошою, не треба.
Розбещена цяточка 17 апреля в 16:04
Не пішла би
Свекруха в мене золото
Взагалі нити не люблю про погане всім

Справлюсь обовʼязково
І ви справитесь
Аля789 17 апреля в 16:05
Не треба. Потім посваритеся і станете поганою
Love_Love_Love_ 17 апреля в 16:05
Напевно ні, хоча в мене шикарна свекруха. Але в вашій ситуації не варто
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:05
Ответ дляКіна не буде
Повезло вам со свековью
Да. Она мне как мама. Я такой любви и заботы не ожидала.
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:06
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Пошла бы. Вам надо выговориться в жилетку.
Это значит рассказать. А если рассказывать, то с самого начала. Она ничего не знает. Поэтому и не хочу никого вмешивать
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:07
Ответ дляНадежда наш компас
Да. Если вы в хороших отношениях, то конечно пригласила бы на кофе. Но жаловаться не стала бы.
Вот и я думала, поужинать вместе. Просто пообщаться. Но, такой поступок она расценивать будет, что что-то случилось. На кофе за 50км так просто не ездят.
Love_Love_Love_ 17 апреля в 16:07
Ответ дляКава з адреналіном
Это значит рассказать. А если рассказывать, то с самого начала. Она ничего не знает. Поэтому и не хочу никого вмешивать
Не розказуйте нічого. Вона мама вашого чоловіка і щоб не сталося вона буде на його стороні
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Не розказуйте нічого. Вона мама вашого чоловіка і щоб не сталося вона буде на його стороні
Все эти годы она была на моей стороне .
Белоснежко 17 апреля в 16:08
Ні,звичайно
Кіна не буде 17 апреля в 16:08
Ответ дляКава з адреналіном
Да. Она мне как мама. Я такой любви и заботы не ожидала.
Я вам заздрю. По доброму в мене ні матері що любить,ні тим паче свекруха ..
Белоснежко 17 апреля в 16:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Не розказуйте нічого. Вона мама вашого чоловіка і щоб не сталося вона буде на його стороні
Завжди
Love_Love_Love_ 17 апреля в 16:10
Ответ дляКава з адреналіном
Все эти годы она была на моей стороне .
То ви так думаєте. Вона просто адекватна.
В мого чоловіка шикарні стосунки з моєю мамою, вони нереально люблять одне одного, він теж може їй на мене на далітись і думає що вона на його стороні. Взагалі, вона на моїй завжди.
Хоча в нас ніколи не було серйозних зʼясувань/ сварок
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:10
Ответ дляКіна не буде
Я вам заздрю. По доброму в мене ні матері що любить,ні тим паче свекруха ..
Я вас понимаю, потому что у меня мама полная противоположность.
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:11
Ответ дляLove_Love_Love_
То ви так думаєте. Вона просто адекватна.
В мого чоловіка шикарні стосунки з моєю мамою, вони нереально люблять одне одного, він теж може їй на мене на далітись і думає що вона на його стороні. Взагалі, вона на моїй завжди.
Хоча в нас ніколи не було серйозних зʼясувань/ сварок
Я в посте и пишу, что я еду не жаловаться. А наоборот, развеяться
Белоснежко 17 апреля в 16:12
Ответ дляКава з адреналіном
Я в посте и пишу, что я еду не жаловаться. А наоборот, развеяться
Навряд,в кінці кінців ви захочете їй розказати,думаючи,що вона зможе вам допомогти.
Посудомойка 17 апреля в 16:15
Ответ дляКава з адреналіном
Да. Она мне как мама. Я такой любви и заботы не ожидала.
Тоді, так і скажіть, як мамі, що не жалітися прийшли на сина, а щоб допомогла з порадою, що робити, як виправити стосунки, бо любите її сина і довіряєте ,тільки їй у цій ситуації.
Love_Love_Love_ 17 апреля в 16:13
Ответ дляКава з адреналіном
Я в посте и пишу, что я еду не жаловаться. А наоборот, развеяться
Робіть як знаєте, вона мама і вона все пойме і вам на серці важко, не факт що себе стримаєте. Просто знайте і не малюйте ілюзій, в 99% випадках кожна мама прийме сторону своєї дитини
Прагматик флегма 17 апреля в 16:14
Нет, автор, она вам не подруга. Я со своей тоже в нормальных отношениях, можем о чем угодно болтать, вином угаситься, поржать - но никаких даже намеков на то, что мы с ее сыном что-то не поделили и поругались - это табу.
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:14
Ответ дляБелоснежко
Навряд,в кінці кінців ви захочете їй розказати,думаючи,що вона зможе вам допомогти.
Не может мне помочь. Потому что я обдумываю, и готовлюсь к разводу.
Love_Love_Love_ 17 апреля в 16:15
Ответ дляКава з адреналіном
Не может мне помочь. Потому что я обдумываю, и готовлюсь к разводу.
Тоді краще скажіть прямо
автор Кава з адреналіном 17 апреля в 16:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Робіть як знаєте, вона мама і вона все пойме і вам на серці важко, не факт що себе стримаєте. Просто знайте і не малюйте ілюзій, в 99% випадках кожна мама прийме сторону своєї дитини
И она будет права
Я от неё другого и не жду.
Love_Love_Love_ 17 апреля в 16:16
Ответ дляКава з адреналіном
И она будет права
Я от неё другого и не жду.
Тоді кажіть прямо про все як є, мол знаю що ти на його стороні будеш, але люблю поважаю і хочу поділитись
Триндю-бриндю 17 апреля в 16:17
Ответ дляКава з адреналіном
Это значит рассказать. А если рассказывать, то с самого начала. Она ничего не знает. Поэтому и не хочу никого вмешивать
А я бы рассказала
Червона рута 17 апреля в 16:23
Ответ дляКава з адреналіном
Да. Она мне как мама. Я такой любви и заботы не ожидала.
автор, з власного досвіду вам кажу: якою б не була рідна вам свекруха, своєму синові вона буде рідніша, завжди і при будь-яких обставинах.
коли мій колишній завів собі фею, то зібрав речі і звалив з дому, мамі сказавши, що це наше з ним спільне рішення, ми типу поживемо окремо, щоб скучити один за однима, освіжаємо так сказати почуття. а насправді про його уход я дізналася, коли з роботи повернулася.
коли мені свекруха в трубку голосила: як же ж ти доню на це погодилася???, сказати, що я була в шоці - нічого не сказати.

