Шукаю швею в Києві

Добрий день! Потрібна швея для "підгонки" вечірнього плаття по розміру (котсет+юбка) Потрібно ушити до меншого розміру. Чи є в Києві такі ательє, чи де це можна зробити? Буду дуже вдячна за підказки
Зроблено у 80-х 19 апреля в 10:37
Не в Київі. Але по розмірах, можна пошити. Давно, дуже - інд пошив, на закордон.
автор Анонимарик 19 апреля в 10:41
Ответ дляЗроблено у 80-х
Не в Київі. Але по розмірах, можна пошити. Давно, дуже - інд пошив, на закордон.
Плаття вже є, його треба підігнати по розміру. Шити не треба.
Зроблено у 80-х 19 апреля в 10:43
Ответ дляАнонимарик
Плаття вже є, його треба підігнати по розміру. Шити не треба.
І що? в Київі немає портніхі?
Дама с заначкой 19 апреля в 10:47
є в мене кравчиня. я вже з нею 15 р.працює біля м.Печерськ. Всі дорогі речі даю їй для підгонки. Навіть блузу з натурального шовку. працює в будинку де Житомирські ласощі відкрились. Не аж така дешева,але і не ціни ательє. підрізка брюк 350 грн. Усі сукні, пальто,шуби для переробки їй давала. Минулого разу бачила в чохлі чоловічий костюм. Поки чекала,загуглила ціну.27 тс грн . таки їй довірять дорогі речі. Має офіс,працює сама. Купила сукню,недешева. дуже довге. віддала їй на підрізку довжини,бо через тиждень ДН. Чекаю. Знаю,що вона зробить все на ять
автор Анонимарик 19 апреля в 10:48
Ответ дляДама с заначкой
є в мене кравчиня. я вже з нею 15 р.працює біля м.Печерськ. Всі дорогі речі даю їй для підгонки. Навіть блузу з натурального шовку. працює в будинку де Житомирські ласощі відкрились. Не аж така дешева,але і не ціни ательє. підрізка брюк 350 грн. Усі сукні, пальто,шуби для переробки їй давала. Минулого разу бачила в чохлі чоловічий костюм. Поки чекала,загуглила ціну.27 тс грн . таки їй довірять дорогі речі. Має офіс,працює сама. Купила сукню,недешева. дуже довге. віддала їй на підрізку довжини,бо через тиждень ДН. Чекаю. Знаю,що вона зробить все на ять
Дякую Вам! Можливо адресу пам´ятаєте?
Дама с заначкой 19 апреля в 10:56
Ответ дляАнонимарик
Дякую Вам! Можливо адресу пам´ятаєте?
бульвар Л.Українки але вхід не від дороги,а з двору. Ви коли від метро будете йти,ви побачите посольство Ізраїлю(в цьому ж будинку).там КП збоку.от повз нього треба пройти у двір. І ліворуч білі двері офісу її. звати Марина. Але до понеділка вона хворіє. З понеділка казала вийде. Ще може дати тел.,як відкриєтесь.
Дівка в намисті 19 апреля в 10:58
Ответ дляЗроблено у 80-х
І що? в Київі немає портніхі?
Та он вище нормальні люди вже порадили
Я такая - жду трамвая 19 апреля в 11:40
Портніха зробе викрійку , а швея зшиє ))))