Инстагра_мерша• 19 апреля 2024

Знов мені страшно, боюся. Аналізи

Сьогодні зранку пішла здавати аналізи - біохімія та ттг.
Дуже переживаю, прямо не можу заспокоїтися.
Страшно, вже так себе накрутила аж голова отерпла. Так хочеться щоб все було добре
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
В нас центри здачі крові державні (незначна кількість недержавних для фарм підприємств і то не факт), там працюють лікарі. Я з цим завжди нормально вела діалог. А тут мені про буряк і гречку чеше(при несправному аналізаторі). Міг би сам запропонувати перрздати гемоглобін в іншій аґлаборатопіх, а не казати : через місяць прийдете, все буде ок . Знав він про те, що аналізатор видає помилку. Сказати мені не вистачило сміливості. Все таки пенсіонер є пенсіонер
Так виходить що в той день вони через аналізатор і кров не приймали.
Та їм байдуже на все, в більшості випадків, нажаль

Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Ні, аналізатор на гемоглобін дав не вірний показник. Спочатку з пальця береться кров . Гепатити, СНІД, гемоглобін і ще пару параметрів.
Скоріше за все вони в той день взагалі не приймали кров. Я допускаючого лікаря чомусь знайшла в кабінеті аж через два поверхи, а не в своєму де комп з базою донорів.
Мамзелькіна• 19 апреля 2024
І що Ви думаєте?
мама була сьогодні в центрі де КТ планували. Перевірили там же в апараті МРТ лікоть, все нормально, не реагує, будуть робити МРТ голови , лиш не сьогодні, а в неділю. Знову мене тіпатиме?
sky-labs• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Та я за ттг і не хвилююсь, мені головне щоб моя нирка працювала.
Гормони підправити не проблема
Дякую велике
Гликированный гемоглобин до 5 и отсутствие гипертонии.
Важно полностью переваривать белок, не иметь проблем с жкт.
Тогда ваша почка будет исправно работать всю жизнь
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Так він до 5 був, тиск теж ок. Дякую вам велике
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ттг вже прислали 4, 851
Трохи високувато, треба коригувати гормон. Мабуть підвищити дозування раз 75 не вистачає
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Прийшли аналізи, все ок окрім холестерину, він 6.36
Це не від того що я їм жирне, бо на дієті весь час, я худа
Мабуть через щитовидку

Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Мабуть через щитовидку
Лікар підкаже
автор Инстагра_мерша • 19 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Лікар підкаже
Та не підкаже лікар, була і в ендокринолога і в терапевта.
Це вже не перший раз таке. Я бачу звязок між ттг і холестерином.
Лікарі зазвичай тілтки назначають статини, для знищення холестерину
А ендокринолог підвищує дозування
Мамзелькіна• 20 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А ендокринолог підвищує дозування
Статини шкодять . Моя мама якось приймала, потім скарги, відмінили їй ті статини
Мамзелькіна• 25 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Хайвсе буде гаразд, хочеться вас обійняти
Все не зовсім гаразд, МРТ показало неоперабельну пухлину головного мозку з метастазами, тобто прогресуюча 4 стадія. Мамі з кожним днем гірше, але сімейна назначила препарати, а онколог підклригувалп то поки м´яко згасає , як і скільки це протягнеться не знаю, ніхто з лікарів не дав відповіді. Кожен день мама інша...
автор Инстагра_мерша • 25 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
Дуже співчуваю вам, тримайтеся
Мамзелькіна• 25 апреля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Дуже співчуваю вам, тримайтеся
Вдячна Вам за розуміння. Тримаюся.
Vivianna_• 20 мая 2024
Ответ дляМамзелькіна
За креатин хвилюєтесь? Розумію.

Авторко, моїй мамі на КТ з контрастом сьогодні, причина запаморочення, підозра на пухлину. Хвилююся з моменту як побачила направлення з діагнозом під питанням .

Ваша біохімія це ще нічого страшного, повірте . Які скарги?
здоровья мамочке
как там дела у нее ?