Инстагра_мерша• 19 апреля 2024

Знов мені страшно, боюся. Аналізи

Сьогодні зранку пішла здавати аналізи - біохімія та ттг.
Дуже переживаю, прямо не можу заспокоїтися.
Страшно, вже так себе накрутила аж голова отерпла. Так хочеться щоб все було добре
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Капець, доречі в понеділок чоловіку видаляли родимки, чекаємо...сказали до трьох тижнів роблять.
Все буде добре.

В мене на днях теж аналізи заставили нервуватися. Як пішла така тема то розкажу

Значить я здаю кров як донор з 2014 року, здаю регулярно мінімум 3 рази на рік, а зазвичай раз на три місяці, от 16 го можна здавати, приїзжаю де знаю, це маленьке відділення. Першим беруть гемоглобін і результат на аналізаторі: 104 ,як це в мене 104, коли нижче 130 в мене він не знижувався роками, в мед картинці все завфксованл. Як я злякалася, в голові не в´яжеться як при такому гемоглобіні я нічого не відчуваю, рожеві щічки, гарний сон, їзду велосипедом по 12 км в одну сторону до роботи .

автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Все буде добре.

Ого! Результат був хибний?
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Іду по вулиці, розстрдїлася, навіть приблукала, купи в голові все це не тримається. Невже через нерви, бо з мамою питання під питанням міг впасти так гемоглобін, може забагато фіз активності, от що? Я і в відділенні лікаря питала як так? Нууууу , прийдете через місяць все буде ок. А мене ж гризе цей показник...
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Так отож, думається всяка фігня.
Для мене очікування то взагалі мраки, таке вже лізе в голову і нічого не допомагає. Ні прибирання, ні фільми. ..
Вже думала про гіпноз, але де знайти реально толкового лікаря...щоб повністю прибрати ці хвилювання
Ага,нічого не відволікає,то пошту перевіряєш кожну хвилину,а не дааайй Боже там буде якесь відхилення
Я колись здавала кал на приховану кров,через проблеми з кишківникм,Боже я поки дочекалася результат,ривіла сиділа,вже і напридумала як буду лікуватися від раку,яку перуку собі виберу,ну такою йобнутою в цей момент себе почуваю
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Все буде добре.

В мене при низькому гемоглобіні були симптоми, запаморочення коли різко встаю,блідність,я навіть їла крейду🥴
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Блін, точно як я...тільки щось кольне я вже шифрую саме хрінове
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ого! Результат був хибний?
Пишу я сімейній в вайбер, що підозра на анемію,вона мені виписує на безкоштовний аналіз на9:30 натщесерце ЗАК, Глюкозу, ШОЕ і зразу на консультацію до неї на 16:00, забрала я з реєстратори аналіз і розумію, що мені до неї іти немає з чим. 131. Зайшла до неї, привіталася, кажу все ок, вдячна. Вона каже: що при 104 гемоглобіну Ви б велосипедом не їздили, була віддишка, сердцебиття, втомлюваність, чуда не буває. Тепер я зла на медиків в відділенні де здавала кров , могли б сказати, що барахлить аналізатор, щоб я не хвилювалася ніч, промовчали підступні. Заберу карточку , здаватиму в іншому центрі, не люблю обман

автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Нервів зїло на роки після такого...
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
А вигулювати на велосипеді замку молоду могли б? А я виявляється можу, а аналізатор показує 104 , я сама бачила на дисплеї ці цифри
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Може перездайте десь у іншому місті?
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Нервів зїло на роки після такого...
Аж підтошнювало. Більше здавати в них не буду, не через те, що помилкова цифра, а що не сказали, що таке в них буває, я ж постійний в них донор, і здавала не з самого ранечку, а в обід, знали вже, що несправний девайс
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Може перездайте десь у іншому місті?
На другий день показало в сімейної 131.
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
На другий день показало в сімейної 131.
То значить помилка була,у мене зараз гемоглобін у нормі,але феритин 3,треба знов ліки пити,бо симптоми є
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Як ви зрозуміли що щось не те? Слабкість?
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Слабкість,бліда кожа,нігті ламкі,кінцівки холодні,коли різко встаєш запаморочення,а саме головне хочеться їсти не їстівне,я їла міл поки не почала пити залізо
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
А причину низького феритину не виявили?
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А причину низького феритину не виявили?
Перевіряла і шлунок і кишківник що б там не було кровотеч(гастро і колоно),із причин поки сказали рясна менструація,інші причини не знайшли
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Бляха, уявляю як ви це все пережили...
А менструації дійсно рясні? Чи так весь час було?
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Бляха, уявляю як ви це все пережили...
Пережила бо сама накручую постійно себе сильно🥴Низьким гемоглобіном с підліткового віку страждаю,потім сам гемоглобін у нормі став,а ось феритин завжди низький, менструація дійсно рясна,6 днів тече(у гінеколога лікуюсь)
А до речі ще і з симптомів випадіння волосся,поки мию голову можу витягнути зі сливу цілу перуку

автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ви залізо капаєте чи таблетки?
Та і дієта мабуть має бути постійна, певні продукти
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ви залізо капаєте чи таблетки?
Мені тільки таблетки назначали,але знаю що такий низький ферритин треба капати,не можу знайти толкового лікаря що б призначив
Вероятненько• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Все так само. Це іпохондрія
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Може гематолог? Запитати тут може дівчата порадять
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
До гематолога зверталася,сказала тільки про таблетки
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляВероятненько
Все так само. Це іпохондрія
Якісь життя вона псує, замість радіти весь час нервую
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ви залізо капаєте чи таблетки?
За дієту ... Лікар наче нормальний/до випадку з гемоглобіном/, впав в моїх очах. Каже: ну Ви там буряк варений їште, гречку зелену але не дуже переварену, кажу: я зелену гречку можу вживати сирою, замоченою, пророщеною скільки? Він : ой, нє, я такого не знаю. Що ж ти мені рекомендуєш рослинн джерела я ними і за місяць з 104 до 130 не підніму...
Позаземний розум• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Теж саме,кожен день стрес
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Зрозуміла
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так, лікар дивний. Це ви до державного ходили?
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
В нас центри здачі крові державні (незначна кількість недержавних для фарм підприємств і то не факт), там працюють лікарі. Я з цим завжди нормально вела діалог. А тут мені про буряк і гречку чеше(при несправному аналізаторі). Міг би сам запропонувати перрздати гемоглобін в іншій аґлаборатопіх, а не казати : через місяць прийдете, все буде ок . Знав він про те, що аналізатор видає помилку. Сказати мені не вистачило сміливості. Все таки пенсіонер є пенсіонер