колишній мій феєю бів випертий нафіг, бо виявилося, що квартира, яку він представив, як свою, насправді моя. а я вже подала на розлучення. і от являється колишній типу додому, а я замок змінила. звонить він мамі плаче, жаліється,що він скучив, прийшов, а я, сучка, завела собі нового мужика (по факту - ні, нікого в мене не було, я тоді якраз вигрібала стрес).

і от, звонить мені свекруха, яку я від щирого серця вважала і називала мамою. якби тілько хто чув як вона мене кляла, якими словами обзивала, за те, що я довела синочку, вигнала, проміняла на нового х.уя, а я ж під вінцем з ним стояла і у вірності клялася. і коли я запитала, чи говорила вона своєму сину про той вінець, коли він трахав чужу бабу, а їй, мамі рідній, брехав, в неї мову одібрало.

Дуже швидко пішла від неї черга дзвінків з риданням і вибаченнями. я то вибачила, спілкуємося періодично, але назавжди зрозуміла, що своє - рідне, чуже - ну, так, рідне, поки зручне і вигідне
Оцененная 17 апреля в 16:23
Ответ дляКава з адреналіном
Это значит рассказать. А если рассказывать, то с самого начала. Она ничего не знает. Поэтому и не хочу никого вмешивать
А почему не ладится с мужем? Может стоит попробовать наладить с ним отношения?